Arkadaş, kardeş ya da günümüzde "kanka"☺️ En samimisine sahip misiniz şu hayatta?

Yer, mekan, zaman tanımadan hunharca onunla güler ağlarım! Gerekirse kendimi sokağın ortasında yere atar, hatta herkesin ciddiyetle durduğu bir konferansda bile onla kahkahayı basarım! Var mı hayatınızda böyle insanlar? Yoksa arkadaşlık dediğin şey koskoca bir çıkar ilişkisi mi?Arkadaş, kardeş  ya da  günümüzde

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• 8 yıllık arkadaşım var 4 tanecik aramızda arada kızlar yüzünden tatsızlık olsada bir tartısmamız olsada hepimizin dönüp dolastıgı yer birbirimiz :D kardeş gibiyiz küste olsa birbirimize kötü bir durumu oldugunda nerde oldugu fark etmez gideriz yardım ederiz kendimiz o an iyi olmasak bile bilmiyorum iyi günde ve kötü günde hatır soran yanında olan arkadaslarım üni bitti antalya ya geldim hic kimsem yok yalnız basımayım onlar olmadı mı gelmediler mi hayat sadece bir süreden ibaret oluyor ama süre zarfında hayatımı değiştirebilecek bir kişiyi de tanımışta olabiliyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İstemediği bir şeyi yaptığın an tepene biner. Yaptığın onca iyiliği görmez de bir kötülüğe takılı kalır bazı yavş**lar.

1|1
    0|0
  • Cok sukur kardesimm cok ,

1|0
    0|0
  • Sahibiz

1|0
    0|0
  • Bir tane var. 20 yıllık arkadaşım. Aramızda yüzlerce km olsa da senede 1 defa kesinlikle görüşürüz.

1|0
    0|0
  • tam böyle 6 kişilik grubumuz vardı herkes bir yana göç etti yalnız kaldık hepimiz

1|0
    0|0
  • Var 18 yıllık arkadaşlarımız

1|0
    0|0
  • Var benim. Çıkarı yok. Benim de yok. Takılıyoruz öyle işte.

1|0
    0|0
  • Var öyle iki arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Arkadasım yok, boyle iyiyim.

0|0
    0|0
  • evet sahibim iyi ki öyle dostlar var

0|0
    0|0
  • Sağdaki bağyan hojj

0|0
    0|0
  • Var iste 1 2 kisimiz yetiyorlar bize ☺

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• sahibim

1|0
    0|0
  • evet bir dostum var gerisi önemli değil

1|0
    0|0
  • Sahibim

1|0
    0|0
  • Birlike saçmaladığım 2tane kankam var😊

1|0