Annenizle aranız nasıl?

Delirtecek beni bu kadın, sürekli evde ''şunu yap bunu yap'' sanki köle çalıştırıyor şapşal

0|0
24|22

En İyi Kız Görüşü

• Benide o dediklerinden yaptırıyor 😀 alıştm artk 😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Gel kaçırim seni kurtul jajaja aram iyi

0|0
    0|0
  • şapşal dediğin annen değildir o kadar nankör bir evlat daha doğmamıştır derim ben sen kesin hizmetçin fatma hanıma dedin değilmi?

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • ne iyi ne kotu

0|0
    0|0
  • Rahat bir gün geçirdin farzet ve otur veya uzan şöyle düşün annen vefat etti ve artık o yok gitti bitti seni etkilermi etkilemez mi

0|0
    0|0
  • Annelere iyi davranın... Ne olursa olsun o senin annen. Bazen kızılır sinirlerinir tartışılır ama olsun anne candır.

0|0
    0|0
  • Harika.

0|0
    0|0
  • Sukur

0|0
    0|0
  • yarın yaşlandığında kızında kölemiyim ben derse işte o zaman anlarsın şapşallığı

0|0
    0|0
  • Cok iyi cok seviyorum annemi

0|0
    0|0
  • normal yap sende evin kızısın annemle aram çok iyi :D

0|0
    0|0
  • Annemi çok severdim.

0|0
    0|0
  • Benim çok iyi biricik annem

1|0
    0|0
  • Gayet iyi

0|0
    0|0
  • iyi..

0|0
    0|0
  • sizin gibi evlatlar niye anne karnında gebermez anlamıyorum...

0|0
    0|0
  • süper bayılıyorum anammaaaaa

0|0
    0|0
  • düzgün konuş kafanı kırarım senin

1|0
    0|0
  • süper

0|0
    0|0
  • Benim annem yaşasaydı keşke kölesi olsaydım. Sırtımda taşısaydım ve bağırsaydım "Ben annemin hamalıyım, hamalı" diye. İnsan kaybetmeden anlamaz değer. Yere bile düşüyorsun, ah anam diyorsun. Hasta oluyorsun "anne anne" diye sayıklıyorsun. Gidince ne yapacaksın? O gidince başını duvarlara vursan nafile. Eğer annen yanındaysa ve ona iyilik yapıyorsan cenneti hakedebilirsin. Ama kaçırdıysan o fırsatı yazıklar olsun..

0|0
    0|0
  • Öyle demesen iyiydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Keşke annem evde şunu yap bunu yap dese severdim onu kızmazdım hiç. Benim annem babamı evli başka bir adamla aldattı, bizi bıraktı gitti, maddi manevi destek olmadı. Hep hakaret etti küçümsedi. Asla utanmadı ve pişman olmadı. Onun yüzünden her şeyimiz eksik kaldı, yaşadığımız evimizden koptuk çok daha kötü şartlarda yaşamak mecburiyetinde kaldık. Annelere basit ev işi tartışmalarından kızmamak gerek. Çünkü onlar gerçekten bir hiç.

0|0
    0|0
  • Günah kıyamam anan demese kim diyecek sana yarın elin oglunun kölesi olacan onu giyme bunla konusma dedikce hosuna gidecek annen sana bugun ögretecekki yarin sende kendi evinde yapasin şapşal ne ayy yazik sen kafayi takmışsın annene ne yapsa gözüne batıyor kırma kadını yatarken bazen annenin öldugunü hayal et merhametini hisset yapma boyle

1|0
    0|0
  • Çok catisiriz ama anne yani, ne kadar kötü olabilir ki aramiz.. Seviyorum kadını <3

0|0
    0|0
  • Gayet iyi

0|0
    0|0
  • Şapsal lafi biraz agir olmus sanki

0|0
    0|0
  • Limoni ama severim k ndisini

0|0
    0|0
  • Bazen iyi bazen kötü değişiyor.. Ben iyi tutmaya çalışıyorm. Yarın birgün ayrılırsak ya da ölür giderse vicdan azabı çekmek istemiyorm ve de onu üzmek istemiyrm. Huyuna gitmeye çalış geç olmadn..

0|0
    0|0
  • anlaşıyorum genelde

0|0
    0|0
  • Çok iyi..

0|0
    0|0
  • Iyidir

0|0
    0|0
  • iyiydi bu şekilde konuşmadım annem hakkında

0|0
    0|0
  • Annem.. Şükretmeye duyamam.. 💐 annem arkadaşım gibidir

0|0
    0|0
  • Kaybedeli çok uzun zaman oldu , değerini bil olur mu

0|1
    0|0
  • 😀 anneler hep aynı takma

0|0
    0|0
  • Hiç iyi değil

0|0
    0|0
  • İlk dostum

0|0
    0|0
  • Pek anlaşamıyoruz ve bu ev işiyle alakalı değil.

0|0
    0|0
  • Haha olur öyle bosver 😃

0|0
    0|0
  • Çok iyi

0|0
    0|0
  • iyi ,

0|0
    0|0
  • sevmıom arkamdan iş cevırıo üvey olduğumu benden saklıyo