Size de olur olmadık takip isteği geliyor mu?

Ben artık sıkılmaya başladım bu durumdan, özellikle erkekler, soru/görüş bile yapmadığım insanlar istek gönderiyor. amaç nedir hani anlamış değilim. ve ben hemcinslerim hariç reddediyorum. size de oluyor mu, ne yapıyorsunuz peki, ve erkekler istek göndermeyin lütfen. kabul etmiyorum.
Sadece bir kişi var takip listemde erkek, efendi, saygılı ve nazik. ona teşekkür ederim bu tutarlı davranışı için. herkese saygılarımı sunarım.

0|1
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun sapıklar diyarına düştünüz. Allah Kolaylıklar versin :) Tabi sadece sizler değil biz erkekleri bile bu mecrada rahatsız eden bazı hanımefendilerde olabiliyor :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir yorum yapıyorum abartısız 20 istek geliyor , ne olacak bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Aynen kız avına çıkmış hepsi valla

• Benim de korkularım aynı yönde , bizim babalarımız adam gibi adamlardı saygı edep vardı şimdi adam sayısı yüzde 2 ya da 3 tür bu yüzden evlenmesinler diyorum

• Ben zaten bu nedenle düşünmüyorum zaten. şimdinin çakallarından ne koca olur ne de baba.

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 5

• kabul etme gitsin banada geliyor takip istegi kabul etmiyorum, listemde kimse yok. bende anlayamadım bu takip istegini zaten.

1|0
    0|0
    • Öyle yapıyorum zaten. nerede çakal, abaza, var vuraya yoplanmış. çoğu öyle. normal bir soruyu bile bel altına çekmeyi başarıyorlar.

• Yazamamışımda :) k. bakma. Bu tele alışamadım gitti. zaten uzak duruyorum haklısın.

• sorun değil anladım ben söylemek istediğini ;)

• Takip bildirimim kapali görmüyorum

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • soru ve yorumların hoşuna gider ve seni takip etmek ister burda başka bir amaç aramak yersiz.. takibim açık isteyen takip edebilir bence sakıncası yok..

0|0
    0|0
  • Onlarin cok da umrundaydi yazdiklarin

1|0
    0|0
Yükleniyor...