Millete hava atma takıntısı?

Beyler ne kadar maddl durumunuz iyi olsada mutevazi bliir insandım su ana kadar. Hicblr zaman maddiyatla hava atmadım. Taki bugine kadar. Dedem benlm biraz zengin birisi. adamın turkiye capında 200 e yakın evi bankada milyonları var arsaları falan var. Gencligindede sanayiciymis herneyse Dedem baya zengin biri yani. Dedem bentley flying spur araba almıs. Bu araba 1 hafta bende kalıyor. Neyse bugun bentley ile bursa podyum parka gideyim dedim. Yolda giderken icimden blr ses arabanın resimleri snapcahte atmak istedi. Snapchate attım aklımca arkadaslara hava atıcam. Neyse bu hava atma seyi bende takıntı oldu. Şu an poyum parkta kafede oturuyorum habıre elimde telefon snaichatten bentley fotolarına kim bakmıs dlye bakıyorum. Acaba kime hava attım kafasıyla. Arkadaslarda oo bentley falan diye mesaj atınca iyice egom yukseldı. Bu durumdan nasıl kurtulurım. Bu arada inanmayan olursa ozelden snapchatımı verebilrim gervekmi degilmi storymden bakabilir.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Suanda da hava atiyosun mesela :D

0|0
    0|0
  • Nabersin en sevdiğim fare, hangi sitelerde takılıyorsun onu söyle...
    Torrent her şeyi indirmiyor ne yazikki.

Tavsiyen var mı, dedenin parası yerine biraz da bilgin ile yücelt kendini...

0|0
    0|0
Yükleniyor...