Aşti mülteci kampı oluyo herhalde?

Aşti mi suriye mi belli değil her tarafda biri yatıyo bu nasıl bir terminal mk horlama sesi koridorda yankı yapıyo Aşti mülteci kampı oluyo herhalde?

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• gece gündüz böyleler aşti de

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kajaaj helal

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bir yandan mültecilerin çıkardığı sorunlar aklıma geliyor gitsinler artık ülkeden diyorum diğer yandan acıyorum. bilemedim ://

1|1
    0|0
  • Bana gayet normal gelmeye başladı bu durum vsj

0|1
    0|0
  • Üzülüyorum gerçekten 😭
    Resim atmasan iyiydi.

0|1
    0|0
  • Ankara'da dolu haklisin. Ama mülteciler Bodrum'un turistik yerlerine falan da yerlesmisler. Tatil diye gididyorsun her yer pislik.

0|1
    0|0
  • Adamı niye ifşa ediyorsun?
    Aşti ve kızılay da bolca var evet.

2|0
    0|0
    • O adam dedigin gereksizin yanindaki lavuklar kariya kıza is oluo ifsa etmek bir yana siz iyi alismissiniz.

• Soruda belirteceksin o zaman. Düzgünce soru sormuyorsun sonra burda herkese ahkam kesiyorsun.
      Siz iyi alışmışsınız ne demek ya. Terbiyesizsin o adamdan hiçbir farkın yok şu an.

• Ya neyse yol al

• Sen yatarken bisey yok ama

2|0
    0|0
  • Tek problemimiz şu horlama sesleri dimi

1|0
    0|0
    • Yok harici bedava gereksiz magandalar da var

• Terbiyesiz misin allasen? Suriye'yi aşağılayıp hor görme hakkını kimse sana vermiyo. O insanlar zorda ve yarın bizim de zorda olmıycağımızın bir ispatı yok. O yüzden bence her türlü şeyin başına gelebiliceğini düşünerek hareket et

2|0
    0|0
    • Bos yapma milletin karisina kizina salca oldu mk oglu birakin bu isleri sizin gibiler yuzunden rahatca takıliolar zaten

• Seninle ne iletisimine gecicem bos yaptigini soyledim sadece neyse uzatmaya gerek yok bol sans.

• Kendimi kasdederek söylemedim genel bir yorum yaptım, eyvallah

• Yazık ya

0|0
    0|0
  • Yazik oyle deme

0|0
    0|0
  • Yazık dede ye günahım geldi

0|0
    0|0
  • Yazık ya öyle deme üzülüyorum ben Bunlara

0|1
    0|0
    • Oyle de lanet geldi bune hmk butun koridor horlama sesi harici bos insanlar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...