Kızlar, En yakın arkadaşım benden geçiniyor ne yapmalıyım?

Arkadaşlar merhaba. En yakın arkadaşım ne zaman birşeyler yesek ya da eğlensek param yok sen ver ben sonra öderim sana diyor şimdiye kadar bir gram para ödediğini görmedim. Ben de tadımız kaçmasın diye birşey demiyorum ödüyorum ki artık geri vermeyeceğini de biliyorum. Şimdiye kadar toplasan 1000 lira olmuştur ona verdiğim paralar. Mesela daha geçen gün yemek yedik birlikte 20 lira borç diye para aldı benden bide sigara içiyor ona para vermeyi biliyor. 5 senedir arkadaşız ama yeni yeni böyle huyları çıkmaya başladı. İlk aldığında bir sonraki ay paramdan veririm demişti bir ay geçti hesabında 200 lira parası vardı yine ihtiyaçlarim var şu bu aklına bile gelmedi borç. Hatta bir kere baska bir arkadaşıma borcum vardı onu istedi bende geri ver ama dedim tamam en geç yarin vercem dedi istedim erteledi vermedi. Bana koyan durum aptal yerine düşürülmek madem vermeyeceksin borç alayim deme gerçekten güvenim bile kalmadı çünkü hiç bir sözünde durmuyor. Aynı sekilde 5 dk ya gelcem deyip 1 saat sonra geliyor mesela. Napacagimi bilmiyorum bu hareketleri beni ondan çok soğuttu 😕😕

0|0
2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...