Yengem whatsappta beni engellemiş bir insan bu kadar dengesiz olabilir mi?

ya sınava çalışıyorum 3. girişim olacak ve yeterince stres var. arkadaşlarımla sohbeti kestim çalışmak için. whatsapptan tek konuştuğum yer dershanedeki sınıfın whatsapp grubu onda da birbirimize soru gönderip çözüyoruz. bana geçen gün neden cevap vermediğimi sordu bende sınava çalıştığımı o yüzden sınav bitene kadar telefondan olduğunca uzak durduğumu söyledim. ardından anneme sormuş annemde "kartaliçe son zamanlarda ezberin üstüne düştü bırak seni kimseyle konuşmuyo üstüne acayip stresli şimdilik konuşmaya çalışma" demiş. bu olaydan sonra hanımefendi engellemiş beni. durumumu biliyo üstelik abimle beraber üniversiteye giremediğim için laf sokup, anca dışarlarda sürtmesini çalışmaktan başka her şeyi yapmayı biliyosun diyolar. napıyım ben buna. bir insan bu kadar dengesiz bu kadar düşüncesiz olabilir mi

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Onunla halan konuşman bile mucize bence manyak😒

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Olabiliyormuş demek ki boşver

0|0
    0|0
  • Zinava az zaman varken takma bunlari kankis salla

0|0
    0|0
  • Salla ya

1|0
    0|0
  • Kıyamam sana...

0|0
    0|0
  • hadi ordan et nabarsa yapsin

0|0
    0|0
  • Ayip etmis

0|0
    0|0
  • dikkat et burda görürse burdanda engeller :ASDF:ASFAS

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Canim zaten yeterince streslisin, bide bunlari takarsan daha basin çok agrir..
    Yani takma sadece sinavlarina odaklan, en azindan laf sokmasini engellersin. Yuzyuze geldiginizdede sorarsin. Engellemek neymis ya? çok çocukça..

0|1
    0|0
  • Muhattap olma sende böyle yenge mi olur büyümemiş daha.

0|1
    0|0
  • takma
    önwmli olan sınavın

0|1
    0|0
  • Boşver onu ya

1|0
    0|0
  • Ergenlikten cikamamis demekki

0|1
    0|0
  • Yol saçını :d

0|1
    0|0
  • Görümce tarafını göster😒👌🏻

0|0
    0|0
  • sinavin gecince duzgunce oturur konuşursunuz simdi boyle sacma seyleri dusunme

0|0
    0|0
  • Umursama tatlım sınavın daha önemli

0|0
    0|0
  • Ay bırak yahu milletin ağzı torba değil ki büzesin..

0|0
    0|0
  • Salla gitsin düşünmene bile değmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...