Kapat

Sizce bir kızın çok yemek yemesi iyi mi?

Arkadaşlar öncelikle boyum 180 kilom 64. Yemek yemeyi seviyorum. bir ortamdaki kızlar yedikleri bir çatal yemekle doydum havasına girince dayanamıyorum. Çünkü ben gayette akşam yemeği olsun, kahvaltı olsun yemeğimi tabakta asla bırakmam. Evde tek başıma iki paket cipsi rahat bitiririm (tabiki bunu nadiren yapıyorum zararlı :D) ama düzenli olarak sporumu da eksik etmem. Sizce böyle ay ben doydum bilmem ne vs. Diyen kızlar daha mı cool oluyor yani. Anlamadım gitti.. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sen spor yaptığın için yediğini eritebiliyorsun, iştahın yerinde. Onlar spor yapmıyorsa biraz fazla yemek, fazla kiloya sebep olabilir. Spor yapmayan insanlarla kendini özellikle yemek konusunda kıyaslamamalısın. Yemeği biraz yiyip, tırtıklamak ve geri kalanı ziyan etmek cool değil müsrifliktir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• 180 boy kız bulsak da evlensek :D

1|0
    0|0
  • Kendisi için iyi ve bir insan içinden nasıl geliyorda öyle olmalı. İki çataldan sonra bem doydum vs. diyenlerin büyük bölümü samimi değil. Düzenli sporunu yapıyorsan sağlıklı besleniyorsan sorun yok en doğrusu budur. :)

1|0
    0|0
    • Yorumlardan sonra rahatladım ya. Bende mi sorun var diyordum 😄 teşekkürler

• Ye gitsin.

1|0
    0|0
  • o vücut ile o kadar yemen normal. tabiki de onlardan fazla yiyeceksin

1|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
  • len yiyor yiyor inkar ediyorsunuz. benim hatunda böyle utanmasa tabakları yiyecek halen fit :D

0|0
    0|0
  • Çok iyi...

0|0
    0|0
  • Ben de doymuyom ortamlarda 1 tabak yeniyorsa ben 3 tabak yiyorum hayvanım ben diyip geçiştiriyorum:D hiperaktifim kilo da almıyorum

0|0
    0|0
    • Aynen akşam yemeğinde 2 tabak yerim hep ☺

• Herzaman dogallık

0|0
    0|0
  • 180 mi abla. benden uzunsun

0|0
    0|0
    • Of uzun olmak berbat bişey 😰

Kızlar Ne Diyor 4

• Devlet yurtlarının sevdiğim özelliğinden biri de bu :D :D devlet yurdunun yemekhanesine bir kez git yemek ye :D :D :D kız öyle bir yemek yiyor ki kuru fasulye almış pilavla karıştırıyor. falan iştahlı miştahlı :D :D akşam olunca da hemen hemen her kızın elinde cips görürdüm. dışarıya çıkarken bakımlı hoş güzel makyajlı çıkan kızlar sabah kahvaltısına pakize gibi iniyor :D :D bunlara bende dahilim tabi :D :D :D dışarıda herkes kibar herkes pelinsu herkes asortik ama kimse kimseyi evinde nasıl bilemez ha, yurtlarda bunu görebilmek mümkün :D :D :D

0|0
    0|0
    • Bende devlet yurdunda kalıyorum bizimkiler öyle değil ama 😂 bide yurtta yemeği çok az veriyorlar yani ben hiçbir zaman doyamıyorum. Evde olunca hep 2 tabak yerim zaten. Yurt benim için ölüm o yüzden 😂

• ben bizim yurtta doyuyorum ama evde çok yiyormuşum bunu gördüm yurtta. o dediklerinin hepsi palavra ya

• lan 180sin daha ne istiyon kilon boyuna göre iyi. senin yerinde olsam durmadan yerdim

1|0
    0|0
    • Ya bende yiyorum işte de bazı kızlar oha çok yiyorsun ama falan diyolar Allahın Kezbanları

• yav bırak onları yemene bak. keşke metabolizmam daha hızlı olsa. yemek bırakmazdım ortada.

• Aşırı olmasada bende yerim. Ye gitsin.😂
    Zayıflamak için yemeğinden, tatlısından kesenleri anlamıyorm nasıl yapıyolar.
    Ben yapamam galiba.

0|0
    0|0
  • can boğazdan gelirmiş ye canım sen yemek yemek açtır ayrıca o hemen doydum diyen kızlar eve gidince yiyodur :D

0|0
    0|0
    • Aynen en sinsi kızlar onlar ya 😄

• evet bide onların zayıf olupta çok kiloluyum diyenleri var :D

Yükleniyor...