Fransız erkekleri nasıldır?

selamlar
fransada yaşayanlar var mı? fransız erkekleri nasıldır? herkes aynı değildir ama genel anlamda neler söylersiniz? dalga geçmeyin merak ediyorum. geçen hafta fransadaydım. çok kısa kaldığım için tabiki anlayabilmem mümkün değil. türk erkekleriyle arasındaki farklar nelerdir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Genel anlamda Fransız erkek bayan olsun çok kibarlar sosyal insanlar ülkeleridir sürekli giderim çok güzel

0|0
    0|0
    • bende öyle gördüm ve etkilendim. çok kibarlar kadınlarda erkeklerde öyle. dünyadaki bütün insanlardan daha kibarlar azıcık çarpsalar hemen özür diliyorlar.

• Evet çok tahrı yerler bir tanıdığım var sürekli hem tahriyi anlatır hem gezdirir kız kulesine çıkmadım yanımdaydım bir evlenirsem öyle çıkmayı düşünüyorum

• Bir çok ülkeyi gezdim evet en sıcak insanlar orda var çok cana yakınlar Almanyada yaşıyorum burdakiler bir çoğu yabancı düşmanı Fransa öyle değil insanlık değerinin yüksek olduğu bir ülke

En İyi Kız Görüşü

• Karizmatik kibar romantik çok fazla uzun olmaz geneli ama fit görünmlü en belirgin çok kibardırlar ee türk erkekleriyle arasındaki fark bence onlar biraz havalı yoksa her daim türk erkeklerii 😁😁

0|0
    0|0
    • daha entellektüel genel anlamda.

Erkekler Ne Diyor 3

• Daha açık tenliler ve gördüğün kadarıyla hafif sakal bırakmaktan hoşlanıyorlar sanırım. Genel olarak fransızların bir egosu var yalnız.

0|0
    0|0
    • ilk bakışta türk erkeklerinde ego yok gibi gözüküyor ama ilişkiye başlayınca türk erkeğinin egosunun çok yüksek olduğunu görüyoruz. bu aileden gelen birşey. erkek çocukları farklı yetiştiriliyor. fransızların genel anlamda ukala bir tavırları var çok fazla okuyorlar çok şey biliyorlar ondan kendi gibi olmayanları ciddiye almıyorlar pek.

• Fransada erkekler zencidur genelde beyaz urk kaldumi bilmiyom ama kadinlari iyi ah maria ah

0|0
    0|0
  • Ne varsa bizde var boşver elin fransızını italyanını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...