Sizce bulaşık makinesi de gereksiz icatlar arasına girer mi?

Bildiğim kadarıyla bulaşıkları nerdeyse yıkayıp koyuyorsunuz, yine de çoğu zaman bazıları düzgün yıkanmamış halde çıkıyor. Sanki çok da gerekli bişey değil gibi ne dersiniz;)

0|0
25|8

En İyi Kız Görüşü

• Dünya da gördüğüm en yararlı icat. Siz erkekler anlamazsınız

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• kış aylarında bir hafta boyunca sıcak suyla bulaşıkları yıkayıp çivi gibi suyun altında da durula ve bunu her yemekten sonra yap kesmezse bir ay yap sonra gel yine bu soruyu sor bakalım :) gereksiz icat ne demek hayat kurtaran icat bir kere artık bir tencereyi bile elde yıkamak zor geliyor makinede yer kalmasa bile ne yapıp edip uzun ugraslar sonrası onu sıgdırıyorum halbuki gecen zamanın ücte biri zamanda coktan elimde yıkamış bile olurdum :)

2|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Bizim evde bulaşık makinesi yok.
    Normalde değil ama misafir geldiğinde haddinden fazla zorlandığımda bayağı gerekiyor..

0|0
    0|0
  • Hayır, yıkayıp koymuyoruz. Sudan geçiriyoruz, bunu elde bulaşık yıkarken de yapıyoruz. Kirli de çıkmıyor ayrıca. Kirli çıkması için olduğu gibi koymak lazım

0|0
    0|0
  • benim deterjana alerjim var bulasiklari sudan. gecurip koyuyorum süper bir sey bence :)
    ama alerjim olmasa sudan gecirip yerlestiresiye kadar elimde yikardim herhlde

0|0
    0|0
  • Gerekli cunku iyice temizlenmesi icin yuksek sicaklik gerekiyor bunu da bulaşık makinesi saglayabilir ancak. Bir de su tasarrufu yapilmis oluyor

0|0
    0|0
  • Girmez

0|0
    0|0
  • Tam tersi elde yikayamayacağın sıcaklığa ulaşılıyor. 65 ° sıcak su da bulaşık yikayabilirmisin ? Tabiki hayır oyuzden makine hijyen açısından da yararlı bir icat bana göre.

0|0
    0|0
  • Çok gerekli bence

0|0
    0|0
  • hayir ya kışın zor oluyo bence mantiksizligi yok yani

0|0
    0|0
  • Aksine çok gerekli

0|0
    0|0
  • Yok bence gayet gerekli bir icat cikarandan Allah razi olsun :))

0|0
    0|0
  • bence cok gerekli :D

0|0
    0|0
  • eve misafir geldi bir dünya bulaşık var. arıtması ve yerleştirmesi on dakika elde yıkayıp durulaması 1 saat. sen karar ver gereklimi değilmi?

0|0
    0|0
  • Zaman kazandırıyor gereksiz değil😊

0|0
    0|0
  • Düzgün yerleştirilip kaliteli kapsül kullanıldığı takdirde hayır gereksiz değil

0|0
    0|0
  • Tamam sen haksızsın

0|0
    0|0
  • Sadece neden iyi biliyon mu ortalık bir anda toplanıuo ya o iyi

0|0
    0|0
  • Hayirr😣😣

0|0
    0|0
  • Bence gerekli yani iyi bir icat :)

0|0
    0|0
  • Benim vazgecilmezlwrimden biridir 😊

0|0
    0|0
  • Girmez

0|0
    0|0
  • hayır pratiklik sağlıyor

0|0
    0|0
  • Bence çok gerekli ya :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Elektrik elektronik mühendisiyim bence en önemli buluşlardan bir tanesi kardeşim :) Hatta ileride evime iki üç tane almayı düşünüyorum, bulaşık çok olur falan ne eşim yorulsun ne de bana şunları yıkayıver desin :)

0|0
    0|0
  • Tasarruf açısından bile kullanılması gerekli. Beyaz eşyalarda bosch'dan şaşmamak lazım. Onlarda öyle sorun olmaz :)

0|0
    0|0
  • Girmez su tasarrufu çok fazla pratik

0|0
    0|0
  • bence gerekli değil..

0|0
    0|0
  • en yararlı icatlardan biri

0|0
    0|0
  • ellerin tahriş olmasından ziyade iyi bir alettir. çokta şey yapmayın