Cübbeli Ahmet: Allah tuvalet taşı ile konuştu, diyor. Ne düşünüyorsunuz Cübbeli Ahmet Hakkında?

• Cübbeli Ahmet iftira atıyor.
    A seç
  • Cübbeli Ahmet doğru konuşuyor
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Edip yüksek haklı bu konuda
Fikirlerinizi alalaım

0|1
66

En İyi Erkek Görüşü

• oda kafayı sıyırdı kanks

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bilemeyiz ama ben inanmadım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Üslup önemlidir, önüne gelen her bir din adamını yerip; ağza alınmayacak şekilde bir tavır ile kötüleyip beddua okumak ne denli yakışıklı ve yerlicedir acaba?
    ''Hz.'' şahsiyetlerden dahi bahsederken üslubuna dikkat etmiyor, benim hayatta aklıma bırakın dile dökmeyi; birisi için hele ki bir din adamı için aklıma dahi getiremediğim küfürleri bir çırpıda gündelik yaşamdaki kullanılan masum sözcükler gibi söylüyor. Sana mı inanalım Edip? (Edip Yükel'in yaşamına dair detaylı verilere tepki çekmemek için girmiyorum)

Cübbeli Ahmet Hoca; Medrese eğitimi almış, yaptığı yahut yapamadığı kusurlu durumlarda çıkıp efe efe; ''Ben yanlış yaptım, siz doğruları yapanlardan olun'' diyecek kadar da tok gönüllü ve nefsinin hudutlarını bilen biridir. Fatih Altaylı gibi birinin karşısında da yıllarca Türkiye'de hiçbir din adamının yapamadığını yapmış çok keyifli ve bilgilendirici sohbetlerde bulunmuştur; zira altını çizerek söylüyorum, cevabını bulamadığım dini ve manevi bazı hususlardaki sorularımın cevap adresi olmuştur kendisi. Söylediği herşey doğru mu? Yaptığı herşeyi takip edip aynını icraa mı etmeliyiz? Ne kadar güvenilir yahut toplumdaki sorunlara bakışı tam anlamıyla benimsenebilir mi? Bunlar tamamen kişisel ve de herkese göre değişebilecek durumlardır. Ben severek takip edip naçizane bilgileniyorum. Ama yukarıdaki şarlatanın yaptığı ise kelimenin tam anlamıyla ''terbiyesizlik''tir.

Sorunuzu ilgiyle okudum, videoyu da izledim. Size ve görüşlerinize saygım var; benim de saygı çerçevesinde anlatmak istediğim görüşlerim yukarıdadır. Umarım aynı saygıyı görürüm :)

0|0
    0|0
  • Bu adam eskiden böyle değildi. Ben 20 sene bunun sohbet verdiği dergahın 3 5 apartman yanında oturdum çocuklarla kahveye gideceğimize cübbeliye gidelim dderdik perşembe günleri. Ama çok hoş esprili konuaurdu. Şahsen hep videolardan falan saçma sapan yok oha dediğim şeyler gördüm hep. Diyarbakırdan bir komşumuz taşınmıştı yan apartmana kaynaştık. Adam cami imamıydı. Adam seyid peygamber soyundan. Daha 2 gün önce ilk defa istanbula ayak basmış gel beraber gidelim deyince kıramadım birlikte gittik cübbelinin gelmesini bekledik. Ben görmedim ama adam görüp görmez cübbeliyi koşturdu. Elinden tuttu öpecek cübbeli izin vermiyor 3 5 denedi en son cübbeli ahmet dedi ki yaw napıuoraun estağfrullah burada öpülecek bir el varsa o ek seninkidir sen mübarek soydansın peygamberin emanetine nasıl el öptürürüm dedi o an ben şok ben iptql demek ki adamda ilüm varmış kalp gözü açıkmış dediydim. Ama söylediği bazı şeyler o kadar saçma geliyor kü bizmi manyağız adammı manyadı bilemedim.

0|0
    0|0
    • Ahahahah iyiymiş 😱

• İstanbul'da olsam kaçırmamaya çalışırım diye düşünüyorum. Peki gitsek birebir görüşüp soru sorma şanşımız olur mu?

• @Sordu Sanmam direkt görürsün yanından geçer ama durup seni dinler mi dinlemez mi bilmem. Sohbetlerde de soramazsın 10 15 kere gelsen illa yakalarsın ama ne kadar ciddiye alır bilmem. Çünkü seveni olduğu gibi düşmanı da var. Cemaat fazla yaklaştırmıyor.

• Hepsi didişsin birbiriyle hepsi birbirini tekfir etsin aferin

0|0
    0|0
  • Saçmalamak bedava

0|0
    0|0
  • Cübbeli sapıktır bunun gıbı cok saçmalıkları var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O da bir şeu mi sapkınlıkları meşhurdur bu adamın. Rahmetli Yaşar Nuri hoca böyleleriyle mücadele etti işte hep..

https://www.youtube.com/watch?v=lM96Dn9NomM

2|0
    0|0
  • Cübelli sadece bok konusur

0|1
    0|0
  • Siz Cübbeli ahmet hocayı ağzıniza almak için o ağzı 7 kalıp sabunla yıkayın sonra konuşun doğruları söylüyor ya işinize gelmiyor Nuri yaşar acı biyerlerinizi günah değildir Oruçlu ken sigara için oruç bozarmı diyodu ya oyüzdendir

0|1
    0|0
  • Cübbeli Ahmet kafayı sıyırmış bir adamdır. Yobazında ta kendisi

0|0
    0|0
  • Ruh hastası diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...