Suçsuz yere suçlanmak?

Yaklaşık 1 yıl önce 4 kişilik bir grup oluşturduk ve hep beraber takılmaya başladık bir arkadaşımız mezun oldu memleketine döndü 3 kişi kaldık daha sonra 2 arkadaş küstü ama ikisiyle de konuşuyordum ben. 15 gün önce arkadaş mesaj attı konuşuyor musunuz hala dedi evet sorunum yok benim dedim mesaj atsana Enesle çıkıyormuşsun hayırlı olsun de ama haberim yok benim arkadan ne işler karıştırdığını dökeceğim ortaya dedi o zamanlar Enesle biz konuşuyorduk msjların bir kısmını attım bak konuşuyoruz falan dedim neyse 2 gün sonra çıktıklarını söyleyen arkadaş mesaj attı ortalığı sen karıştırıyormuşsun doğru mu dedi peşine Enes mesaj attı sen ne yapmaya çalışıyorsun bu konuyu nasıl yaydıysan millete öyle de kapat bütün oklar sende şu an dedi şok oldum en sevmediğim şeylerden biridir laf taşımak. 2 gün önce mesaj attım barıştınız mı dedim yok ne işim olur onunla dedi bugün instagramda fotoğraf paylaşmış kardeşle dertleşmeler açıklamalı.
şu an üçü de benim yaptığımı düşünüyor. Abim dediğim kişiler de bana karşı tavırlılar şu an kız yüzünden. Ne yapabilirim ne önerirsiniz? Üzüldüğüm konu şu abim dediğim kişiler 5 yıldır beni tanıyor değer veririm en değerlilerimdir bir de dedikoduyu çıkarıp yaymışım gibi suçlanmam. 20 yıldır kimse gelipte böyle bir şey dememiştir ne bana ne aileme.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• knk yeniden kuralım mı :)

1|0
    0|0
    • İnsanlara güvenim kalmadı be kanka

• knk özelde yazz takibe alırım seniii ben hep burdayımmm böyle senin gibi insanlara bnmde ihtiyacım var hersy saygı çercevesinde tabi

• knk nerdsn :/

En İyi Kız Görüşü

• Çok yaşanıyor bunlar ama.. Doğru kanıtlar bulup göz göze yüz yüze ölesiye kendini savunacaksın. Yüzüne bakamayacaklar.

1|0
    0|0
    • Aslında bana mesaj atıp çıktığını söyleyen arkadaşla olan mesajlar duruyor o kısmı ss almıştım

• Çok teşekkür ederim tavsiyen ve bir nevi yardımın için

• İşe yarar uygularsan, cesaretli ol. Mutlu olurum

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen eyvallah edersen çar çakala böyle olur kuzum

1|0
    0|0
    • Mesaj attım dedikodusu çıkan arkadaşlara zaten inanıp inanmamak onlara kalmış bir şey benim vicdanım rahat Allah görüyo biliyo içimi de suçsuz yere suçlanmak zoruma gidiyo

• Bilmeleri açısından bir kez mesaj attım görüldü yapıp bıraktılar ilgilenmedim bende. Tavsiye icin teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok da onemli degil bir filmde adam sucsz yere tacizle suclaniyordu... sen ses kayit cihazi al bitane

0|0
    0|0
Yükleniyor...