Bu neyin çabası?

Hepimiz öleceğiz. Ölümlü dünya ama para giybet sahtekarlik vicdansizlik vs ön planlarda.
Ya herşey bomboşken insan oğlu niye böyle davranir?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• gönlü tok olan insanın kendiside toktur biraz adamlık meselesi erkek veya kadın insanları anlamaya calısmıyorum kendimi insan vasfına yerleştirmeye calısıyorum böyle daha güzel başka insanları düşünme herkes birbirini düşünür önemli olan kendini tart tarttıktan sonra zaten senin gibiler etrafında olur biraz olumlu düşün yani :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şeytanın oyunları

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Şu dünya koca bir yalan iken , gerçeği arar durur insan , ölüm en güzel nasihat iken , hiç ölmeyecek , sanır insan.

1|0
    0|0
  • Yakıp yıkmaya geldik bu dünyaya

1|1
    0|0
  • Zaten olecez zevk almaya bak diye

1|1
    0|0
  • Haklısın. Son ağaç kesildiğinde Son nehir kuruduğunda ve Son hayvan öldüğünde beyaz insan paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak -Kızılderili Atasözü

1|0
    0|0
  • ölümü düşünmediğimizden olabilir

1|0
    0|0
  • Kıyametin kopması içinde sebepler lazım ama.

1|0
    0|0
  • haklısın bunu düşünen yok

1|0
    0|0
  • Allah bize akil verdi kendisi aklini kullanamiyor.

1|0
    0|0
  • Selam Son Peygamber Son kitap geldi artık sadece sura üfürülcek ve kıyamet kopacak Son devredeyiz onun için uyara bildiğin herkesi uyar peygamberler hep bunun için geldi ve sakın onlara uyma

1|0
    0|0
  • Sonunda bırakıp gideceğini unutup ne yapsam daha çok zengin olurum iyi yaşarım diye bakarak aklına eseni yapıyor çoğu kişi ondan bu dünya sevdası

1|0
    0|0
  • Hirslar gozlerini burumus 😕

1|0
    0|0
  • Kapitalist sistem bunu gerektiriyor. yoksa erken ölürsün..!

1|0
    0|0
  • harbi neden :)

1|0
    0|0
  • bunlarda hayat döngüsünün içinde yer alan karakter örnekleri. gayet doğal ve normal herkes ne yapsın? kafasını secdeden kaldırmayıp sadece dua mı etsin? bu mu yaşam ve hayat?

0|0
    0|0
    • Alakasi yok insanoğlu ahiret ve dünya için çalışır ama öleceğiz bu ne sirf dünya için çaba sarf etmek

• seni buraya gönderen tanrıya hesap sor o zaman niye gönderdin beni hayata diyerek? ahiret için çalışacaksa, niye ahirette kalmadı insan oğlu? gerçi bir dinciden ancak bu tip yorumlar beklenir zaten... neyse çekilmiyorsunuz sabah sabah.

• Ben senin düşünme tarzina saygi duyuyorken senin dediklerin normalmi

Kızlar Ne Diyor 7

• Çünkü ölümsüz olmadığımızı unutuyoruz. Hayatı çok yanlış yaşıyoruz.

1|1
    0|0
  • İnsanoğlu ölüm olduğunu unutmuş

1|1
    0|0
  • Insanoglu iste yarinin ne olacagini dusunmez. .

1|0
    0|0
  • Bir gün herşeyi aynı anda terk edeceğiz. Yani öleceğiz. İnsanlar hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyor.

1|1
    0|0
  • Ölümü unutuyoruz

1|0
    0|0
  • Hirs

1|0
    0|0
  • Hırs rekabet herkez kendi halinde olsa bunlar olmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...