Kapat

Aşti mülteci kampı oluyo herhalde?

Aşti mi suriye mi belli değil her tarafda biri yatıyo bu nasıl bir terminal mk horlama sesi koridorda yankı yapıyo Aşti mülteci kampı oluyo herhalde?

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• gece gündüz böyleler aşti de

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kajaaj helal

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bir yandan mültecilerin çıkardığı sorunlar aklıma geliyor gitsinler artık ülkeden diyorum diğer yandan acıyorum. bilemedim ://

1|1
    0|0
  • Bana gayet normal gelmeye başladı bu durum vsj

0|1
    0|0
  • Üzülüyorum gerçekten 😭
    Resim atmasan iyiydi.

0|1
    0|0
  • Ankara'da dolu haklisin. Ama mülteciler Bodrum'un turistik yerlerine falan da yerlesmisler. Tatil diye gididyorsun her yer pislik.

0|1
    0|0
  • Adamı niye ifşa ediyorsun?
    Aşti ve kızılay da bolca var evet.

2|0
    0|0
    • O adam dedigin gereksizin yanindaki lavuklar kariya kıza is oluo ifsa etmek bir yana siz iyi alismissiniz.

• Soruda belirteceksin o zaman. Düzgünce soru sormuyorsun sonra burda herkese ahkam kesiyorsun.
      Siz iyi alışmışsınız ne demek ya. Terbiyesizsin o adamdan hiçbir farkın yok şu an.

• Ya neyse yol al

• Sen yatarken bisey yok ama

2|0
    0|0
  • Tek problemimiz şu horlama sesleri dimi

1|0
    0|0
    • Yok harici bedava gereksiz magandalar da var

• Terbiyesiz misin allasen? Suriye'yi aşağılayıp hor görme hakkını kimse sana vermiyo. O insanlar zorda ve yarın bizim de zorda olmıycağımızın bir ispatı yok. O yüzden bence her türlü şeyin başına gelebiliceğini düşünerek hareket et

2|0
    0|0
    • Bos yapma milletin karisina kizina salca oldu mk oglu birakin bu isleri sizin gibiler yuzunden rahatca takıliolar zaten

• Seninle ne iletisimine gecicem bos yaptigini soyledim sadece neyse uzatmaya gerek yok bol sans.

• Kendimi kasdederek söylemedim genel bir yorum yaptım, eyvallah

• Yazık ya

0|0
    0|0
  • Yazik oyle deme

0|0
    0|0
  • Yazık dede ye günahım geldi

0|0
    0|0
  • Yazık ya öyle deme üzülüyorum ben Bunlara

0|1
    0|0
    • Oyle de lanet geldi bune hmk butun koridor horlama sesi harici bos insanlar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...