Kahve falinda arkadasim nasil herseyi bildi sizce?

yeni tanistigim bir kiz ve bir dostumla oturuyoduk ben kahve istedim bitirince kiz dalgasina bakayim mi falina dedi bunun gunah ve yanlis oldugunu biliyodum ama ciddiye almadigim icin iyi bak dedim ama afedersiniz kac evimiz oldugundan apartmanda bizi rahatsız eden kadından annemin huyundan tutunda sevgilimin aile ozellikleri maddi durumuna kadar herseyi bildi agzim acik kaldi ve tirstim acikcasi... Nasıl biliyorlar? Cidden salladıda tuttu mu

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadasin allah mi

0|0
    0|0
    • Tövbe estağfurullah geleceği değil olan şeyleri söyledi

En İyi Kız Görüşü

• Bende yaparim arada herkesin peoblemi ayndiir kuzum tutmasi normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cin le uğraşanlar biliyor genelde

0|0
    0|0
  • Karanlık sanatlara merak ve yetenek

0|0
    0|0
  • şakamısın sen okızmısın falına bakmıştım telden :/ aynı şeyleri demiştim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dostun dediğin insandan senin hakkında bilgi almış olabilir mi, hani bilinçli yapmasa da senin hakkında fikir edinmiş olabilir, zor değil.

0|0
    0|0
  • Bana da geçen gün arkadaşımın arkadaşı baktı. Fincanı açar açmaz anlatmaya başladı. Ürktüm. Uzun boylu bir arkadaşınla tartışacaksın ve aranıza soğukluk girecek dedi. En yakın arkadaşlarımdan birisi uzun boylu. Onunla mümkün değil tartışmam dedim. Dün tartıştık.😄 Oluyor öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Bende böyle bir durumla karşılaşmıştım en yakın arkadaşımdı ama bakan o böyle değil de karşıma çıkacak şeyleri söyledi ve hepsi de çıktı her kahve dünyasına gittiğimizde de beraber baktırdım açıkçası. Ne demişler fala inanma falsız kalma :D

0|0
    0|0
  • hisleri güçlüdür. kim bu kız bizde baktralım :D nerde oturuyo

0|0
    0|0
  • 3 harflileri var onlar anlatiyo herseyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...