Direksiyon sınavından kalanlar kaçıncı seferde geçtiniz?

3 sefer benim bu bayır kalkisinda klima sesi yüzünden duymadım istop ettti sonra ikinci debriyajfan fazla çektim öyle durdu mk çocukları 50 liraya 13 saat ayakta çalıştığımı söyledim bir hak daha rica ettim vermedi şerefsizler ailemdr araba yok her defasında 200 tl olmuyor r4 günlük par gidiyor yazık günah lanet köpekler hakkım haram zıkkım olsun! Evet olay bu siz kacta geçtiniz?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Tek seferde gectim

0|0
    0|0
    • Pratikle degilmi?

• Evet ya yazik gunah

• Dusun kim ki kardeşim Allah belaları nı versin şerefsizler

En İyi Erkek Görüşü

• tek seferde geçtim 2004 yılında aldım sonrada e sınıfı yükseltim 2012 yılda tek seferde aladım ehliyeti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 3te ilkte heyecan yapmistim ikincide polis vermedi 3 aldim

0|0
    0|0
  • 2sefer gectim

0|0
    0|0
  • benim henuz ehliyetim yok ama iki arkadasim da üçüncü seferde gectiler

0|0
    0|0
    • Benim 4 olcak son hakkım en ufak hata kabul etmiyorlar 200 tl 200tl 1400 tl herşeye beraber girdi banan ve ben ne Sinavi geçebildim ne de ehliyeti alabildim bilerek bırakmak için kasıtlı yapıyorlar köpekleri ekrae para gelicek ya neus Allah böyle insanların da böyle sisteminde belasını versin İnsaAllah

• anladim. insallh bir dahakone ilkinde alirsin. hayırlı gunler sana

• İnsaallah EyvaAlllah sanada

• Tek seferde geçtim

0|0
    0|0
    • Pratik ile tabi araba olmayınca cok zor anlamiyr adamlar bırakmak için yer arıyorlar tekrar para kazanmak için

Erkekler Ne Diyor 5

• Geçen sene ilk severinde geçmiştim ama şimdi kullan desen hiç kullanamam.

0|0
    0|0
    • Ya ağustos sorma adamlarını Köpek ne köpek var ya Allah size her ister bırakmak için yer arıyor şerefsizler ya 200 200 üç seferdir 1400 lira param bitti nlamıyorlar rica ettim Onun üç saat ayakta çalışıyorum 50 lira için yok anlamadı şerefsizler Buyrun in arabadan diyorlar Zaten ailem de araba yok ve pratik yapımı gibi bir şansım yok her defasında 200 lira ver Ver üç seferdir 1400 küsür tlye patladı bana veda Ben ehliyeti alamadım anlamıyor köpekler

• Zor bir durum. Allah kolaylık versin. Ben arabayı kullanmayı çok iyi bildiğimden değil. Sadece olayı kafamda bitirdiğim için geçtim. Yani nerede ne yapacağımı ezberlemiştim.

• Tek seferde geçtim bizde de araba yok iş sende bitiyor direksiyon derslerini iyi değerlendir tam öğren

0|0
    0|0
    • Üstad her defasında 200lora ver ver 1300 tl para gitti yazık günah köpekler zaten bırakmak için ur arıyor daha para yediremem bu pislikler e

• ilk seferimde geçtim

0|0
    0|0
  • Kalmadin

0|0
    0|0
  • İlk seferde 😎

0|0
    0|0
Yükleniyor...