İspanya'da 1 hafta tatil yapmak için ne kadar gerekli?

İspanya'da görmek istediğim bazı şehirler var. Arkadaşlarımla gidicem yani turla değil. Sevilla, Barcelona, Madrid, Zaragoza gibi yerlere. Ama mesela 1 hafta ne kadar tutar tüm masraflar?

0|1
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Burada öncelikleriniz çok önemli. Örneğin 2-3 yıldızlı otellerde kalırsanız konaklamadan fiyat aşağı gelir. Yok ben kalamam öyle dandik yerlerde derseniz o zaman fiyat yükselir.
    Otel fiyatlarının size fikir vermesi açısından www.booking.com adresine bakabilirsiniz.
    Bu sene İspanya çok revaçta. Bu da pahalı olmasına neden oluyor. Özellikle Barcelona'da yüzüne bakmayacağınız otellerin fiyatları uçuyor.
    Yemek ve müzeler için adambaşı günde 50 Euro yetecektir. Ama biz gezeriz, içeriz boşuna mı geldik buraya derseniz hesap kabarır.
    En büyük sorun uçak bileti. Bu sıra o taraf çok pahalı. Uçak bileti fiyatları da el yakıyor. Adambaşı en az 1200 TL vermeyi (THY ile İstanbul çıkışlı) göze almalısınız.
    Bu seyahat en iyimser ihtimalle 3000 TL'den başlar. Gerçekçi tahminim 5.000 TL'yi yaklaşır. Zira siz bir de farklı şehirleri gezmek istiyorsunuz.
    Niyetiniz güzel ama 1 haftaya 4 şehir çok yorucu olur. 2-3 şehir idealdir.
    Benim size tavsiyem şu an THY'nin ekim kampanyasından faydalanmanız. Fiyatları çok uygun. Gidiş geliş 139 Euro. Ayrıca sıcakalr azalmış olur. Fiyatlar da normale yaklaşır.

2|2
    0|0
    • %50 eig oranına bosu boşuna ulasmamissiniz. Her denk geldiğimde okuyorum görüşlerinizi.

• Güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederim @aerolite
      Bana küfreden, hakaret eden, fikirlerimi beğenmeyen üyelere karşılık sizin gibi insanların takdiri ve onlara ufacık bir katkım olursa diye yazıyorum.
      Sizin görüşleriniz karşıma çıktıkça okumaya çalışıyorum.
      Selam ve saygılarımla,

• EİC seçimi için teşekkür ederim, Sistem.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• sana çok güzel bir tatil planı önereyim benimde tatil planım bu
    3 şehir 3 ülke Barcelona > Marsilya > Milan
    bu 3 şehir çapraz olarak aynı çizgi üzerinde ve birbirlerine uzak değiller
    Barcelonadan Marsilyaya Gemiyle ve Marsilyadan Milana Trenle
    Barcelonada 3 gün kalırsın orayı gezersin
    ondan sonra gemiyle daha doğrusu kruvaziylerle 3 günde Marsilyaya geçersin
    daha sonra Marsilyada 3 gün kalıp gezdikten sonra trenle Milana geçersin
    orada da 3 gün kaldıktan sonra Türkiyeye dönersin
    Hem 3 şehir hemde 3 ülkeye gitmiş olursun
    Gidip komple İspanyayı gezmek yerine aynı parayla 3 şehiri görmen daha uyumlu olabilir
    umarım yakın zamanda ben böyle bir tatili gerçekleştireceim

0|0
    0|0
  • çoookk para :)

0|0
    0|0
  • 10 tl

0|0
    0|0
  • 6000 lira

0|0
    0|0
  • sen cebine otel masrafı hariç bir 1800 Eur. koy sevilla, zaragoza ucuzda diger yerler biraz pahalı gecede cepçi cok olur barçada..

0|0
    0|0
  • Hesaplı bir tur satın al. Max 1000 Euro ile çok iyi bir tatil yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Valla benim sirketin genel merkezi ispanyada iki haftada bir gidiyorum sagolsun sirket bütün harcamayı karsiladigi icin ben keyfe para harciyorum geri kalandan haberim olmuyor

0|0
    0|0
  • Ucak dahil en az 1000 euro, hostel veya bed and breakfast konaklarsan, birde tren otobüs eklersen artabilir

0|0
    0|0
  • 10bin

0|0
    0|0
  • İtalya için pasaport hariç tüm masraflar 1500-2000 TL arası bişey gitmişti. 8 gün kalmıştık ve 4 farklı şehre gitmiştim. Otellerimiz de genelde 3 yıldızlıydı. Ama bir daha gidersem 4 günden fazla kalmam

0|0
    0|0
  • Önce iki seçenek arasında karar vermelisin , tur ile mi kendi programınızla mı gideceksiniz? Sonrası daha kolay planlanır

0|0
    0|0
  • 1000€da yapılır 10000€ da

0|0
    0|0
  • 3000 euro yeter bence

0|0
    0|0
  • 15 bin lira

0|0
    0|0
  • Bende takip edeyim

0|0
    0|0
  • İnterrail i araştırmanı tavsiye ederim çok faydalanacaksın bu platformdan

0|0
    0|0
  • Rahat bir tatil istersen 5000 Euro'yu hazırla

0|0
    0|0
  • 1000 euro

0|0
    0|0
  • Yemeklerle falan 2000€ yu gözden çıkarman lazım çok ucuzculuk yaparsan 1200€ de yetebilir

0|0
    0|0
  • otostop..

0|0
    0|0
  • 3 bin dolari gozden cikarmalisin knk

0|0
    0|0
  • malesef :9

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4