Evet simdi ben hayalimden uzak bu mu yaşamak?

Küçüklüğümden beri tek bir hayalim vardi. Mutsuz bir cocuktum. Ama tek bir hayalim vardi. O hayal beni ortaokul yillarimda hayata bagladi ve cok basarili oldum. Ama lisede kaybettim ve istemedigim bir liseye gittim. Lisede3 sene cekmedigim eziyet kalmadi dıslandim yalniz kaldim ve cok tembeldim. Lisede son sene yine hayalime tutundum vazgecmedim. Derslerimde basarim artti. Bana yapilanlarin bir nevide olsa bedelini odettim. Herkes gordu. Ve ygsde hayalimdaki puana ulastim. O 3 ay cok mutlu oldum tüm zorluklarin üstesinden geldim. Ve mülakat günü kuş gibi ucuyordum. Ama 4 cm yüzünden kaybettim. Evet herseyim tamdi. Ama ben 4 cm yüzünden kaybettim. Ben polis olmak istiyordum. Şu an kaybedeli 1 hafta oluyo 1 hafatdir aglamaktan gozlerim gormuyor. 6 kilo verdim yattigim yerden kalkamiyorum. Bu aciya dayanamiyorum en kotusude kimse beni anlamiyor zaten tek bir arkadasim yok. Bana ne onerirsiniz vazgec demeyin vazgecersem ölürüm lütfen bana yardim edinn.

Güncellemeler:
Yardimm
Lütfen yardım edinnn

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• polis olmanın şartlarını okuyup keşke ondan sonra bu hayalleri kursaydın... şimdi bu kadar üzülmezdin... dünyanın sonu değil polislik kolay bir iş değil 3-4 tane arkadaşım var istifa ettiler angarya işler de eğitimli insanları süründürüp duruyorlar başka bişi değil...

0|0
    0|0
    • Sartalrini biliyodum kucuklukten beri istiyorum. Ama insanin boyuna yapabilicek biseyi var mi sinirda tutuyo saniyodum 4 cm eksik cikti. Lutfen polislik soyle boyle demeyin vazgecemiyorum elimde degil yorumun icin tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanların yaşları 21 yaşına kadar Uzama gösterebilir. Eğer sitedeki nikinin yanındaki yaşın doğruysa yani eğer 19 yasindaysan 4 cm daha boyunu uzatmak icin tam 4 yılın var. Voleybol oynayabilme Şansın varsa bulunduğun ili ya da ilçeyi söyle yönlendirme yapayım. Çünkü Voleybol oynayanlarin 6 9 ay arası boyu 2cm uzuyor sonraki süreçte de yaklaşık geriye kalan 6 ay kalsa orda 2cm uzar ve 4 cm boyun uzar hatta daha fazlası bile olabilir.

0|0
    0|0
  • Daha önünde uzun yıllar var. Şu an senin yaptığın daha başlamadan pes etmek gibi oluyor. Kendine gel!

Yok öyle umutları yitirip karanlıkta savrulmak!
    Unutma! Aynı gökyüzü altında bir direniştir, yaşamak!

0|0
    0|0
  • Kuzum hayatın cilveleri bunlar bende 2 kez kaybettım ama geçiyo kırgınlık ya

0|0
    0|0
    • Polisligiminkaybettin. Bende 3 sene gecmedi bir ömür gecemez gibi geliyo

• beni takip eder misin ecrin mesaj atamıyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...