Bu zihniyet bitmeyecek mi?

Kitap okumayanları cahillikle aşağılayan, istediği partiye oy vermeyenleri koyun yapan, Atatürkü sevmeyene vatanhaini diyen, Bişey olunca dinden soğudum diyen, isteyen istediğine inanır sanane diyen, bir kadına şiddet olayi olunca babası dahil tüm erkeklerden nefret eden, haziran ayında kendilerine lgbt topluluğu deyip yürüyüş yapan sapıklar, Laikliğin kölesi olanlar, Benim ülkem için en çok şehit veren : Trabzon, Erzurum, Yozgat, Çorum insanını görgüsuz olarak nitelendiren bu zihniyet bitmeyecekmi bir gün?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar biterse insanlık biter farkındamısın sjjsjsj cunku tum dusunce yapılarını soylemissin. Ve hepside olumsuz diil 😊

0|1
    0|0
    • Biraz kısa ve net soylemisim ondan olabilir her maddenin detayina gitsem uzun sürer

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap okumamak cahilliktir. Bunu belirtmekte fayda var. Fakat okuduğumuz kitapların çoğu günümüzde aşk, ihtiras, aldatma ve kurt adam, vampir vs gibi şeylerle dolu. Bunlar yerine bilime yönelmeliyiz. Evet istediği partiye oy vermediği için koyun ilan edilmek aşırı saçma ve bunları diyenler özgürlüktende bahseden insanlar. Senin özgürlüğün olmaz ama istediğin partiye oy vermek. Atatürk'ü sevmeyebilirsin herkes herkesi sevecek diye bir durum yok fakat kesinlikle saygı duymalısın. Zira o bu ülkenin kurtarıcısı ve kurucusudur. Dinden soğuma olayı ise kardeşim, din hakkında zerre bilgisi olmayan ve kulaktan dolma bilgilerle dini yaşayan insanlardır. Bunlarda din hakkındaki kara cahillerdir. Pek takmamak gerek. İsteyen istediğine inanır bu haklı bir görüştür. Zira herkesin düşünce özgürlüğü vardır. Evet toplumumuzdaki kadınlar sadece şiddet değil sevgilisinden ayrılır tüm erkekleri suçlar. Bu psikolojiden ayrılmamız lazım. He birde her erkeği aynı zannetmeleri beni benden alıyor. Lgbt ne kadar bunların doğuştan olduğunu bildirsede aralarında sadece transeksüeller psikolojik bir durum boyutta rahatsızlığa gelmiş durumdadır. Diğer kalan kısım tamamiyle kendi seçimleridir. Zira bunların psikolojiyle veya doğuştan gelmeyle alakası yoktur. Laikliğe köle olmalıyız kardeşim neden dersen din ile devlet bir yürümemeli zira bir hoca çıkar yalan fetva verir kelleni alırlar. Görgüsüzlükten ziyade biraz saygı gerek. İnsanca anlatmak yerine onlar dövmeyi öldürmeyi düşünüyorlar. Bu da yaşam hakkımıza olan ihlalleridir. Bunun yerine kendi düşüncelerini belirtmeleri ve yanlış buldukları durumları bize aktarmaları ve yapmamamızı istemeleri gerek. Yazım oldu kusura bakma her soruna cevap vermek istedim. Saygılarımla...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İdealistler sistemin içine girince tam bir sistem parçacığı olurken bunlar da böyle saygı ile biter bu durum önce insan diyebilmekle.

O günler gelir inşallah pes etmeyeceğiz bugün 2 kişi söylese 20 kişi söylese yarın şarkı gibi olur çok kişi söyler umudunu kaybetme daha görecek günlerimiz var hepimiz kötü değiliz daha.

Şu televizyon yerine insanlar birbirlerine baksa bile çözülür belki insanlığımızdan koparan ve bizi ötekileştirip bölen o kadar çok şey var ki hepsi zamanla çözülecek.

0|0
    0|0
    • Ne güzel konustunuz eyvallah

• bir bitmediniz ya cidden. Güzel bişey yazdın sandım bide okudum yarısı doğru yarısı yanlış hatta yanlışlar daha ağır basıyor bence sen önce bu zihniyetten kurtul

0|1
    0|0
  • bitmez bunların hiçbiri

0|1
    0|0
  • Kitap okumayanları cahillikle aşağılayan zihniyet bitmeyecek. Bitmemeli de zaten. Bu ülkenin okumaya ihtiyacı var.

0|0
    0|0
    • Tamam kitap okuyun diye uyar falan ama cahil deme

• Bitmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Niye biz şehitlere üzülmüyormuyuz ben şahsen çok üzülüyorum ve siz onlara kelle diyen kişiye tapıyorsunuz

0|1
    0|0
  • Mart kedisi gibi hem zkip hem de bağıran sizin zihniyet acaba ne zaman bitecek ben asıl onu merak ediyorum. Kendinizden başkasını yok sayan, hak hukuk kul hakkından bir haber, ülkeyi oylarıyla her gün daha derin kaosa sokan sizler ne zaman doğru yola gireceksiniz?

0|1
    0|0
  • İnsanları tanımadan etmeden veya herhangi bir şehri cahil ilan etmek yanlış. Bunun kitap okumaklada alakası yok kitap okuyan cahillerde baya bir fazla ama kitap okumak öğrenmek şart. Atatürke saygı duymak sevmekte lazım saygı duymamak bence vatan hainliğidir çünki Atatürk ve silah arkadaşları olmasa Türkiye diye bir ülke olmayacaktı atalarımız ve şuanda analarımız bacılarımız kim bilir kimlerin kucağında olucaktı soyumuz belli olmayacaktı bikere. Kadına şiddet olayında haklısın bir şerefsizin yaptığını bütün erkeklere mal edip bütün erkeklerden nefret etmek bütün erkekleri aynı kefeye koymak yanlış. Şehitlerimize üzülmeyen onlardan kelle olarak bahsedenlerde en adi şerefsizdir zaten. Lgbt lilerden nefret etmekde bence yanlış sonuçta bu insanların tercihi değil siz öyle zannediyor olabilirsiniz ama kendi tercihleriyle olmuyor bu. Ve onlara giren çıkan bana veya sana girmiyor sevmessin birşey diyemem ama nefret edip küfretmek hor görmek adiliktir ve insanlık dışıdır

0|0
    0|0
  • Kardeş bir akp zihniyetini saymamışsın tamam bunlar bitsin onlar niye kalıyor onlar da bitsin. :):)

0|2
    0|0
  • Bitmez

0|0
    0|0
  • Bir kaç tane güzel soru sıkıştırmışsın araya hakkını yiyemem ama diğer sorduğun sorular cidden gereksiz

0|0
    0|0
  • Döt kılı da geldi

0|3
    0|0
  • Diğerlerine cevabım yok ama bu Ülkenin kurucusu Ulu önder Atatürk'ü sevmemek zaten hainliktir. :)

0|1
    0|0
  • Sen dayak istiyorsun bence.

0|1
    0|0
  • aktroll is coming

0|1
    0|0
Yükleniyor...