Hani simdi ben nefes aliyorum ya tayyip de nefes aliyor ya, ben simdi tayyip hayrani oluyor muyum? Hani simdi o mesela ekmek yiyordur yemegin yaninda su iciyordur falan ya, ben de ekmek yiyip su icersem tayyip hayrani olur muyum?

Yahu arkadas ne akpliyim, ne de tayyip erdogan destekcisi. Sahsen tamamiyle Ataturkcu bir insanim ben...
Ve soyliyip yazdigim en alakasiz seyler de nasil oluyor da konu oraya gidiyor anlamiyorum! Cidden hicbir sekilde onu savunmayan,
Alakasi olmayan konulardaki gorusume bir anda sizin reisinizin filanca filanca yaptigini unutmadk.. ss gt killari sizi... ss boyle seyler geliyor beynimden vurulmusa donuyorum halbuki vallahi hic alakasi yok!
Sizin de bu konuda dusunmeyi okumayi dahi bilmeyen cahil insanlar tarafindan yanlis anlasildiginiz oluyor mu hic? Hayir yazdigmda en ufak bir ima dahi yok nasil o sekilde geliyor... bu tur yanlis anlasilmalar oluyor mu sizde?

1|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Siyaset boş iş.

1|0
    0|0
    • Oyle. Siyasetle ilgili yazsam normal olacak da... Yemek tarifi yazsan konuyu siyasi goruse getirecek insanlar var.

En İyi Kız Görüşü

• boşveeeeerrr. ben deist olduğumu söylediğim için lgbt yi desteklediğim için bana fahişe dediler (ki bu güne kadar 3 kişi oldu hayatımda ve hepsi uzun süreli ciddi ilişkilerdi. tabi bunu ne bilcek cehaletten ölmek üzere olan kişi) (müslümanım diyerek anca iftira atsın. bence oldukça sevaba giriyorlardır bu şekilde) anneme babama laf ettiler. ben bilmem ne çocuğuymuşum (halbuki ne bilecekler standart bir aileye sahip olduğumu. annemin sadece babamla olduğunu) (ama onlar inanıyor ya işte. bende lgbt yi savunduğum için sapkın oluyorum ya işte) ben sapıkmışım , sapkınmışım (ki insan haklarını, haycan haklarını, doğayı korumaya çalışan geyane kişiyim. ama nerden bilecekler bunları) (onlarla aynı şeylere inanmıyorsam kesin iğrenç biriyimdir çünkü. kitaplarında öyle yazıyormuş ve ondan öyle yaklaşıyorlarmış bana) ben din nedir bilmezmişim mesela (ama aslında bütün kutsal kitapları defalarca okudum mesela kuranı 6 kere. budizm gibi dinleri de araştırdım. mesela kıble kelimesinin eski çağda kibele tanrıçasından geldiğin falan öğrenecek kadar çok araştırdım ve daha bir sürü şey. her şeyin birbirine bağlı olduğunu görecek kadar)(ama nerden bilecekler onlar belkide kuranı bile kırk yılda bir okurken benim çoktan hepsini yalayıp yuttuğumu) bana sen kuranı anlamamışsın biraz daha mantıklı ol dediler (doğduğu yere göre inancı olan insanlar bana mantıktan bahsettiler. mantıklı davranarak objektif baktım zaten. bana verileni dayatılanı beynime işlenmek isteneli direkt olarak almak yerine sorguladım süzgeçten geçirdim. bana cebrailden kuranın gökten indiğinden bahsettiğinde mantıklı olarak gördün mü? dedim.) bana günahkar bir kafir olduğumu ve sonsuza denk yanacağımı söyledi demin mantıktan bahseden adamlar (mantıken :::: madem öyle o zaman bunu neden bana bırakmıyorsunuz dedim. allah versin bir ceza verilcekse dedim ama bu işlerine gelmedi. onlar tanrı olmaya daha hevesli gibilerdi. insanlar özetle böyle iken en son yapacağın şey onları takmak olmalı

1|0
    0|0
    • Bos ver sen uzulme, herkes birbirinin bekcisi olmaya pek bir merakli.

• bana bunları diyenleri takmıyorum. ama düşünüyorum böyle insanlar varsa bir çok sorun bitmeyecek sanırım diye. gelişemeyeceğiz diye hayıflanıyorum sadece. bana bunu diyenler sana onları diyenlerle aynı zihniyette aslında. tek farkı farklı düşünce sistemlerinde oldukları.

Erkekler Ne Diyor 9

• Dogru bir tanedir ve dogruyu kabullenemeyenler surekli elestiri yap, aya calisirlar, sen kafani takma. kimseye

1|0
    0|0
  • Siyasetten uzak durulmalı

1|0
    0|0
  • Siyaset.

0|0
    0|0
  • sen kafayı yedın ya acaba bende yıyorumda bu soruya cevap verıyorum

0|0
    0|0
    • İnsan nickiyle boylesine butunlessin, cok enteresan.
      Ne alaka da kafayi yemisim, nirmal hirbsoru soruyorum. İstemedigin sorulara da cevap vermezsin. Bosuna da otmemis olursun, horoz.

• Ne güzel yanlış anlaşılmışsın en doğru şekilde anlaşılıyorsun şükret 😂

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Oluyor oluyor maalesef.. Objektif düşünmekten korkan insanların hep yaptığı şey... Bu tip kişiler farklı bakış açılarından korkan kişilerdir, en ufak bir farklılık sezinlediklerinde hemen yaftalarlar, hemen bir sınıflandırmaya koyarlar... Şu sıralar moda Tayyip Erdoğan a sövmek... Bu yüzden kendilerine karşıt gelen fikre sahip olanlar "G*t kılı" diye adlandırılıyor. Edindiğin o fikir Tayip Erdoğan'da olmasa bile... Bu tip kişileri hiç dikkate alma. Çünkü emin ol G*t kılından başka bildikleri pek bir şey yok... Oturup konuşsan bir iki cümle sonra "Amann ya ben ne anlarım o mevzulardan beynimi yoramam" deyip işin içinden çıkabilmeleri muhtemel... Şimdi benim laflarımı da Tayyip Erdoğancılık olarak adlandıranlar olacaktır, zerre umrumda değiller...

1|0
    0|0
  • Aman salla kardes siyasetle ufaktan yakindan alakasi olmayan bir insanim ben bana bile bunun kafa kapali tayipci anca onun pesinden gitsin ona tapsin diyorlar lan adami dogru duzgun tanimiyorum niye tapayim diyesim geliyor sonrada guluyorum geciyorum Lailaheillallah diyorum :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...