Arkadaslarimla kavga ettim sizce ben mi haksizim?

Arkadas ortamindayken bazi arkadaslarim durduk yere sebepsizce dalga gecmeye felan basliyor. Ben ciddi bisey anlatirken hemen civiklasip ergen ergen konusmaya basliyorlar. Bende sert tepki veriyorum cunku cok rahatsiz oluyorum bu tur davranislardan. Sonra ben haksiz oluyorum niye aliniyorsun, tepki veriyorsun diye. Ne dusunuyorsunuz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen haklısın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seni haklı buluyorum onlar demekki senin kafada değiller bence arkadaş ortamını değişmelisin kız dediğin biraz ciddi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende çok yaşadım o durumu çok kötü bir his anlatma önemi ciddi şeyleri kendi kayığını kendik çek başkalarının yardımı varmış gibi gelsede emin ol yok.

0|0
    0|0
  • Seni adam yerine koymuyorlar demek ki sorun sende zamanında ağırlığını basmamışsın ortaya diğer yandan haklısın orası ayrı bir dava

0|0
    0|0
  • Sen haklısın.

0|0
    0|0
  • Asabiyet iyidir

0|0
    0|0
  • sende onları alaya al:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana uygun değiller ilişkini kes derm. Sevmem öyle insanları yerine göre davranmayı bilsinler.

0|0
    0|0
  • sen olgun onlae cıvık onlar sen olamz sen onlar gibi olamazsan arkadaşlık sağlıklı yürümez

0|0
    0|0
    • Gruptaki 2 3 kisi yuzunden gruptan mi ayrilayim yani

• oo sen onlar gibi olmuşsun grup modundasın sende ergen havasındasın biraz daha takıl tam olarak onlar gibi olursun

• Ne alaka be, cok yakin arkadasimda var grupta

• uzak dur öyle arkadaş olmaz olsun

0|0
    0|0
    • Cok tav oluyorum bu tur davranislara

Yükleniyor...