Genelevler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Genelevler hakkında ne düşünüyorsunuz  ? görüşleriniz lütfen 👍 🚻

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Oo tam bnim konu.. karaköyden bahsediyim..
    Giriş 35-40aras bir fiyatı var kadınlara bahşiş vermesseniz oldu bitti ye getirirler ve ml gibi kalırsınız basıma geldi.. gec boşalan biriyseniz cebinizdede cok para yoksa sakn gitmeyin çünkü bahşiş önemli 70-80 lira vermeniz lazımki güzel bir muamele yapsınlar.. ayrıca pis gitmemeye calışın eger ter kokarsanız kadın burnunu tıkıyor. ya genel olarak cok iyi değil yani.. he tabiki hanzoların yeri diyebilirin asker önces merak ettiğimden gitmiştim ama gitmez olaydım diyorum. çünkü kadın ilişki sırasında yapamıyosun deyip beni kaldırmıştı üstümden kalk diyerek.. ve odayı terk etti böyle şeyler olabiliyor. bu işte en iyi si ruslardır.. asla oldu bittiye getirmezler parayıda birs verirseniz sevgiliniz gibi olurlar numara yapmazlar ve aşırı sempatiktirler türk kızlarına maalesef artı puan veremiyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Müslüman ulke olmamiza ragmen hala varligini surduren ve ahlaksizligin son seviyede oldugu yerler, oraya dusene Allah yardim etsin, oraya giden erkek icin de bir sey demek istemiyorum..

0|0
    0|0
    • Öyle diyon da gariban evlenemeyen adam ne yapsın söylermisin.. adam kısmet bulamıyor veya evlenecek durumu yok..

• ortalık yerde olacağına tabi düzgün yasal oalrak işlemesi daha doğru

0|0
    0|0
  • gerekli şimdilik. çalışanlarına üzülüyorum ama ülkede durum buyken kapatılması tecavüzleri arttırır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kızlar lise mezuniyetinde tüm masumlugunu kaybederken erkeklerin bir kısmıda bu tip yerlere gidip masumiyetini kaybediyor işin garibi buraya giden bir çok arkadaşımın hayatı cok güzel gidiyor işleri rast gitmez diye düşünüyodum ama hayatları güzel sevgilileri bile var adamların ben daha bir kere böyle bir şeye niyet etmedim Allah korkum var zaten günah ve pis böyle şeyler sanırım ahirette hesapları sorulacak buraya gidenlere Allah affetsin...

0|0
    0|0
  • İnsanların harcandığı yerler

0|0
    0|0
  • Ne düşüneyim abi?
    Alan memnun, veren memnun...

0|0
    0|0
  • Hangi kelimenin basına 'genel' kelimesi gelse bir absürtlük oluyor :/

0|0
    0|0
  • Olmaması gereken ve cinsel yolla bulaşılabilecek bir ton mikroorganizmnayı barındıran yeni milli olacaklar için kesinlikle önermediğim yerlerdir.

0|0
    0|0
  • Genel ev diyince aklıma Süleyman Demirel geliyor. Şundan dolayı ;'genelevleri kapatmaya yönelik bir yasa tasarısı düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine bir gazetecimize söylediği cevap 'millet bizimi şey etsin '

0|0
    0|0
  • Şart ve gerekli

0|0
    0|0
  • Etlerin satıldığı yer

0|0
    0|0
  • Et pazarı

0|0
    0|0
  • bana göre değil

0|0
    0|0
  • Calisanlari genc ise guzel yer

0|0
    0|0
  • pislik yuvası

0|0
    0|0
  • günah çukuru

0|0
    0|0
  • parası olanın eğlendiği yer

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim nasıl kokuyor

0|0
    0|0
  • Bazı erkeklerin kız tiribine yeter artık parasıyla s. kerim ulan diyip gittikleri yer.
    Ayrıca devlet kerhaneleri gayet ucuz
    Ayrıca temiz
    Ben hiç gitmedim çünkü genelde biri oldu ve seviştim
    Tüm kızlar sevişse bu sektör ölür teşekkürler kezbanlar... sizin sayenizde yine bir sektör ayakta kaldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...