En yakın arkadaşımı bir kalemde sildim?

Beni kullandığını ve beni kaybetmekten korkmadığını hissettim. Bu yüzden benim icin tamamen bitti. Durum söyledi dışarı çıkmak ıcın sürekli benim adımı veriyor. Ben de dedim ki ailen bana güveniyor yarın obur gün bana inançları yok olursa benimle görüşmeni istemezler beni kaybetmekten korkmuyor Musun? Ama o devam etti. Siz napardınız?

0|0
17|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir şey için silmem tabiki gereksiz olur. Yıllarını vermişssen hiç olmaz bu durum. ben 13 yıllık arkadaşımı sildim ama çokca geçerli sebebim var hata yapmamış sana karşındaki. ona buna tercıh yok kullanmak dediğin şeyse sadece dışarı çıkarken isim vermek. :)

0|0
    0|0
    • Hayır ailesine adımı veriyor. Ailesi bana çok güveniyor diye beni atatıyor. Biliyorki yalanımız ortaya çıkarsa ailesi beni silecek görüşmemiz zorlaşacak. Bu umrumda degil mi

• Sonu iyi bitmemiş gördüğün gibi

• Bu sebepler olmuş olsa çok öenmsiz olurdu biraz buyuk ve koyan bı durum var :) yıllarını vermış birinden görünce yediremiyosun darbeyi

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 16

• konuşurum

0|0
    0|0
  • Aynını yapardım.

0|0
    0|0
  • ee tabi buna ortak olma gider bir erkekle buluşur bişeyler yaşar şuç senin onu dışarı çıkardığına kalır senin üstüne kalır :)

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Doğrusunu yapmışsın

0|0
    0|0
  • Sevgilisi gibi davranma arkadaşın sonuçta silmeye gerek yok.

0|0
    0|0
    • Ne alaka yazdığımı okudun mu ailesinin bana güveni olmazsa onunla görüşmeyiz bu hiç umrunda degil mi

• Öyle bir şey olmaz. Sen bu yalanı nerden biliceksin senin suçun ne

• İyi yapmışsın.

0|0
    0|0
  • En iyisini yapmışsın seni kaybetmekten korkmayanı sende kaybetmekten korkmıycaksın bu hayatta bravo valla 👏

0|0
    0|0
  • Aynısı bende de oldu farklı bir şekli.

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Benim arkadasımda onunla vakit gecırmedıgım ıcın benımle konusmuyor Şu an . Kardeşlik ne olursa olsun yanında durmaktır

0|0
    0|0
    • Ailesı beni mimlerse benimle zor görüşür bunu umursamıyor

• çok ayıp

0|0
    0|0
  • Iyi yapmissin bosver.

0|0
    0|0
  • İyice saçmalamışın gururunda fazlası sıkıntı abicim bu ne böyle en yakınısın diye yapmış işte

0|0
    0|0
    • YaZdıklarımı tekrar oku. annesi öğrenirse görüşmemize izin vermez diyorum

• Yazdıklarını gayet iyi okudum benim görüşüm saçmalamışsın bence sende bir tekrar oku.

• Iyi yapmissin en sinir oldugum arkadas tipi

0|0
    0|0
  • gorusme ama ailesi ogrensin gorusmediginizi yoksa ailesine senin adini vermeye devam eder bir sekilde duyur

0|0
    0|0
Yükleniyor...