Antidepresan Kulananlar Yardım?

Ben 4 gün önce doktora gittim sorunlarımı anlattım bana misol 50 mg verdi ilk hafta yarım sonra tam at dedi ama ben dinlemedim ilk gün 3 sonra 2 şer tane attım kafayı yemek üzereyim dün yarım atayım dedim duramıyorum atmadan kasılıyorum da kasılıyorum daha kötü yaptı beni

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bırak o zmn doktora da gidince anlat

0|0
    0|0
    • Bir de manyak misin 3 tane atiyosun doktor sana bir bildiği var ki önce yarım sonra tam diyo bir nada 3 tane atılır mi

• Ya da 2 yapma birdaha bu ilaçlar dozu bile artırın yavaş yavaş artırılır bir anda dwgil yapma bunu bence şu an birak üzme ama hastaligin ne bilmiyorum

• Doktoru dinlemem gerekirdi ama yoğun depresyon var insan durduramıyor kendini

• vakit kaybetmeden tekrar doktora git. Şansa bırakma işini.

0|0
    0|0
    • Sağolasın ama ilacı kullandığımda sadece vücut reaksiyonları oluyor kullanmadığımda sinir öfke hakim

Erkekler Ne Diyor 1

• Birak kullanma, o ilaclarin yararindan cok zarari var. Cok uyuma cok uyumak depresyona sebeb olur ve artirir,, sabah namazina kalk namazi kildikdan sonra gunes dogmadan bir daha yatma. Kendini dine ver. Bazi Allahin isimleri var o isimlerden deprasyona iyi geleni bul ilac icecegine o isimleri hergun tesbih yap.

0|0
    0|0
    • Sağolasın kardeşim çok şükür dinime uygun olmaya çalışıyorum Allaha sığınıyorum ama hastalık sonuçta

• Derdi yaratan dermanida yaratmistir. Cay kahve ve sigaradan uzak durun. Corek otu ya da yagi ve balik yemeye calisin. Mumkunse sebze ve meyveyi bol yiyin. Kendinizi cok mesgul edin. Allah sifa versin.

Yükleniyor...