Kapat

Astsubayla evlenilir mi?

Psikolojileri bozuk diye laf yapiyolar dogru mu sizce evlenilir mi

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• yorumlara baktım ön yargı ile yaklaşan bilmeden yorum yapan maalesef zavallı diyeceğim bazı şahsiyetler Ast subayları pisikopat olarak tanımlamışlar onları kınıyorum benim oğlum üsteğmen ve adam gibi adam... Onlar ülke için canlarını verirken değişik yorum yapan zavallı birileride burada sanalda bişeylerle uğraşıyo Şimdi soruyorum onlarmı piskopat sen mi GoLD35,,,?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• Dengesiz tipler oluyor genelde subay astsubay modelleri sivil hayatta toplum tarafından sevilmeyen antipatik insanlar diye yorumlarsam laf yerini bulmuş olur

0|0
    0|0
  • Niye bozuk olsun? Evlenilir tabi. Sadece bir yerde düzen kuramayacaksınız. Ailenin götürülmesi yasak olan yerlere tayin olduğu dönemlerde de ayrı kalacaksınız.

0|0
    0|0
  • babam astsubay dı :) emeklilik günü doldugu gün emekli dikleçesi verdi adam düşün artık nasıl illah etmiş ! :) ne adamlarla ugraşıyorlar düşün :D

0|0
    0|0
    • Genelde hepsi böyle. Emekliliği gelince çalışmaya devam eden çok az kişi var. çalışanlar da maddi sorunları olduğu için devam ediyorlar.

• Zaten en büyük hayalleri de belediyelere geçip hayatlarını bir düzene koymak.

• :) babam emekli oldu adam gençleşti şerefsizim bak bu konuda :D motorsiklet aldı adam :D millet diyorki kardeşinmi :D he kardeşiz diyor babamda :D adam dertsiz gezmek nekadar güzelmiş :D şerefsizlerle ugraşmamak ne kadar güzelmiş diyor

• Olanıda var olmayanı da var. Gözlerini açarsan hangi tarafta olduğunu anlarsın ona göre hareket edersin.

0|0
    0|0
  • evlenilir

0|0
    0|0
  • Astsubaylar hanımlarını kraliçe gibi yaşatır ama subay hanımları astsubay hanımları ile sürekli sidik yarıştırır.

Özellikle kuaför de sürekli öne geçerler. Ordu evine astsubay giremez. Astsubay orduevleri vardır. vs. vs.

Asker eşi olmak gururlu ama zordur.

0|0
    0|0
  • evlenilir , askerde başçavuş komutanlarım vardı yani astsubayın daha kıdemli olanı, gayet aklı başında iyi adamlardı , arada birkaç pisko vardı tabi ama o kendini belli eder zaten

0|0
    0|0
  • ben kadin olsam askerlerden uzak dururdum. kisinin karakterine gore degisir ama

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya , asker olmalari sucmu

0|0
    0|0
  • Bozuk olanda var olmayanda var taniman lazim iyice

0|0
    0|0
  • Kim laf yapiyo benim babam astsubaydi

0|0
    0|0
  • İçinde ateşli silah olan evlere girmeye karşıyım (ne alaka demezsin inş.)

0|0
    0|0
  • Adamla evlenilir işin ne önemi var

0|0
    0|0
  • Alayı psikopat

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• valla ona bakarsan benimde psikolojim bozuk. Neyse bence meslek gruplarına göre değerlendirmemeli insanları kendin tanımalısın

0|0
    0|0
  • babam astsubaydı gayet normal bir psikolojisi var

0|1
    0|0
  • Gayet normal psikolojilerinin bozuk olmalarının

1|0
    0|0
  • Yok be tabikide çok zorlu sartlarda görev yapıyolar ama psikolajileride öyle çok bozuk değil bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...