Eski erkek arkadaşımın ailesiyle görüşüyorum. Doğru mu bilmiyorum.. ?

Merhaba..
Bu sitede pek çok soru sormama rağmen ilk kez kendimle ilgili, içinden çıkamadığım bir durumla ilgili sizlere danışmak istedim.. Çünkü yanlış yapmak istemiyorum..
Eski erkek arkadaşımın ailesiyle görüşüyorum.. Daha doğrusu onlar benimle görüşüyor.. Görüşmek iletişimi koparmamak istiyorlar.. Bende onları çok sevdiğim için karşılık veriyorum..
4 yıl süren bir beraberlikte ister istemez anılarınızda çok oluyor.. Ben ihanete ugrayarak ayrılık yaşamış biriyim.. Ve halen ihanet ettiği kişiyle birlikte diye biliyorum..
Çok acı çekip çok zor günler yaşasamda bir buçuk yıl içinde yaralarımı sardım.. Şimdi çok iyiyim.. İçimde ne öfke ne sevgi ne kin hiç bir şey yok o kişiye karşı..
Ancak annesi babası ablası abisi çok tatlı insanlar.. Biz çok sevdik birbirimizi ve ben annesine söz verdim.. Bir gün ayrılsak bile sen yine benim için aynı kalacaksın.. bu sözümden ötürü ayrılıgın üzerinden bir yıl geçmişken annesi beni aradı oğlumu kurtar diye.. O kişiden şikayetçilerdi.. Herşeyin çok kötü oldugunu söyledi saatlerce ağladı.. Çare istedi.. Ben o kişiyle bir şey olmasının konuşmamın mümkün olmadıgını söyledim.. Böyle başladı.. ablası aradı kandillerde bayramda anneler gününde derken ayda bir konuşur olduk.. Sadece kendimizle ilgili konuşuyoruz.. O kişinin adı bile geçmiyor..
Ama bir gün o bunu duyarda halen bende gözü var diye düşünür diye çok korkuyorum.. Asla böyle bir şey yok çünkü.. Ve ben dertsiz başıma dert almak artık bunlarla uğraşmak istemiyorum.. zaten hayatıma devam ediyorum.. Çok ta mutluyum.. Ancak çok merhametli bir yapım var.. Kendimi alıkoyamıyorum..
Çünkü onlar çok iyi insanlar.. Benide evlatları kardeşleri yerine koydlar.. Babası hastanede benim yanımda rahmetli oldu.. V. s
Lütfen fikirlerinizi söyleyin..

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat bazen acımasız.
    "Acırsan, acınacak hale gelirsin." diye bir söz vardır.

Sana ihanet ettiği için ayrıldıysan, ailesi ile de görüşmemelisin.

Uygun bir üslupla, artık onlarla görüşmek istemediğini söyle.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oğlunu kurtar diye aramışlar senden bir beklentileri var gördüğün gibi, bence uzak durmaya çalış. Üzülebilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Hayat ne yaşarsak yaşayalım hiç durmadan devam ediyor. "Biraz dur.. olanlara anlam vereyim"" deme şansimız yok. Belki onları cok sevdin. Belki birakmak zor geliyor. Ama Bazen kabullenmek zorunda kalırız ve bize kotü gibi gelen şeyleri yapmamız gerekir. Mesela ailesiyle bağlantıyı koparman gibi. Ne olursa olsun senden bir beklentileri var. Hiç bir anne oğlunun ardından iş cevirmez diye dusunuyorum. Onun bir planı vardır. Bu oyunun içinde yer alma. Hemen onlarla olan bağını, önce aramamak, sonra da aramalarına cevap vermeyerek, bir sure sonra ise engelleme ile bagı koparman gerekiyor. Unutma hayatına girecek insanin boyle bir bağı olmasinı ister miydin? Eminim en onemsiz seylere bile takardın !!! Lütfen buna son ver.

1|0
    0|0
  • Ne çok üç nokta var yahu :D Şöyle düşün eleman senin ailenle gorusuyor olsa, iletisimdr olsa hâlâ benden vazgecmemis diye dusunmez misin? Bence dusunursun hani

1|0
    0|0
  • Merhametli olman güzel, allah elbet karşılığını verecektir. Ama ilerde ciddi bir ilişkiye adım atacak olursan bu durum seni zora sokabilir. Ailesinden değil de yine o kişiden belki zarar görebilirsin. Bir ihtimal ama yine de dikkat et. Fazla samimi olma ailesiyle.

1|0
    0|0
  • Gorusmem.

1|0
    0|0
  • gerek yok

1|0
    0|0
  • bence halen içinde birşeyler var ki bunu zaten daha öncede belirtmiştim sen ne kadar yok desende kendini ele veriyordun yine ele verdin

0|0
    0|0
  • Bence yanlış yoldasın :S
    Birisinden ayrilinca ailesi ile iletişime ne kadar merhametli okursanız plun muhabbet sohbet edilmez... Lütfen ne konuşacaksanız konuşup devamlı iletişim halinde olmayın. .. NET.

0|0
    0|0
  • bence yanlış değil. Doğrusunu yapıyorsun

1|0
    0|0
  • Annesinin kalbi senden yana da o yuzden yani kurtar derken en kotu ne olabilir ki?

1|0
    0|0
  • Hakkında hayırlısı sadece kırma onları

1|0
    0|0
  • bir manita yap hersey yoluna girer

0|0
    0|0
  • Sonuçta ailesiyle evlenmicen

0|0
    0|0
  • @kragl_kragl sence

0|0
    0|0
  • Kendimden örnek vereyim. 2.5 yıldır ilişkim vardı geçen sene bitirdik ancak kız arkadaşım annemle ve kız kardeşimle hala görüşürler. Benim bundan haberim var ancak kötü bir maksat aramadığım için engel olmuyorum veya görüşmeyin demiyorum. O kendi hayatında ben kendi hayatımdayım. Demek istediğim sevgilinizin karakterine bağlı. Eğer bir şey söyleyip laf çıkartacaksa bunu yapar. Yapmayacaksa yapmaz.

1|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Öncelikle bir aile kazanmışsın ve o kızla olmuyacağını bildikleri için seni elde tutmaya çalışıyorlar gibime geliyor

2|0
    0|0
  • bence görüşmende hiçbir sakınca yok. yanlış anlayan da kendine. hiç takma kafana. madem iyi insanlar konus. için rahat olsun. bu soyledigini yapan insanlar tanıyorum. gayret iyiler şu an :)

1|0
    0|0
  • öküz öldüyse ortaklık bozulmuştur.
    gerek yok kanımca.

1|0
    0|0
Yükleniyor...