Ogrenciye maddi destek saglamak isteyenler?

Universite ogrencisiyim bursa ihtiyacim var. Miktarinin ne kadar olduğunun bir onemi yok nerden ne gelirse ona raziyim. Lutfen ben sana burs veririm deyipte farkli yerlere cekilmesin konu. Kurum ve kuruluslardan su saatten sonra torpil olmadan bulamam. Karsi tarafin guvenini saglamak adina durumumu elimden geldigince kanitlarla gostermeye calisirim. Gercekten cok ihtiyacim var.

0|1
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ne yalan söyliyim seve seve yardım etmek isterdim. Ne yazık ki durumum yok. Ben de okumak istedim ama pek okuyamadım. O yüzden okuyanlara büyük hayranlık duyarım. Okuyabilsinler isterim.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim dusunmen bile yeter. Uzulme ulke sartlari altinda okuyanda bir okumayanda.

• Peki.. Takip baslatiyorum 1 xper oldugum icin mesaj atamiyorum :) sen mesaj atabilirsin bana

• Hoş gelmişsin. :)
      EİG için de teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• Alanınla ilgili çalışmalar yapan STK, vakıf, şirket... ne varsa onların listesini çıkarıp araştır. Sosyal bilimlerdeysen işin çok kolay değil yalnız.

Eğer ailenin ekonomik durumu iyi değilse, bağlı bulunduğunuz kaymakamlık ve belediye ile de görüş.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ancak yeni dönemle birkikte verebilirim. Hatta bununla ilgili soru bile sormuştum. Kimseyi bulamamıştım.

0|0
    0|0
    • Eylul ayi ve haziran ayi araliginda istiyorum ben zaten. Tesekkur ederim. Takip baslatiyorum 1 xper oldugum icin mesaj atamiyorum.

• Bende isterim

0|0
    0|0
  • Kız olmak ne kolay. Zorda kalınca sorudan burs iste. Nasıl olsa kukun var. İlla ki çıkar biri.

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Hangi ildesin

0|0
    0|0
  • Torpil var

0|0
    0|0
    • 5. Yilsada torpil varmi?

• Anladim yardimci olmak isterseniz takip baslatiyorum 1 xper oldugum icin mesaj atamiyorum ben.

• Başlat bakalım öğrenciye yardım etmeyi severim patronlarımda ama tabi her çnüne gelene değil kim olduğunu bile bilmiyorum

• durumunun kötü olduğuna nasıl inanacağız

0|0
    0|0
    • Inandirmak icin ne gerekiyorsa yaparim. Gercekten kimseyi kandirmak gibi bir niyetim yok.

• Hakan_ymn buraya mesaj at gerçekten güven verirsen yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • Bu uyelik profilimi 1 xper oldugum icin mesaj atamiyorum ben gizli uyelikten cikarsaniz takip baslatabilirim

• Bu farklı hesap takip at

• Attim

• Admin sacma salan sorulari vitrine cikariyon bunu cikar iste

0|0
    0|0
  • hayır kuruluşu değilim karşılığı olursa yaparım olmazsa kusura bakma cevap bile verme :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuzum burada kötüye çekerler yahu. Derslerin nasıl iyi mi ortalaman vesaire. Kyk basvurdun mu

0|0
    0|0
    • Kyk kredisi alamiyorum 5. Yilim 4 yil boyunca aldim.

• Okulun kendi buraları var onlara baktın mi?

• Rektorun sagladigi bursmu? Sansimi denemistim diyeyim daha once.

• Hangi ildesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...