Ailem benim hayatimi mahfettiler onlar yuzunden asosyalin, ozguvensizin teki oldum?

Tum gun evdeyim tatildeyim ama hala evdeyim.
Hergun sabahliyorum telefonda sonra sabah 1 gibi uysniyorum evi toparliyorum falan bir bakmisim aksam olmus ondan sonrada zaten iftardan sonra aksam oldugu icin ailem disari cikmama izin vermiyor iftardan sonra ne bir kafeye gidebiliyorum ne bir arkadasa hicbisekikde disari cikamiyorum. Hayatim boyle gidiyo hep. Tum gun yataktayim. Telefonda.
Ailem cok telefonla oynadigim icin telide alicaklarmis. Napicam ben hem telsiz hemde zaten disarida cikmiyorum ailem izin vermedigi icin. Yasayan olu gibiyim. Ailem disari cikciaksam sadece onlarla ben cikmak istiyosam gunduz cikabilirmisim de bu sicakta nereye cikiyorum? Ben hayatimdan cidden biktim sanki ben kendi istegimle istiyorum telefonla oynamayi yapacak bise yok diye teldeyim. Bu boyle nasil gidicek ben bunaldim artik lise 3 terkim. Napicam?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben akşamları dışarıya çıkamıyorum ama yine de mutsuz olmam için geçerli bir sebep değil. Gündüz arkadaşlarım müsait olduğunda geziyorum. İlk fırsatta ayrı eve çıkıcam.

0|0
    0|0
    • Arkadaslarin aksam ciktiginda canin acimiyormu hic

• bende akşam çıkmıyorum hiçte üzülmüyorum yani dert edicek daha önemli şeyler var hayattta. Olay dışarı çıkamamaktan ibaretse sen biraz abartıyosun gibi geldi bana canım

• Tabii ki de canım sıkılıyor bu duruma. Akşam gezmeye bayılırım. Ayrı eve çıktığımda her akşam dışarıda olucan, kendime söz verdim.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kaç yaiındasın, 18'in altındaysa para biriktirmaya çalış. Ünivresiteyi kazanınca gidersin evden paran bir süre idare eder iş bul kurtul. Sonra bir melseğin olunca ayakşarının üatünde durursun

0|0
    0|0
  • spora başla düzelir

0|0
    0|0
    • Ne sporu

• Spor haric gitar kursu falan olurmu

• Tabiki olur bir etkinliğe katılmalisin ama sana spor hayatın boyunca hep bisey katar sağlık olsun bilgi olsun vucut senin kullanmasını bilirsen :)

• Niye biraktin okulu?

0|0
    0|0
  • Neden devam etmedşn okumaya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Keşke okula devam etseydin... Gündüz vakti buluşma ya çalış. Kafanı dağıt biraz

0|0
    0|0
    • Okula devsm etsem bile yinr evdeyim yine psikolojim bozuk okul olsa bile yine yaz tstilinde evdeyim her turlu psikolojim bozuk

• Aciktan devam edicem ztn

• Çalışma Şansın yok mu ise gir

• Ben de senin gibiyim NABACAZ BİZ

0|0
    0|0
  • okulu bırakmandan dolayı böyle asosyal takıldığın gerçeği var der susarım keşke bırakmasaydın

0|0
    0|0
    • Okulla alakasi yok okul zamanimdada boyleydi yaz tatilinde olsun okul zamani olsun hep evdeyim

• Okulda bir çevren olurdu illaki arkadaşlarınla buluşurdunuz ders çıkışı toplanırdınız falan

Yükleniyor...