Arkadaşlar sizcede haklı değil miyim?

Arkadaşlar vesikalık fotoğraf çektireceğim bazı işlerimden dolayı ailem zorluyor ki git şurda burda çektir orası bizim komşunun tanıdığı ucuza çektirirsin tersine bende 5lira ucuz olacak diye o 5liraya muhtaç gibi hissediyorum utanıyorum ve gitmiyorum sizcede ben haklı değil miyim? Durumumuz iyi Allah'a şükür hani sıkıntımızda yok anlayamıyorum cidden

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Yani bir yandan ailende haklı orda daha ucuza yaptırsan üstünü de sadaka versen ne güzel olurdu

0|1
    0|0
    • Öyle ama hani çok şükür durumumuz iyi 5 10 lira eksik vermeyip de sadakayıda verebilirim benim sitemim ondan dolayı zaten

• Anladım. Ama ilerde iş hayatında neredeyse heryerde tanıdıkla iş yapılır genellikle yani şimdi yapmasanda ilerde. yaparsın yani tabiki senin bileceğin sonuçta sende. Haklısın ama ailene karşı. fazla sitem yapma en azından uygun bir şekilde söyle benim bir tanıdığım var de yani.
      baban herhalde sıfırdan kazandı bu hayatı yüzden böyle davranıyor bir insan en baştan başlayınca anlıyor hayatı bayya bir uzattım yine üzgünüm zamanını aldım kusuruma bakma :D

• Yok knka ne kusuru tersine teşekkür ederim sorumla ilgilenip bana vakit ayırdığın için :) İleride zaten ben askeriyede olacağım için tanıdıkla iş yapma felan pek işim olmayacak sanırım :)

En İyi Erkek Görüşü

• 5-1o unun lafıyla kimse zengin olmaz akraba ile ye iç alısveriş yapma derler

0|1
    0|0
    • Yıllardır mahallemdeki fotoğrafçıya çektiriyorum ona gidip çektircem zaten bende valla 5 lira ucuz olacak diye gidip adamlara öyle bakmak cidden utandırıyo beni

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle düşünme

1|1
    0|0
  • Genel aile tutumu bu tanidik kisiden alma yaptirma maddiyatlada pek ilgisi yok gibi

0|1
    0|0
    • Bana dedikleri şu git orda çektir 5 10 lira daha ucuz verirsin sitemim ondan dolayı

• Bence dert etme yani bunlari bu muhtaciyet degil ki yani bir tshirte gidip 200 verirsin ya da 50 lira verirsin sen zaten malin ederi i vericeksin ustune fazladan para verme diye diyorlar

• Yok zaten yıllardır mahallemdeki fotoğrafçıda çektiriyorum atıyorum 20lira tuttu oraya gidip ben şunun tanıdığıyım diyip 15 liraya almak var işte 5 lira için gidip isim vermekde yani

• benim annm gibiymis sizinkiler de
    parasi olsa bile sırf daha ucuzunu bulmk icin yüzlerce metre yürüyebilir. diyo parakoly kazanilmiyo...
    uzak değilse git cektir nolabilir ki 😊

0|1
    0|0
    • Uzak ya valla hava da aşırı sıcak inan gidip gelene kadar biterim :D

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...