Türkiyeye gelen yabancılardan nefret eden var mı benim gibi?

Türkiyeye gelen yabancılardan nefret ediyorum doğudan göç edenlerden de nefret ediyorum ırkçı diye başlamayın şimdi yav görgü bilmezler bunlar ucuz diye ailecek trene biniyor o kadar koltuk varken arkama oturuyor kaba şiveleriyle biz yokmuşuz gibi gürültü yapıyor bir sürü enikleri olur genelde bu enikler lanet olası tetrisle oynayıp gürültü çıkartırlar bağırıp dururlar, ayakkabısını çıkarıp ayağını uzatırlar, spor salonunda da böyle tipler var yalınayak gelen mi ararsın gri uzun çorabını çeken mi beyaz atletle gelen mi ararsın böyle tipler gördüm çok kabalar ve çalıştığı sehpayı ter yapıyorlar, şimdi bana lafın ortadoğululara söker diyeceksiniz ama avrupalıları da sevmem ama ortadoğululardan daha medeniler okula gelecek olursak bir sürü zenci var ve hepsi şımarık, eğri oturup doğru konuşalım siz de nefret etmiyormusunuz

Güncellemeler:
bir de Türk kızlarıyla sevgili olan tipler var okula geliyor gitmeden gol atmak için kızlarımızla sevgili oluyor kızlar da az değil!

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Suriyelilerden ve kürtlerden nefret ederim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• valla bende sizin gibi cafelerde barlarda elinde eşek kadar teliyle dolaşan yapay gülen yapay konuşan yapay yaşayan yarı robot yarı insan bu ırkı pek sevmiyorum. dogallık iyidir..

0|0
    0|0
    • yanlış kişiye konuşuyorsun dediğin özelliklerin tam tersiyim, o zengin tiplerden berkecanlardan nefret ederim

• kürt müsün kürtler Türkleri dediğin gibi görmeye pek meraklıdır ben de yapaylıktan haz etmem ama başkasını rahatsız etmeye ne hakları var

• senin yaptıgın bu tespit bence tamamen boş bu bahsettigin kişiler yok gibi çok uç örnekler vermişsin zaten ıki ırktan birini büyük birini küçük harfle yazmandan da bu ortya çıkıyor. türk olupta böyle olan yok mu yani dolu..

Kızlar Ne Diyor 11

• hayır etmiyorum.

2|1
    0|0
  • tabi ki asla nefret etmiyorum.. herkes çevresine adapte olur sömürülen ve yasaklı olan bir çevre çocukların eğitimini ve hoş görülüğünü kısıtlar. ( öyle çok iyiymiş gibiyde davranmayalım...) ortak olan noktamıza bakalım hepimiz insanız değil mi? basbaya ırkçılık yapıyorsunuz... eğitim şartlarının zor olduğu bir yerde ve yaşamın zor olduğu bir yerde ve dahası gibi yerlerde büyümenin ne olduğunu iyi bilmiyorum ama anlıyorum anlamaya çalışıyorum ve DIŞLAMIYORUM...

1|0
    0|0
  • Evet, in group bias denilecek seyi hat safada yasiyorsun. Nefret etmeye devam et, eminim senin "benim halkim" olarak benimsedigin gruptan sadece ultra müthis bireyler cikiyordur...

1|0
    0|0
  • Nefret beslemiyorum

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar karşımızda bir Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ, Brad pitt karışımı biri var sanırımgaliba ego bu yüzden tavan.
    Kürtler seninle çıkmak için kuyruğa dizilmiş zaten durumda buralardan görüyorum ben.

0|0
    0|0
  • Etmiyorum türklerin hepsi çok mu iyi çok mu kültürlü.

1|0
    0|0
  • Etmiyorum.

0|0
    0|0
  • O tipleri sevmem ben de. Zaten kim sever ki!

0|0
    0|0
  • Yabanci derken?

0|0
    0|0
  • Sizin nefretiniz bir başkasının geçim kaynağı.

0|0
    0|0
  • Ben erasmusla gelen Avrupalı taşlışları severim jdhdkd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İnsanlara karşı ve ya herhangi bir canlıya karşı nefret duygusu beslemiyorum.

1|0
    0|0
  • Senin gibilerden nefret ediyorum

2|0
    0|0
  • ırkçı mısın lan sen

0|0
    0|0
  • Ortadoğudan gelenleri sevmiyorum avrupalılar iyidir kalite getiriyolar ülkeye

1|0
    0|0
  • Neden edelim ki nefret amacımız ne.

2|0
    0|0
    • tebrik ederim böyle bir yorum bekliyordum... ( insanlık yaşıyormuş demek ki ) :)

• Bende gurbetçi bir turkum sorun oluyorsak sana gelmeyelim.

0|0
    0|0
  • Ben biraz daha hoşgörülüyüm işte naparsın

0|0
    0|0
  • bizim türkiyede doğmamız allah cc verdi bize bizim değiki buralar suriyede doğup sende göç etmek zorunda kalabilirdin..

0|0
    0|0
  • Sanki turkiye de bu söylediklerinden hiç yok sanki çok medeni insanlarız

0|0
    0|0
Yükleniyor...