Evi otel ya da yazlık yapcam sizce kaç para kazanırım köşeyi dönermiyim?

Millet evi otele çevirsem çok para kazanırmıyım? Yemin ederim bıktım her yaz köyden akraba tatile gelip bizde kalıyor yazın çalışmaya gelenlerde bizde kalıyor şu an evde 11 kişiyiz hadi eyvallah kalsın misafirdir ama 1 hafta degil 1 ay değil tam 4 ay gitmek bilmiyorlar ve bu olay her yaz tekrarlanıyor yatağımdan oldum kapı girişinde yatıyotum annrm oraya güzel bir yer yatağı yapmış orda uyuyorum sabah evden çıkmak isteyenler üzerimr basıp geçiyor rahatlığımdan televizyonumdan oldum tatil yüzü görmedim bunun için anamla babam kavga ediyorlar gelenlerdr babamın akrabası ondan 😭😭😭😭😭

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yazık :((

1|0
    0|0
    • 😭😭

• Bu eziz günlerde calışmak gercekten. Cok zor. Allah yardımcısı olsun

• Aynen valla aminn.

En İyi Kız Görüşü

• 11 kişi.. Bu insanlar nasıl geliyorlar bu kadar uzun süre sizde kalabiliyorlar, ne öne sürüyorlar yani?

1|0
    0|0
    • Valla bende anlamadım birgün önceden randevu veriyorlar babamı arıyorlar bir bakmışım gelmişler babmda akrabası diye söylettirmiyor birşey😓😩

• Fazla işe yarayacağını sanmam rezil olmakla kalırım ne diyelim o zman kaderimizi yaşıycaz tavsiye içinde çok saol 😊

• Ufak ufak dene, soğan ve sarımsakla başla. Deney grubundan bir kişiyi belirle, onda küçük küçük denemeye başla. Bir iki gün sonra babana 'Ya, ben artık kendime kalacak bir yer bulayım ya da buldum, gideyim' diyebilir.

Erkekler Ne Diyor 4

• Dönersin

1|0
    0|0
  • Cok güldüm tabi sana yazık

1|0
    0|0
  • Hahaha nerede yasiyorsun sen antalya mi 😂

1|0
    0|0
    • İstanbul :( keşki antalyada yaşasam belki gelmezlerdi oraya. ya da burası iyi orası turistik yer şimdi 11 kişiysel orda 20 olurduk. 😂😭

• komedimi bu hangi devirde yaşıyoruz zeki alasya kemal sunal filmi gibi

1|0
    0|0
    • Valla komedi değil bu tam bir dram filmi yaşayan anlamaz 😞

• didimde oturan doğu kökenl

• Yok be doğu kökenli değilim onlarda bile böylesi rastlanmamıştır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...