İnancımı kaybediyorum artık, günden güne vazgeçiyorum herşeyden, sizdede oluyo mu bu?

ben 23 yasındayım ve günden güne artık inancımı hevesimi şevkimi herseyı kaybedıyorum hatta kaybettim. daha önce inandıgım seylere artık inanmıyorum ya da hiçbirşey yolunda gitmediği için inanmak istemıyorum bılmıyorum ama herseyden vazgectım sankı. insanlar o kadar kötü o kadar kalpleri çirkin ki. sorsan hepsi müslüman ama biri birinin karsına göz diker biri gücünün yettiğini döver eziyet eder diğeri sadece kendi çıkarlarını düşünür sonra lafa gelince ben müslümanım. sadece bu konuda değil genel olarak hersey hayal kırıklıgı bende inanc, yaşama sevinci, gibi şeyler bana artık o kadar uzak gelıyor kı birşey olsada br köşede ölsem dıye yola bakar oluyorum artık

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• her zaman oluyor bana bu yeni bir güne uyanınca akşam yatağa geçince..
    depresyondasındır çevre etkileride üstüne etkileniyordur bu yüzden böyle hissediyorsundur >.<

0|0
    0|0
    • geçici birşey değil sanki kendimi biliyorum tanıyorum çünkü. nasıl desem hani paracı biri değilim ya da kız düşkünü biri değilim aç gözlü değilim bu zamana kadar elimden geldiğinin fazlası neyse hep o şekilde iyi oldum insanlara tanıdıgım ya da tanımadıgım herkeze birşeyler yapmaya calıstım karsılık beklemeden. insanlar o kadar yapmacık ki içim almıyo artık hiçbirşeyi dısarı cıkıyorum yolda yürüyorum belkı bıraz ıyı gelır dıye ayaklarım yürümek istemıyor sankı ne bilim bilmıyorum

• hım umarım hayata tutunman için birisi çıkar karşına ve iyi olursun ^-^

• çıkmaz. teşekkürler ^^

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim hayat bir sınavdır işte kişilere bakarak dini yorumlama her müslüman dört dörtlük gunahsız diye bişey yok

0|0
    0|0
    • sadece dini açıdan değil genel olarak herseye inancımı yitiriyorum ben yani bilmiyorum ne oluyor böyle ama yaşama sevincim bile yok artık

• bu süreci yaşayacaksın kardeşim inşallah her şey daha iyi olur

• olacagına innamıyorum artık hacım sagolasın ^^

Kızlar Ne Diyor 2

• Yemin ederim kardesim bende oyle. Allah inancimi bile kaybediyodum hatta Şu an emin digilim. Bizi bu duruma getirenler utabsin

0|0
    0|0
    • işte bizi bu duruma getirenler yüzünden yaşamak bile istemıyorum artık

• onların gözünde rezil oluyor olabiliriz ama ne fark eder ki? zaten bizi anlamıyorlar. insanların etraflarında kınadıgı olayları anlaması için kendileri veya yakınları aynı olayı yaşamalı ki kınadıkları insanları anlayabilsinler. ve insan kınadığını yaşamadan ölmez. kim ne düşünürse düşünsün biz ne yaparsak yapalım zaten bizi anlamayacaklar

• haklısın. sen yinede yapmaya kalkma çünkü hiçbişiy değişmiyo iyi yöndende. o yüzden gerek yok. ölceksen illa yap ama ölmiyceksen yapma kardeşim

• PK filmini izlediğimden beri deistim

0|0
    0|0
    • benımki sadece dini açıdan değil, tamam dine olan inancımıda yitirmeye basladım artık iyiden iyide ama genel olarak herseyden vazgecıyorum sankı artık çünkü ne kadar ugrasırsam ugrasayım istediğim hiçbirşeye sahip olamadım

• Pek birşey değişmedi hayattan daha fazla keyif almaya başladım

• keyif aldıgın seylere örnek verebiliir misin?

Erkekler Ne Diyor 1

• 20 yasındayım ve yasayan bir ölüyüm bu hayattaki hiç bir şey beni tatmin etmiyor aç gözlü değilim ama hayatın bana verecek hiç bir şeyi kalmadı

0|0
    0|0
    • hayattan istediklerimizi alamadan vazgeçtik sankı. ben istediğim hiçbirseyı alamadım ve artık almak içinde ugrasmıyorum cunku olmuyo

• Ben istediğim çoğu şeyi aldım ve almak için aşırı mücadele ettim yorulduk artık 2 3 senedir beni heyecanlandıran hiç bişey yok

Yükleniyor...