İsterseniz bana paranoyak şizofren deyin umrumda değil. ben takip edliyorum ne yapmalıyım?

isterseniz bana deli, paranoyak şizofren deyin umrumda değil son 9 yıldır maruz kaldığım aşağılamaların yanında bu devede kulak kalır. 9 yıldır takip ediliyorum, evim dinleniyor, hatta günlük defterimde bile yazılanlar okunuyor. hayatımla ilgili detayları tv de izliyorum. evvelden söylemiş olduğum şeyler noktası virgülüne kelimesi kelimesine tv den duyuyorum. ayrıca internetten. bu yüzden 3 yıldır tv izlemiyorum. kendimi çaresiz hissediyorum bir cehennemde yaşıyorum. biliyorum tüm bu söylediklerim deli saçması gibi görünüyor. eğer deli olduğumu düşünüyorsanız sizi suçlamam. bilhassa benim neyden bahsettiğimi bir nebze olsun anlayan arkadaşlar eğer adliyeye böyle bir ifade verirsem beni ciddiye alırlar mı?

Güncellemeler:
yazdığım soruya bir kız şunu demiş" çok yorgun olduğunu hissediyorum" soruyu yazmadan bir gün önce günlüğüme "maraton koşmuş gibi yorgun hissediyorum" cümlesini yazmıştım. bu kız tabii ki de günlüğümü okumuş olamaz belki de bu sadece bir tesadüf ama bir olur tesadüf dersin, iki olur tesadüf dersin milyonuncu kez olunca da mı tesadüf diyeceksin? belki de kaderin bir cilvesi beni milyonlarca tesadüfle başabaşa bırakıyor. yine de bunun bir tesadüf olabileceğine ihtimal veriyorum.

0|0
79

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine rol üstleniyorsun hepsi bu :) sıkıntı yok ve o açıdan bakmamaya çalış :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Psikoloğa gitmelisin öncesinde onun yönlendirmesine göre adliyeye gitmeni tavsiye ederim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• 9 yildir hayatta sin neden korkuyorsun.
    Video kaydı ses kaydı al.
    Evine kamera yerleştir.
    Koruma talep et.
    ya da bir kac arkadaşından ailenden yardım işte

0|0
    0|0
  • Dedektif tut

0|0
    0|0
  • psikoloğa git biran önce

0|0
    0|0
  • Ne gördün mesela televizyonda senin hayatınla ilgili

0|0
    0|0
    • valla bir kanalı açıyorum tecavüze uğruyorum, başka bir kanalda zengin sevgilim var ve ben esmerlerden hoşlanmam, başka bir kanalda özcan deniz bana iltifat ediyor ama asmalı konağı izlemediğim için özcan deniz gözümde seksi italyan değil, eşek seven kıro... anlatabiliyor muyum? tabii ki hayır.

• @Haber06 yok sen yine de tahsilini tamamla

• Televizyonda canlı kanlı kendinimi görüyosun

• takip isteği yollamışlarmıydı

0|1
    0|0
  • Detay bilmeden , seni tanımadan yorumlamak çok zor

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Deli olduğunu düşünmüyorum ama çok yorgun olduğunu hissediyorum. Bu yorgunluğu çekmek zorunda değilsin.

Evet pek çok kişi duyduğunda bunların deli saçması olduğunu düşünecektir. Onlara aksini ispatlamanın da tek yolu, deli olmadığını göstermek. Bu da bir psikiyatriste giderek olur. Belki ilk başta hala sana deli muamelesi yapacaklardır. Sabırlı ol, sen düzenli olarak psikiyatriste gidip ilaçlarını kullandıktan sonra, onlar da ikna olacaklar zaten. O zaman istersen şikayet edebilirsin.

0|0
    0|0
    • bunu denedim

• Belki durdurmayacak ama belki de durduracak. Eğer bir şey denemezsen kesinlikle durmayacağını biliyoruz, o yüzden durma ihtimali olan seçeneğe bir göz at derim ben.

• işte şu an deniyorum bir faydasını göremedim

• aynısını yaşadım sonuçları da çok kötüydü bedelini ağır ödedim. Sonuç bipolar diyor doktorlar ama biz hala emin değiliz ne olduğuna

0|0
    0|0
  • 9 yil önce ne yasadin da seni bu düşüncelere maruz birakti

0|0
    0|0
  • sizifreniyle alakan yok

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama dürüst olmak gerekirse paranoyak kişilik bozukluğu davranışlarının bir kısmına sahip olduğumu düşünüyorum mesela alınganlık ve insanların art niyetli olduğu varsayımında bulunmak gibi

• paranoya herkeze var bana göre ama dereceler ve şiddet farklı

• Sanmıyorum. Küm niye dinlesin ki seni

0|0
    0|0
  • Ciddiye almazlar, insan halinden anlamazlar. bir süreliğine uzak dur herşeyden sosyal medya falan ama benim sandığım ile bunlar sadece birer tesadüftür

0|0
    0|0
    • iki olur tesadüf, on olur tesadüf, milyonuncu kez aynı şey olunca takip edildiğimden şüphelenmeye başladım (!)

Yükleniyor...