Cafede yaşadığım tartışma. Sizce iyi mi yapmışım?

Arkadaşlarla bir cafede oturuyorduk. Neyse ben bir kızla muhabbet ediyordum. Bir konu açıldı hee evet ben onu çok iyi hatırlıyorum dedi. Bende hayret kapasite yetiyor mu dedim. O anlamadı ne? Anlamadım dedi. Sonra da ben kaç gb diyorum hafıza? Dedim. Kız da bana sen önce bir bayanla nasıl konuşacağını öğren mal dedi. Bir an da diğer arkadaşlarda bize baktı. Ben öyle demek istemedim şaka yaptım dedim. Kız bana kendini çok zeki mi sanıyorsun dedi. Bende hayır dedim. Sonrada gülerek ama senden zeki olduğumu sanıyorum dedim. Ardından gözlüğümü taktım. Ve telefonumdan thug life müziğini çaldım. Bütün cafe beni ayakta alkışladı. bende onlara ulan oturarak alkışlamak varken niye ayakta alkışlıyorsunuz dedim ve ikinci thug life ımı yaptım. Ve cafedeki herkese tek tek nah çekerek cafeden çıktım. Yani anlayacağınız bugünde sevap point kastım.

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• İnanıyorum olmuştur ama ayarsız bir hareket. biz de böyleydik eskiden 😂🙃😎

0|1
    0|0
  • bende ciddiye aldım okuyorum. ortalara doğru efkarlanıp sigara bile yakmıştım -_-

0|2
    0|0
  • yaş 24 (ki hiç sanmıyorum ) beyin fatal error... Anne ve babaya saygılarımı sunmakla beraber bir mesajım var Lütfen işletim sistemini tekrar yükleyin.

0|1
    0|0
  • ulan sesli güldüm 😄

0|1
    0|0
  • Kesinlikle.. aynen öyle kardesim :Dd

0|1
    0|0
  • Napak, para mı atak önüne yanii.

0|1
    0|0
  • Ya he he