Makatından salatalık çıkan Kayserili imam açığa alınmış, daha neler duyacağız?

Makatından salatalık çıkan Kayserili imam açığa alınmış, daha neler duyacağız?
http://www.milliyet.com.tr/kayserili-imami-aciga-aldiran-gundem-2268050/

1|1
42|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir de imam olacak! Yazık günah, hem de nimetle yapıyor bu işi!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 41

• Offf imama bile güven kalmadı arkadaş :D

2|0
    0|0
  • Bu haberin yayınlanmasını aşırı yanlış buldum. Adam rezil rüsva olmuş, mesleği tehlikeye düşmüş, tüm güvencesi sarsılmış. Ne olduğunu bilmiyoruz. Küçücük bir salatalık parçası, adam sindiremememiş olabilir. Belki diğer türlü de olabilir ama o zaman neden gitsin doktora? Ayrıca adamın özel hayatı bizi ne ilgilendirir. Doğru imam olabilir. Ama yine de sizene? Sanki adamla konuşmuş, ne olduğunu biliyormuş gibi davranan insanlar var. Saçmalık. Biraz da adamın açısından bakmayı deneyin. Neyin ne olduğunu bilemezsiniz.

1|0
    0|0
  • Ya duyduğuma şaşırmadım açıkçası ama adama üzüldüm, gerçekten üzüldüm.

Keşke hissettiği gibi yaşamasına izin veren bir ülkede doğsaydı.

1|0
    0|0
  • İmam yapmadan önce asker muaynesi gibi açıp kontrol mu etsinler? Su duruma bak. Söz yok söylenicek. Boyle biri niye imam olur. Resmen dalga. Kimligini saklamak icinmi o role burundu bilemem ama boyleleri yuzunden din kotulenmemeli.

0|0
    0|0
  • Pis hacılar gayseriden de buz gibi olduk😂

0|2
    0|0
  • Özel hayatı bizi ne derece ilgilendiriyor ki? Bunu haber yapmaları bile dine saldırı bence ve doğru değil.

1|0
    0|0
    • Farz namazlarda niyet ederken uydum hazır olan imama denir. Bu imama mı uyacağız? Sen neyden bahsediyorsun? İslam'da böyle birşey yok. Başka bir meslekte isterse kazık soksun bir yerine.

• Ne diyorum ki tasdik edilir yani yok elbette ama kimi ilgilendirir? Yapılan algı manipülasyonudur bu salatalik sokan herkes haber olsaydi türlü türlü insanlar çıkardı ve bir insanin ozeli özellikle hastane mevzusu medyaya yansitilmaz medyada ki çoğu şeyi kapatmak icin bunu haber edip tamamen dine saldırı haline getiriyorlar. Millete duyurup açığa almakta nedir

• @Bigane kesinlikle öyle medyayi böyle boş şeylerle karıştırmak ve dine saldırı

• Tovbe tovbe

0|0
    0|0
  • Haberi okurken ben utandım valla ne diyim bilemedim

0|0
    0|0
    • Normal bir insan olsa cinsel tercihleri kimsenin umrunda olmaz ama bu adam teravih kıldırıyor ya :D

• Burada paylaşmana gerek yoktu. Olay kadar , paylaşılmasıda saçma geliyor.

şu an çok üzgünüm, bilmek istemiyorum, unutmak istiyorum.

0|0
    0|0
    • Bence gayet herkesin bilmesi gerekiyor. Kimlerin arkasında saf tuttuğumuzun ifşa edilmesi lazım.

• Mala bak mmala insanları uargılamak istemem ama g. Tünün yemeyecegı seyi almıcaksın. Pislik lanet! Bşde imam. İşte bu zihniyet yüzünden Müslümanlık lekeleniyo. Allah yoluna adıyosan kendini gereklerini yerine getireceksin. Bu nedir ya salatalık sokmak nedir? Biz mi öğretelim yani.

0|0
    0|0
  • Adam kaşınmış belliki 😄

0|0
    0|0
  • Millet cidden kafayı yemiş yok normal değiliz sapıttık ya.

0|1
    0|0
  • İğrenç ya

0|0
    0|0
  • oha ya

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatı kendine.

0|0
    0|0
  • imam bile böyle şeyleri yapıyorsa artık uha diyorum kıyamet alameti kesin başımıza taşlar yağacak -.-

0|0
    0|0
  • Cinsel düşkünlük hat safhada.

0|0
    0|0
  • TogbeTogbe imam ama maşallah zevkinden de taviz vermemiş.. bu nasıl biseydir kardeşim din adamı bile dinini güzel yaşamıyor.. allah sonumuzu hayır etsin..

0|0
    0|0
  • Sizene ya adamin cinsel hayatindan 😕

0|0
    0|0
  • E Yuh yani. ya inşallah yalandir. sapiklik diz boyu

0|0
    0|0
    • Canim bitanem bak aslan yigenim. Birinin cinsel tercihlerini yargilamak degerlendirmek sana bana dusmez?
      Senin gibi gullu dalli internet motorlari "Yuh yağ olabilmez yağ bu ne bicim ulke yeaa" diye soylenip dursun mayissin diye yapilir bu haberler.
      Ulan bu kadar sigirla yasiyoruz bide bana diyolar niye sakin bir adam olamiyorsun diye arkadas.

• @Bleeding_Man hmmm anladim sende kcina salatalik sokan ipnlerdensin. tamam tatlim 😚😘

• Kıyamet alametleri bunlar cidden tövbe edelim arkadaşlar :'(

0|0
    0|0
  • Nereye gidiyoruz ya.. Puuuu.

0|0
    0|0
  • İmam osurursa cemaat sıçar diye boşuna dememişler -_- Özel hayatta bir yere kadar yani. Daha dur neler duyacağız neler !

0|0
    0|0
  • Allah allah ya

0|0
    0|0
  • İmam bunu yapıyorsa pes artık

0|0
    0|0
    • Cemaat herşeyi yapar artık

• Sonuçta örnek olması gereken biri ne kadar anlatsa da davranışlarıda anlattıklarında zıt olursa çelişkiye düşer

• Iyygg tiksindim

0|0
    0|0
  • Bu nedir ya :)

0|0
    0|0
  • İmam ile ne alakası var onunda bir nefsi var imam diye ahlak abidesi olacak hali yok insanlar öyle saniyor sadece 😉

0|0
    0|0
  • hey yarabbim ya Allahın seks kölesi

0|0
    0|0
  • Şaşırdım mı?
    Hayır...
    Kim bilir daha neler duyacağız.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 19

• Cacıktan soğudum herifin yüzünden, hadi patlıcan olsa neyse (patlıcandan nefret ederim çünkü) :)

1|0
    0|0
  • Gerçekten utanç verici bir durum. . yalnız cidden her yerde böyle insanlar, daha doğrusu araya karışmış ruh hali akıl sağlığı cinsel eğilimi bozukluk mevcut. . Bu yüzden dinimize leke sürme girişimlerini doğru bulmuyorum. Aksine bu tip durumlar bizim din adamlarimizda daha nadir belkide. . spotlight isimli filmi izlemenizi tavsiye ederim. Dünyada bu sapikliklari hristiyanlik icin örtbas etmeye çalışan bir Papalik kurumu var maalesef. .

0|0
    0|0
  • Hahaha bu ne la :D trollü de geçtiler abuk sabuk tipler sardı iyice dünyayı bide imam olmuş verin müebbeti gitsin hayırlı bişeye benzemiyo sapık gibi.

0|0
    0|0
  • Kanaat önderi olduğu için.
    Dinimizce yasak olan bir iş yaptığı için açığa alınması normal ve gerekli. Çünkü hastalıktır onun yaptığı

0|0
    0|0
  • biraz daha iyi baksalardı başka şeylerde çıkabilirdi

0|0
    0|0
  • Millet 75 çocuğa tecavüzü bu kadar önemsemedi ve o sanıklar açığa alınmadı din din derken herkes karanlığa gidiyor

0|0
    0|0
  • gerçekten insanın yüzü kızarıyor. ama yargılarımız ne kadar doğru? bu işi imam yapınca yanlış da kim yapınca normal? bunun dinle inançla bir ilgisi de yok diye düşünüyorum. bu bir kişisel mahremiyet meselesi. yapılan şey doğru olmasa bile kişinin kendisini etkileyen bir durum. bence bu eylemin meslekle ilişkilendirilmesi doğru değil.

0|0
    0|0
  • Bu pek kendinin yaptigi bisey degil gibi gorunuyor.
    Birileri tarafindan zorla yapilmis ve tehdit edildigi icin de soyleyememis olabilir.

0|0
    0|0
    • Biliyorum bunun adi ask rumuzlu salyangoza..

"Pis hacılar gayseriden de buz gibi olduk"

Bu cumle dusuk diyeler demeyenler artilayip ksilesin lutfen.
      Kimin anlamasi kimin anlatamamasi bozuk gorelim.
      Guruymus. Sanki gece gunduz burda olmasi engin bilgi ve deneyimlerini aktardigi icin.
      Guru gürültü seni.

Bu bisey deyip engelleyen ergenlerin taa..(diye soze icinden devam etti sair)

• İğrenç bir ülke olduk.

0|0
    0|0
    • O gotumuzle guldugumuz suriyeliler 1-2 ay geldi bize, ne mal oldugumuzu gordu"La bunlar harbi sigir" dediler ve olum pahasina olsa bile ulkede durmak istemiyorlar.

Bizde bagisiklik yapti artik bu ulke ve rezzilligi. Hani olagan biseymis gibi algilatiliyor yasananlar.
      Baba nasil gideriz buralarsan onun yolunu bulmali valla

• ne hallere düştük..

0|0
    0|0
  • haber çarpıtılmış... gece salatalığın üzerine düşmüş olabiliir... veya salatalığı tam sindirememiştir... hemen fesat olmamak lazım...

0|0
    0|0
    • Yabancı cisim sokulmuş diye doktor raporu var. Gece çıplak vaziyette salatalığa oturmakta ne demek oluyor?

• Valla abi ben bu hasta icin de sargi bezi unutan gerizeka li doktplan raporuna guvenmem.
      Midesi ogutememis olabilir, hazimsizligi olabilir. Kucuk bir salatalik parcasinin bagirsakta cikmasi direkt sanildigi gibi dusunmek icin yeterli mi?

Imamin oncede cinsel deneyimleriye ilgili raporlari var mi? Yok gibi.
      Herhangibi biri tarafindan imamin iliski teklifi ettigi iddalari vam mi? Oda yok.

Yer fistigi yedigimde fistiklari butun halinde yuttugunda ayni sekilde klozette diskida ciktigini gordum bir cok sefer.
      Bence imam sucsuz gibi.

• Ateist imamlar hocam o yüzden her imam olana güvenmemek lazım bakalım müslüman mı bu adam

0|0
    0|0
  • dine saldırı işte.

0|0
    0|0
  • Yalan haber teravih kıldırırken bir ateyiz sokmuştur onu 😂

0|0
    0|0
    • Maalesef değil :D

• Olum ya trolletmiyonuz 2 dk 😄 Sitede 3. ye görüyorum ilk okuduğumda fena gülmüştüm bir halt yiyorsunda onu niye kırıyorsun Türk filmlerine konu olur artık hep dul kadınlardamı kalacak birazda imamda kalsın 😂

• Ekin kollama paylaştıydı bunu. Nedensiz yere güldüm töbe.

0|0
    0|0
  • ulan agladımlan :D :D :D zuahahahhaha

0|0
    0|0
  • Tuhaf bir memleket olduk

0|0
    0|0
  • salatalıkla fantezi mi yapıyormuş imam efendi, imam böyle yaparsa, cemaat ne yapar?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...