İZMİR, BURSA'NIN 10'DA 1 kadar güzel değil. Sizce?

Bursa'nın bir çok güzellikleri olmasına rağmen İzmir'de bu yok..!

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• O senin çirkin görüşündür. İzmir apayrı bir dünya ❤️

0|1
    0|0
    • İzmir'in sahip olduklarını bende sana Bursa'nın sahip olduğu güzellikleri yazayım

• Bursa'nın soğuk pınarları, uludağ'ı Yeşillikler içinde akarsu kenarlarında yer alan şeftali bahçeleri..! İzmir'in bütün güzelliklerinin üstünde bir yer..!

• Hiç Güzelbahçe tarafına gitmemişsin demek ki. Tamamen gezmeden yorum yapmak saçma olmuş

En İyi Erkek Görüşü

• Heryer izmirimden güzel , ama hala neden millet bu çirkin şehir ile uğraşıyor anlamadım.
    Adını duyunca il mi ilçe mi bilmediğin yerde yaşayan adam çıkıp izmire laf söylüyor. ( Bursa değil Kastettiğim )
    Bergama , Dikili , Foça , Çeşme , Urla , Seferihisar , Selçuk , Ödemiş , karaburun kaçını gördün merak ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Katılıyorum hala gelişememiş bir şehir maalesef İzmir .

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum, İzmir Bursa'dan çok daha modern..
    (Bursalıyım)

0|0
    0|0
  • İzmir de metro ulaşımı 1,35 tl. 1.5 saat ücretsiz dolaşım. Bursada 5tl. Ücretsiz olay yok üstelik hurda metrolar. Guzel olsa nolacak sömürücüler. Ayrıca Bursa nında pek bir olayı yok.

0|0
    0|0
  • Bursa/İstanbul gerisi bence de iyi değil. Tamam insanları falan iyi olabilir ama gelişme konusunda biraz geri kalmış şehirler.

0|0
    0|0
  • doğrudurrr

0|0
    0|0
  • Bana göre de Bursa İzmir'in gerisinde kalmış bir şehir. Konak'ın caddelerinde gezerken vay be demiştim ama Bursa'da o kadar etkileyici caddeleri yok maalesef. İstanbul'a gidince daha da gözüm açıldı

0|0
    0|0
  • Verecek cevap bulamadım.

0|0
    0|0
  • İzmir zaten insanlarıyla göre turistik bir yer değil
    istanbuldan gelenler köy gözuyle bakıyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...