Açik ve dar giyinimli kızlarla ciddi düşünülür mü?

Şahsi fikrim kesinlikle hayir. Ben oyle bir kizla anca takilirim. Millete göz banyosu yaptircak sonra ben erkegim diye dolasicam. yok oyle dunya. Illaki harran ovasi gibi genis erkeklerimiz vardir tabi?

Güncellemeler:
sonra bon cinsel obje degilim

0|0
18|2

En İyi Kız Görüşü

• kadın acık dar giyinir diye asagılıyorsan onlara da bakmayacak takılmaycaksın erkek acık kızlarla takılsın sonra kapalı kızı alsın evlensin ben o kapalı kızın yerinde olsam kızlarla takılmıs erkegi bende istemem derdim onlarında onuru gururu var kapalı kızlarımızda harran ovası gibi geniş degildir umuyorum.. ben erkegim yaparım diyerek kendini üste cıkaran erkekleri de haksız buluyorum kadın kendini koruyorsa erkekte kendini koruyacak o kapalı kızı hakedecek önüne gelen kızla takılıp kimsenin günahına girmeyecek..

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Giyim tarzından dolayı kimseyi yargılamadım ve evlenip evlenilmez damgası vurmadım. Ama kısa paçalı pembe pantolonlu erkeklerden nefret ederim, gözüme bakmasın sakatlarım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Bilmem kişiye bağlı

0|0
    0|0
  • Harammış😂..

0|0
    0|0
  • Bunun genislikle alakası yok her insan giyim konusunda özgür bir insan dar giyiniyo die ciddi dusunulurmu sorusu cok sacma bikere ön yargilarini kaldir sen evlenecegin zaman yaparsın boyle seyler

1|0
    0|0
  • Sevgililikte sorun etmeyip evlilik konusu açılınca sorun etmeniz tuhaf..

1|0
    0|0
  • =D tercih meselesi

0|0
    0|0
  • O kızlar da sana meraklı değil, için rahat olsun.

0|0
    0|0
    • cokda zikimde

• Öyleymiş ki soru açma ve görüş bildirme zahmetinde bulunmuşsun, gerçekten zikindeymiş yani.

• onlar gerizekali oluyo ya kendini bisi sanmalar falan

0|0
    0|0
  • neyi kınarsan başına gelirmiş :D hayatta erzurumluyla evlenmem diyen tanıdığım erzurumluyla düğün yapacak bayramın 3. günü :D darısı sana :D

0|0
    0|0
  • Niye düşünülmesin?

1|0
    0|0
    • popona bacagina baktiran kizdan ne hayir gelir

• Hayır.
      Açık saçık değil normal dar pantolon mesela?

• got meydanda iste daha ne olsun

• he hee

0|0
    0|0
  • Takılmaktan kasıt ne?

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya ya bakmayın sizde o zamn :D

0|0
    0|0
    • cinsel objeler sizi

• kicini basini acmak ileri olunuyormus saniirim pakizeler sizi

• Neyse ben seni dar ve çağ dışı düşüncelerinle baş başa bırakıyorum

• Haklısın. Helal sana be

0|0
    0|0
  • Dusunen dusunebilir tercih meselesi.

0|0
    0|0
  • Bu tür şeyler karşındaki bayanın tercihidir. Ama hak veriyorum, herşeyin fazlası kötüdür

0|0
    0|0
  • geri kafali olmayalim

0|0
    0|0
    • tamam cok ileri kafalisin ilerilik anlayisiniz bundan ibaret zaten

• açanlara bakmayi biliyosun ama seninkine gelince biseyldr oluyo elbette aşırı açık giyinmemeli ama abartma çarşaf mi giysin

• baktigimi nerden biliyorsn

• Düşünülür bence kendi vucudunu seviyorsa sergileyebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...