Uzun olmakta aslında okadar güzel değil?

Bu aralar bence yazmıyorum bugün uzun olmak hakkında uzun olmanı kötü yanalar yazacağım hadi başlayalım iyi seyirler

perde asmak senin görevin ana görevin evdeki bütün perdeler sen asarsin sen uzunsun çünkü gerçi benim ailem hep uzun :D.uzun olmakta aslında okadar güzel değil ?

koca bulmakta zorlanirsinirsiniz bide eşiniz kisaysa topuklu giyemezsiniz dalga gecerler çocuğun diye mi ve uzun kadınlar kısa kadınlar göre daha çok yaşlanıyor bence ve posetler siz almak zorundasiniz.

erkekler için diyim kendinizden kısa kadınla olursaniz parka mi götürüyorsun çocuğun felan diyebilirler şaka yapalar elleriniz onu ayaklar dan daha büyüktür elin tutumazsiniz

bu bir örnek mesala Beğendiniz bir üstü pantolun diyelim size şort gibi olur uzun etekler bacaginiza gelebilir vaya hafif kilolu olsa bile bulamazsiniz hep büyük merkalar alırsınız.

kapıya duvar kapının üstü katına çarpan bilirsiniz bide az sakarsaniz ozaman kafaniz vurmadan edemezsiniz ben itiraf ediyorum en az 4 5 kez çarptım 😂😂 .

yukar dolaplar siz silersiniz veya yukar bişey koyerken siz koyarsiniz yani merdiven olarak kulanirsiniz.

bencem inşllah begenmişsiniz dir beğendiiyseniz beğen tiklaniyin bu biraz şaka amaç yazilmistir hava sıcak onda sıkılmayın diye hadi bir sonra ki bencemde beraber oluruz yorumda yazın?

Güncellemeler:
bide herkes boyun yazsın

3|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...