Eski erkek arkadaşımın ailesiyle görüşüyorum. Doğru mu bilmiyorum.. ?

Merhaba..
Bu sitede pek çok soru sormama rağmen ilk kez kendimle ilgili, içinden çıkamadığım bir durumla ilgili sizlere danışmak istedim.. Çünkü yanlış yapmak istemiyorum..
Eski erkek arkadaşımın ailesiyle görüşüyorum.. Daha doğrusu onlar benimle görüşüyor.. Görüşmek iletişimi koparmamak istiyorlar.. Bende onları çok sevdiğim için karşılık veriyorum..
4 yıl süren bir beraberlikte ister istemez anılarınızda çok oluyor.. Ben ihanete ugrayarak ayrılık yaşamış biriyim.. Ve halen ihanet ettiği kişiyle birlikte diye biliyorum..
Çok acı çekip çok zor günler yaşasamda bir buçuk yıl içinde yaralarımı sardım.. Şimdi çok iyiyim.. İçimde ne öfke ne sevgi ne kin hiç bir şey yok o kişiye karşı..
Ancak annesi babası ablası abisi çok tatlı insanlar.. Biz çok sevdik birbirimizi ve ben annesine söz verdim.. Bir gün ayrılsak bile sen yine benim için aynı kalacaksın.. bu sözümden ötürü ayrılıgın üzerinden bir yıl geçmişken annesi beni aradı oğlumu kurtar diye.. O kişiden şikayetçilerdi.. Herşeyin çok kötü oldugunu söyledi saatlerce ağladı.. Çare istedi.. Ben o kişiyle bir şey olmasının konuşmamın mümkün olmadıgını söyledim.. Böyle başladı.. ablası aradı kandillerde bayramda anneler gününde derken ayda bir konuşur olduk.. Sadece kendimizle ilgili konuşuyoruz.. O kişinin adı bile geçmiyor..
Ama bir gün o bunu duyarda halen bende gözü var diye düşünür diye çok korkuyorum.. Asla böyle bir şey yok çünkü.. Ve ben dertsiz başıma dert almak artık bunlarla uğraşmak istemiyorum.. zaten hayatıma devam ediyorum.. Çok ta mutluyum.. Ancak çok merhametli bir yapım var.. Kendimi alıkoyamıyorum..
Çünkü onlar çok iyi insanlar.. Benide evlatları kardeşleri yerine koydlar.. Babası hastanede benim yanımda rahmetli oldu.. V. s
Lütfen fikirlerinizi söyleyin..


0|0
420

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...