Acaba kizi cok mu üzdüm? Çok utanıyorum. (Fotolu) ?

Acaba kizi cok mu üzdüm? Çok utanıyorum. (Fotolu) ?
Simdi ben deniz kenarinda oturuyordum kuzenimle. Sonra yanimizdan bu sekilde kilolu bir kadin ve arkadasi gecti. Ben de kilolu kadinin gittigini dusundugumde kuzenimle muhabbet ederken "Kilolu insanlara gercekten üzülüyorum." Dedim. Ama kadin bunu duymus bize bakmis. Kuzenim soyledi. Sizce cok mu ayip oldu? Keske soylemeseydim. Ama art niyetle soylemedim. Kilo hayati zorlastirdigi icin.

Güncellemeler:
Bu arada ben de bir ara sismandim. Hayati gercekten zorlastiriyor. Hareketlerin kisitlaniyor, ozguven eksiliyor vs. Kotu niyetim de yoktu aslinda ama.
Kadina yonelik bir seyim yoktu. Sosyal hayat vs. de etkileniyor yani. Giybet de degildi dusuncemi ifade ettim sadece

0|0
17|19

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz ayıp olmuş tabi ama güncellemende de demişsiniz. İçiniz rahat etmiyorsa o kadını bulup böyle böyle ben bunun için böyle bir laf ettim. Eskiden ben de şişmandım. Umarım yanlış anlamamışsınızdır şeklinde açıklamada bulunabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Kadini bulamam ki

• Anladım. Garip bir durum tabi. Benim başıma gelseydi içime otururdu ve en az birkaç gün içim içimi yerdi. Unutmayı denemek belki de en iyisi.

En İyi Kız Görüşü

• insanların dış görünüşüyle bu şekilde yorumlar yapmak cidden karşı tarafta psikolojik çöküşlere neden oluyor ister istemez üzülmüş ve kırılmıştır.
    sen burada kötü anlamda dememişsin ama o nasıl anlamak istiyorsa o şekilde anlamıştır bu yüzden kötü bir sonuca varmış olabilir tabii bu yüzdende üzülmüş olabilir ama sonuçta senin kötü bir niyetin yoktu *-*

0|0
    0|0
    • Kadina yorum yapmadim ama. Bu herhangi bir ifade gibi.

• Kadin beni azarlar diye cekimdim bir de kuzenim diyimce benden buyuk diye lafina uydum ama haklisin elbet.

• yani bir yönden kuzeninde haklı kadın o an gerçekten sinirlenmiş olsa patlayabilirdi sana

Erkekler Ne Diyor 18

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Ayıp olmuş tabi.

1|0
    0|0
  • Ayıplıktan cok uzulmus olabılır

1|0
    0|0
  • Ayıp olmuştur.

1|0
    0|0
  • çok ayıp olmuş ve çok üzülmüştür bence... niyet farklı olsada olan olmuş...

1|0
    0|0
  • Evet gerçekten ayıptan ziyade terbiyesizlik etmişsin😕

0|0
    0|0
  • Haklısın olabilir

1|0
    0|0
  • Yani haliyle ayıp olmuştur.

0|0
    0|0
  • Onu bana deseydin duysaydım yapıştırırdım birtane herhalde beynini dağıtırdım

0|0
    0|0
    • Ben sana ne desem bos
      Ben kadina yonelik bir hakaret vs. Etmedim. Bir durum gordum ve dusuncemi soyledim. Hem zaten basenlerin surtmesi veya yururken zorlanmak hayati ne kadar kolaylastirabilir duaunmek gerek. Hem de gencsin. Sagligini tehlikeye atmak niye?

• Birine kilolu olamyi oneriri misin?

• Hayır benim demek istediğim başka şey boşver

• Çok ayıp olmuş

0|0
    0|0
  • üzülmüştür elbette sen art niyetsiz bile söylesen yalnız olmadığınız bir ortam dile getirmek bahsini açmak sana düşmez senin art niyetsiz söylediğini düşünmemiştir üzülmüş kırılmış incinmiştir her kilolu insan yaptığınız gibi kalbini kırmıştırsınız hep yaptığınız bişey zaten

0|0
    0|0
  • Bu ne lan 7 kişi birleşip Voltranı oluşturmuş gibi

0|0
    0|0
  • Üzülmüştür tabii. Sen olsan üzülmezmiydin?

0|0
    0|0
  • Ayıp olmuştur

0|0
    0|0
  • Sende sisko olcannn 😊😊😊 yanacannn

0|0
    0|0
  • Senin gibi insanları görünce haşa acımak bana kalmaz ama kusasım geliyor.

Saygılar, iyi günler. :)

0|0
    0|0
  • üzülmüştür kadın, ama bazıları sırf dalga geçmek için söylüyor en azından sen öyle değilsin, vicdan yapmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...