Lgbt (lezbiyen-gay-biseksuel-travesti) hakkında ne düşünüyorsunuz?

evet arkadaşlar son zamanlar da ülkemiz de dahil bir çok ülkede biz de insanız varız sloganlarıyla yürüyüşler gerçekleştiryorlar.. biz de ülkemiz insanlarının en azından sosyal medya da olan insanların fikirlerini öğrenmek için sosyal deney yapıyoruz.. lütfen herkes ankete katılsın...

• hepsi ölsün
    A seç
  • onlar da insan
    B seç
  • kimseye zararları yok
    C seç
  • kötü örnek oluyorlar
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
48

En İyi Kız Görüşü

• Onlar da insan tabiki. Ama bu normal bir durum değil bence. Yani ya geçmişteki saçma sapan filmlerin kültlerin eseri bu ya da farklılık arayışına girmiş zamanla benliğini ve olması gerekeni unutmuş insanların. Yani bu bir anormallik aslında. Ve hiç kimse bu konuda farkli olup toplumdan dışlanmak istemez. bir yerden sonra bireysel bir tercih olmaktan çıkıyor yani. Ama şunu düşünmek lazim. Bu tarz bir cinsel seçim seçeneği olsa zaten varolustan öyle yaratılmamiz gerekirdi. Yani bu bir çeşit sapkınlık. Ve evet kötü örnek oldukları acı bir gerçek..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olursa olsunlar kendilerinin bileceģi bir iş. Sonuçta insanlar ve insan olarak deģerlendirmek gerekirse B şıkkı. eğer saygı görmek için saygısızlık yapılıyorsa o kişi zaten haketmiyordur. Saygı görmek için provakatif bir şekilde taksimde soyunuluyorsa kesinlikle A şıkkı ve D şıkkı.

0|1
    0|0
    • teşekkürler. lütfen takipte kalın benzer sosyal deneyler olacaktır..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Biseksüelim bence normal.

1|1
    0|0
    • teşekkürler lütfen takipte kalın. benzer sosyal deneyler olacaktır..

• Yaşayış tarzlari beni hiç mi hiç ilgilendirmez ama bir cok kişiye kötü örnek oluyorlar.

0|1
    0|0
    • teşekkürler. lütfen takipte kalın benzer sosyal deneylerimiz olacaktır..

• Ben de biseksüelim ama yürüyüş yapanlara sinir oluyorum normal insanlar heteroyuz biz diye yürüyüş yapıyor mu? Hayır. Eylemci LGBTI'ciler yüzünden biz zor duruma düşüyoruz bazen

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şöyle söyleyim tamam kendi kararları eyvallah. İstedikleri şekilde düşünmekte kendi fikirleri onada eyvallah. Benim onlar hakkında hakaretler etmem hoşgörüsüzlük olur yakışmaz bana. Ama peki ya onların çocuklarımız üzerinde kötü örnek oluşturması? Madem kendi kararın Kendi çerçevende yaşa? Niye başkalarının bundan haberi var? Bu kişisel bir karar ama Zararı TOPLUMa? saçma değilmi?

0|1
    0|0
  • Sonuçta onlarda insan saygı duyup geçmek gerek

0|1
    0|0
    • teşeşkkürler. lütfen takipte kalın benzer sosyal deneyler olacaktır..

• A şıkkı

0|1
    0|0
    • teşekkürler lütfen ankete katılalım ona göre değerlendirilecektir.. sosyal deneyler deva edecek lütfen takipte kalın

• A şıkkı

0|1
    0|0
    • teşekkürler lütfen ankete katılalım ona göre değerlendirilecektir.. sosyal deneyler deva edecek lütfen takipte kalın

• Kimseye zararları olmasın, kendi araların istedikleri naneyi yesinler

0|1
    0|0
  • Kötü örneeek..

0|1
    0|0
  • Gebersinler

0|1
    0|0
    • teşekkürler lütfen takipte kalın.. sosyal deneylerimiz devam edecektir..

Yükleniyor...