İzmirin mezuniyet eğlenceside böyle olur?

İzmirin mezuniyet eğlenceside böyle olur ?
Dekan görevden alınmış işte laik İzmir :D Ne dersiniz doğru karar mı görevden alınması. yoksa direk kayyum mu atasınlar?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Ne var ki bunda. Geçen sene gülşen gelmişti üniversiteye dançıları kendisi bunlardan daha açık gynmişti. O zmn neden dekan görevden alınmıyor. Ayrıca burdaki kızlar reşitse bişe demeye hakkı yok kmsenn sonuçta zorla çıkartılmamışlar

0|0
    0|0
    • Orspudan farkları yok şunlara bak normal mi böyle bişey

• Senn düşüncene göre. Geçen sene kıbrısa gülşen geldi millet gayet eğlendi dağıldı. Bakış açına göre değişir. O zmn yılbaşında ağzınız 5 karış açık dansöz izlemeyin.

En İyi Erkek Görüşü

• E baba o zaman kadınları hapse atsınlar iran gibi kırbaç falan olmazmı madem bu durumdayıx

0|1
    0|0
    • Stipriz kulubunde böyle giyinilmez şikayette bulunanlar öğrenci velileri zaten rahatsız olmasalar neden şikayet etsinler.

• Ne alakası var her yerse dansözlü eğlenceler düzenlerken, eğnelirken gezerken tozarken, plajlarda çıplak alman kadınları, italyan kadınları hepsını gectım sptriz klübünde böyle giyinmiyor diyosunda otellerde bunlardan daha açık bikinili kadınlar var yanı demek ıstıyorum ki izmire yükleniyosun madem komple temizlık yap

• http://www.ensar.org/ bak gerçek bir eğitim yuvası sen evladını oraya gönder.

Kızlar Ne Diyor 1

• yapamadığınız her şeyi yapan insanlara ne kadar öfkelisiniz :D :D :D
    islam nedir?
    ben içki içemiyorsam kimse içmesin ben dokunamayacaksam dekolte giyilmesin :D

0|0
    0|0
    • Bunlar gibi gotumu acmak mı istiyorum sanki. Bunu şikayet edenlerde öğrenci velileri. Laiksiniz sonuçta yakında grupta yaparsınız.

• yahu sen ygs de 4 net yapıyorsun zaten sana ne? :D :D grup saks dahil hepsinin hayliyle ölüp biten de sizsiniz ayrıca

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne varki bunda gayet komik olmş

0|0
    0|0
  • Açık giyinmek o.. luk ise ben o zaman en büyük o... yum itiraf ediyorum. İnsanların namusunu giydiği kıyafetleriyle ölçmeyin. Laik olmak adam olmaktır.

0|1
    0|0
  • Koyun yine iş başında şimdi çıkar. Koyun diyorsunuz koyuyoruz gibi birşey söyler zeka seviyeleri belli zaten. Dekan haberim yok dedi :)

0|0
    0|0
  • Keşke her üniversitede bunun gibi eğlenceli gösteriler olsa nerde

0|1
    0|0
  • Allah ıslat etsin

0|0
    0|0
  • Dikkat et s. ikicisine denk gelme ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...