Millete bebek gibi kızlar yürüyor, bana gayler yürüyor hayırdır?

Millete bebek gibi kızlar yürüyor, bana gayler yürüyor hayırdır?
Bence bana büyü falan yapmışlar. Lgbt muhabbetine çok küfür ettim galiba Allah belamı verdi. Sizin de başınıza geliyor mu, gay çocuklar mesaj atıyor mu?

#LgbtBıktırdı
#AudemarsPiguet 👑

0|0
22|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Du bende başıma gelen biir kaç olayı anlatıyım belki moralin yerine gelir. Bir iddiaa bayini geçici olarak çalıştırdımGenelde içeride mutlaka semtten bir kaç arkadaşım var ben hep küfür ediyorum tabi öyle şey yaparım seni böyle şey yaparım. Yok bunlar küçükken kucağıma oturuyorlardı falan diyorum makara yani bir iddia bayinde olabilecek muhabbetler işte gay di i. neydi takılmacalar falan . Bir çocuk vardı 2 3 aydır gelip gidiyor. Arkadaşın muhabbeti var diye tanıştık. Ben bınada zamanla oyle yaparım seni böyle yaparım dedim. Bir gün çekirdek paketi elinde içeri girdi çıt çıt çitliuor. Dedim ki erhan yerde bir tane çöp görüyüm tötünü tikerim adam bütün paketi boşalttı yere canımız çıktı yarım saatte topladık. Neyse grl git falan aradan bir ay geçti dükkanı kapattım kepenkleri indirdim20 metre ileride ki marketin önübde erhabı gördüm. Abi dedi bir bakarmısın gittim selamlaştık falan kısa kesicem abi dedi hep diyorsunya onun için burdayım. Erhan ne diyorum yok oyle tikerim böyle tikerim gülüyorum tabi makara yapıyo zannediyorum taki abi ben gay im deyip acaip fotolar gösterene kadar. Tabi ben oğlum manykmısın ben sapına kadar kadın severim makara onlar sen ne bakıyorsun öyle dediğime falan 10 dakika konuştum durumu ikna ettim bide fırça yedim. Abi yaptığın çok yalnış dedi ben size gelmeyi düşünüyorsum sen sürekşi öyle konusunca benim gibisin zannettim. İşte dedi umut verip yapmıyorsun falan . O gük bu gündür kimseye tötünden tikerim dememeye çalısıyorum :(

1|0
    0|0
    • Hahahah. Bak bende sana anlatayım. Araba almaya İstanbul'a gideceğim bilet aldım koltuğuma oturdum firma kamil koç. Yanıma sarılın bir bayan oturdu ben şaşırdım. Bilşrsin bay yanına bayan bileti kesmiyorlar. Muavin geldi elindeki faturadan tek tek isim sorup kontrol ediyor yanlış yolcu binmesin diye. Bana asımı söyledi benim evet dedim. Yanımdaki karıya baktı bir durdu, ramazan bey? Ramazan bey burda mı? Diye sormaya başladı. Yanımdaki karı evet dedi ince sesle ama ben orda anladım travesti olduğunu. bir kahkaha attım ama otobüs ayağa kalktı sesten. Sonra yerimi değiştirdim 😂😂

• Lez falan neyse de gaylere harbi ayar oluyorum

• Aslında cinsel tercihlerini bir kenara bırakırsak yemin ediyorum pek çok erkekten daha adam gay ler var piyasada. Efendilik, kibarlık, insanlıl, misafirperverlik, para pul konuları gerçekten bu yönlerini beğendiğim pek çok değişik insan tanıdım :) Her neyse baya sinirlendiğini yazdığın için brlki tebessüm ettiririm diye başımdsn geçen bir kaç anımı yazmıştım. Telefpndan da zor olıyor iyi uykular dilerim :)

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 10

• Yanımda kadim dostum vardı kafayı dağıtmak için drock'a gittik ben onun birası gökteki viski derken yanımıza adam geldi ilk defa görüyorum sizi felan dedi dedim 4. AA yenisiniz dedi. kadim dostuma işaret yaptım tuvalete gittik adam peşimizden sokağa çıktık baktı nasılsın dedi iki kişiyi döverim sonra z. kerler dedim tamam adam bizi takip ediyor dediği anda kendimi hızlı adımlarla uzaklaşırken buldum 😂 gökten @m yağsa bize Y@r@. Düşer.

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz mk

1|0
    0|0
  • senın abazalıgn ee yazmıssn bıde mevzu bellı yuruyen her gayı sorsaydım gunluk soru lımıtım yetmezdı engelle geç.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun ^^

0|0
    0|0
  • Neler neler yalvaranlar biliyo oluyor

0|0
    0|0
  • Bana kızlar bakıyor ben yüz vermiyorum çünkü ben bir salağım kül grisi saçlı bir kızla ilişki kurmak istiyorum farklıyım tribi gibi :D

0|0
    0|0
    • Allah yardımcın olsun.

• Aga yani şimdi insan arada değişiklik istiyor ya kızıl oldu siyah oldu sarışın oldu kumral oldu kahverengi oldu pembe mavi koyu yeşil ve kül grisi olmadı onlarıda denicez bakalım 😂

• Hepsini dene bakalım, sonra da kitap yaz. Best seller olsun :)

• knk en son askerde yatak arkadsm gaydı birgn bana sulanmstı çok pis dövdmm tabi ceza yemistim mk :/

0|0
    0|0
  • Allah korusun kardeş eğer çok oluyorsa bu durum uyliklerini kapat. d

0|0
    0|0
  • Bana kimse yürümüyo 😂

0|0
    0|0
  • işin zor o zmn :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...