Değer verilen insanlar neden kendini bir B O K zanneder?

Tanıyıp değer verdigimiz insanlar neden şımarır kendini vazgeçilmez zanetmeye başlar?

Güncellemeler:
Çok az görüş geldi
...

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle dogru dedin

İnsanlar fazla ilgiyi kaldıramıyor, hep umursamayacaksın adam yerine koymayacaksın senden degerlisi yok.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü zaten o beni seviyor elimde artık sevmesemde baglanmıştır düşüncesindeler. Sonrada vazgecince aglarlar mız mız gibi pişman olurlar kendinizi bir b o k sanmayın ! :D

0|1
    0|0
    • Hocam bunla ilgili anımı anlatayım. Eski sevgilim bana "gidiyorum, arkadaş kalalım" diye mesaj attı. Bende "tamam yolun açık olsun" yazdım. Baktım bu iyice kudurdu her yerden engelledi beni. Benden yalvarmamı bekliyordu ama istediği olmadı. :D :D

• @ayrılıkacıtır kardeşim zaten biz yüz vermesek bunlardan bırsey olmaz

• Yüz vermesek ilgisiz, çok ilgi ise yılışık oluyoruz. Ama bana gidiyorum diyen kişiye de kal demem. Zaten yolun açık olsun dediğimde bana kız çabalamıyormuşum. Yalvarsam ona egosunun kaldırmış olacaktım. Oda yine gidecekti.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Fazla değer soytarıyı kral eder. Unutma toprak bir gün yağmuru değerini anlayacak fakat o gün yağmur yağmayacak. İnsanlar böyledir. Her değer verdiklerinde kendini vazgeçilmez sanıyorlar ve seni cebinde biliyorlar.

0|1
    0|0
  • Çünkü o kadar değer verince ne yapacaklarını bilemezler

0|1
    0|0
Yükleniyor...