İntihar edecek kişiyi nasıl yaşamaya ikna edersiniz?

Bir deneyin bakalım nasıl yaşama sevinci asilarsiniz?

0|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• Şu kuşlara bak cıvıl cıvıl, martılar yine simite talim ediyor, vapur köpürtüyor mavi denizi, dünyada bebekler katlediliyor, insanlar açlıktan susuzluktan ölüyor yaşayıpta ne yapacan ölmek en iyisi, hadi atla artık atlada kurtul bu yalan dünyadan

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• yaşamaya ikna etmem kurtulsun

1|0
    0|0
  • Tovbeler tovbesi dizisinde ise yaramisti. belki gercekte de ise yarar diye :''atlama yoksa bende atlarim'' derdim :D gerci aynisini titanictede gormustuk :D maaksat turk dizilerini ovmek :D (!)

1|0
    0|0
  • Sevdiklerinin neler yaşayacağını anlatırdım onun intiharından sonra. Yaşama sevincine gelince bu çok zor. Hayatın güzelliklerini anlatır ve yaşam şansını sonuna kadar kullanması gerektiğini, ölümden geri dönüşün olmayacağını v. s. anlatırdım.

1|0
    0|0
  • ALLAH a inaniyorsa kafir olarak olucegini bilir o yuzden intahar etmez ben o yuzden hala hayattayim bana yetiyosa onada yeter geri kisimda inanmiyan biri ise yapabilecek g. t varsa yapsin can tatlidir ole intahar falan konusuldugu gibi olmaz

1|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Edecekse etsin, atlaması için çabalarım :@

1|0
    0|0
  • Karsilarina onu sevenleri neden hayatta oldugunu oldugunde cekecegi azabi ve bunlari atlattikdan sonra ne kadar guclu bir kadin olacagini soyle

1|0
    0|0
    • Gucli olmak istemiyorsa :)

• Anlasilan sen intihar etmek istiyosun :D guclu olmak lazim hele ki kizlar olcak ki sevgilisini dovsun :D kadina siddeti onlar dove dove ogretsin ben hayvanim ama abla :D bana vurma :D hayati yasamak varken olum ne?

• Hiç ama hiç umurumda olmaz.

1|0
    0|0
  • İntihar etsin hayat yasamaya degmez sevdiginle olmadıktan sonra :D

1|0
    0|0
  • Atla lan atla , numara yapıyor atlamayacak :D

1|0
    0|0
  • Hayatın ne kadar güzel olduğunu anlatırım ve yaşamaya değer şeylerin hala olduğunu söylerim.

1|0
    0|0
  • Onu intihara sürükleyerek. İyi akşamlar.

1|0
    0|0
  • yarin ne olacagini neyin guzel olacagini nereden biliyor da bir kere yenik dustugu uzutusunden dolayi umitsizliginden dolayi yasamina son vermek istiyor?
    Dunyaya neden geldigimizi, asil vazifemizin ne oldugunu, ne yaparak nelerin duzelebilecegini ogretir anlatirdim. bir iki defa yaptiginda zaten o huzuru buldugunda intihardan kendi vazgecerdi.
    -> IMAN =ALLAH

0|0
    0|0
  • Daha önce intihar edecek 2 kişi vazgeçirmiştim birisi çok zor olmuşdu yanına falan gitmem gerekmişti

1|0
    0|0
  • Ediyosan et mk ne edecem diyorsun derim herkes özgür karar vermede.

1|0
    0|0
  • Game of Thrones yeni bölümü pazartesi.

1|0
    0|0
  • Once sebebini sorar cozum yolu ararim

1|0
    0|0
  • Ates seni cagriyor lan putperest güzel kardeşim derim

1|0
    0|0
  • gel bana aşıla bakalım b*ok aşılarsın

1|0
    0|0
  • Öldükten sonra yaşayacak karından kurtulmak için tekrar intihar etme şansının olmadığını söyleyerek 😉

0|0
    0|0
  • Cinsellik yasatarak

0|0
    0|0
  • Bırak kurtulsun karışma.

0|0
    0|0
  • o kişi sen misin

0|0
    0|0
  • atlasın gibtir et

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• etmem. intihar edecek dereceye geldiyse kendince haklı sebepleri vardır.

1|0
    0|0
  • O düşünce bende de oluyor.

2|0
    0|0
  • Ateş seni çağırıyor 🔥🔥🔥

1|0
    0|0
  • Ona her konida destek olurum asla ynlz birakmam nye ihtiyaci vrsa gzumu kirpmadn yprm arsi kmle bozuksa dzltmeye calisirm yani onu eski hayatndan cikarp yni bayatina baglarim

1|0
    0|0
  • Yasayip napcak olsun gitsin

1|0
    0|0
  • İkna etmem

0|0
    0|0
  • Helva yapmayı öğrenemedim henüz biraz daha sıksan dişini derim kesin kalır

0|0
    0|0
  • Bir kitap var. Onu okumasını öneririm. Sonra yine ölecekse ölür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...