Hiçbir işim rast gitmiyor büyü vs yapmış olabilirler mi böyle şeylere inanır mısınız başınıza geldi mi hiç?

okul hayatım bitti ama iş sıkıntısı cekiyorum aylardır bir iş bulamadım sonra maddi anlamda da kötüyüm son olarak aldatıldım bundan öncede terk edildim defalarca mahzen gibi bir köyde yaşıyorum iş bulmaya kalksamda bir ton para kiraya vercem cevrem hep köylü ve her halta hayatınıza yuzunuzdeki sivilceye bile yorum yapıyor gercekten umutsuzum ve bıktım aksi gibi hiç bir işim rast gitmiyor cevremde beni çekemeyen çok insan var gercek anlamda sizce büyü vesaire yapmış olabilirler mi çünkü çevremde şıh kavramı çok yüksek ve heryerde bu işi yapan adamlar var

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şehre git bir iş bul

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok şükür başıma gelmedi.
    Ama büyü yüzünden evliliği biten bir komşumuz vardı şahit oldum büyüye inanırım hem olağan bi'şey dinde de.
    Ama herşeyi büyüye bağlamamak gerek hayatta herşey bizim elimize bırakıldıysa eğer çabalamak ve başarmakta bizim elimizde istersen yoluna koyarsın biraz risk alm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Büyüye inanırım ve vardır..

Fakat bundan korunma yolları da var..
    Namaz gibi, abdest gibi..
    Felak ve Nas sureleri sık sık okunmalı..

İşler yoluna girer Allah'ın izniyle.. ;)

0|0
    0|0
  • Once kendini sorgula bence boyle hurafeler i duaunecegine

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa , terk et

0|0
    0|0
  • Ne yazdın sen öyle

0|0
    0|0
  • temelin fıkrasını bilirmisin hani yabancı bir ülkede araba kullanıyor

0|0
    0|0
  • büyü vardır ama inanmayın sakına vesvese ile başlar bu işler inanmayın haramla işiniz olmasın korkmayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Buyu var evet dogru

0|0
    0|0
Yükleniyor...