Bu sitedeki erkekler neden kızlara bu kadar düşman?

ya da bu siteyle mi fark ettim ben bunu? türk kızlarına, hele de hakkını savunabilen kızlara karşı neden bu kadar fazla nefret var? ne oldu size köle olacak kadın bulamamaktan mı korkuyosunuz beyler?

Güncellemeler:
..
...

3|2
21|67

En İyi Erkek Görüşü

• Hakkını savunsun kendi ayakları üstünde dursun aciz olmasın düzgün olsun birde beni sevsin daha ne isterim

1|0
    0|0
    • hayalimdeki erkek <3 hjsdfksjg

• sen bana daha çooook aşık olcaksın :Ddfhsdgjkf tamam o zaman :D düğünümüz kışa kalmasın ama onu da bu yaz yapalım :D <3 dgafhskdfjh

• Ahaha tamam olur yaparız sen iste yeterki :D

En İyi Kız Görüşü

• çünkü yürekli değiller ataerkil toplum zayıf karekterli kadın ister bu sitedeki kızların bu kadar güçlü yapıları onları ürkütüp hınçlı hale getiryo onlar istiyoki ezik olalım hakaret etsinler rus kızlara özensinler türkl kızlarına kezo desinler mutlu oluyorlar kızlarda buna imkan vermeyince erkekler öküzlüğünü konuşturuyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 66

• Bir İşin İçinden Rasyonel Sebepler Bularak Çıkamayıp Dolayısıyla Mantıklı Düşünemeyen Kişilerin Başvurduğu İlk Yöntemdir Nitekim Filikadır.

Birçoğu Böyledir, Zaten Yapılabilecek Bir Şey Yoktur Nitekim O Yüzden Rahat Edebilmesi Adına Kişi Karşısındakinin Yanlışını Hayatında Hiç Görmediği ve Tanımadığı Birçok Değil Tüm İnsanlara Yükler.

Genelleme Aşığı Olan İnsana Örnektir!

Nitekim Bu Kişilerde Yüksek Bir Ön Yargı Potansiyeli Olduğunuda Tahmin Etmek Zor Değildir.

0|1
    0|0
    • pardon da farkındaysanız ben "geneli, bazısı, tümü, hepsi" gibi tabirlerde bilerek bulunmadım. kişi kendinden bilir işi diye bir laf vardır. siz de buna çok güzel örnek oldunuz.

• İadeli Taahhütlü Yazdım Rahat Ol.

• Yoo değiliz

2|0
    0|0
  • Kimmiş onlqr isim ver 😁

3|0
    0|0
    • sitede şöyle bir tur atsan karşına illa çıkar :Dhgas

• özele gel jdskagfjaskd

• Bir erkek istesin kadını kendine köle yapar ama biz kendimize köle değil kaliteli zaman geçirebileceğimiz eş arıyoruz istemediğimiz şey dırdırci sinsi yalancı güvenilmez birini istemiyoruz bukadar basit bizim istediğimiz şey kimseyede düşman değiliz sadece biraz kızıyoruz oda ne istediğinizi bilmiyorsunuz ondan

1|0
    0|0
  • Öyle miymiş? Şu an öğrendik

1|0
    0|0
  • Bana bulasana bende bulasırım nedensiz bir sekilde dusmanlık yaptığım yok

2|0
    0|0
  • Sizinde farkiniz yok

1|1
    0|0
  • Doğru Türk kızlarına karşı nefretim var biraz ama kendi ayaklarının üzerinde duran bir kız her zaman değerlidir benim için

1|0
    0|0
  • Ks nin kızları çok nezihtir

1|0
    0|0
  • Kadinlarin kolsei ben olurum tabi sevdigim kadinimin yanlis anlasilmasin ben kin beslemiyorum hakkini savunmak en dogal hakkidir bir kadinin buna itiraz eden varsa demek ki bir kiz onun haklarini elinden almis :D

1|0
    0|0
  • Ben onlara düşman değilim onlar beni sevmiyor bende kendime onlara ettiğim nefretten fazla ediyorum (egoistim kendinden nefret etmiyorum demekki sizdende etmiyorum cansınız :) nefret edenler ölsün 😄👍)

1|0
    0|0
  • Kadın düşmanlarının canı cehenneme kadınlar çiçektir ilgi şevkat ve sevgi beklerler ki bizim görevimiz de çiçeklere en iyi şekilde bakmaktır :)

1|0
    0|0
    • sizin bakmanıza gerek yok, biz kendimize bakabiliriz :D ama olsun eyvalah hsafdj

• hhahadgja pekala :D

• kanka hakkını savunsun kızlar bende öyle isterim kız dediğin zeki olacak ya sorun yok hakkını yedirme seviyoruz sizi edit. Erkekler

1|0
    0|0
  • Bilmem.

1|0
    0|0
  • No problem...

1|0
    0|0
  • Başımızın tacısınız ne düşmanı

1|0
    0|0
    • bazıları için durum farklı

• dusmanligim yok.. bole kucakliom hepnizi :D

1|0
    0|0
  • Düşman derkene

1|0
    0|0
    • mesela az önce bir soru gördüm, adam (!) diyo ki kız kısmı evlenmeyi beklemeli cinsellik için, ama erkek parasını verir istediğini yapar. bu tarz düşüncelerden bahsetmek istemiştim ama farklı yönlere çektiler soruyu.

• aynen. zaten o sinirle sordum soruyu. bu kadar tepki alıcağımı düşünememiştim ahsfhdhsaj

• Aman gul gec ya salla onlari

• Genelleme yapmayalım

1|0
    0|0
    • haklısın aslında. çoğu böyle diyelim.

• Bu sitedekileri fazla umursamamak lazım.

1|0
    0|0
  • Kim demis kizlar bizim çiçeklerimiz :)

1|0
    0|0
  • Hepsini seviyorum ben :D

1|0
    0|0
  • Her kadının kendi kararlarını verme hakkı var buna kimse karışamaz. Bu arada bende kadın düşkünüyüm ama asla rahatsız etmem.

1|0
    0|0
  • ben düşman değilim

1|0
    0|0
  • Alakası yok

2|0
    0|0
  • sus kız sizde yok turk erkekleri neden kıllı neden kısa boylu diyolar

1|0
    0|0
    • sizin taraf başlattı ama. ahh o rus orospuuları yok mu aklınızı çeldi. hep onlar yüzünden oldu jkdfskf

• yook ben turk kkızlarını begeniyorm ama sizkızlar bizi begenmiyosnuz

• sorun sende değil diğerlerinde hfdsklauh

• bence mesaj atıyorlar kızlara kızlarda ters tepki ya da ne bileyim kötü konusma konusmama gibi tepki verdıgı zaman başlıyor kızı ezmeye gömmeye çalışıyor. köle ile alakası oldugunu sanmıyorum ya o kadar da degildir

1|0
    0|0
    • yorumlarda var bir tane akıllı. annesi dahil tüm kızları köle olarak görüyo. "efendimissss"(!)

• sizlerde bizlere düşmansiniz

1|0
    0|0
  • ayıp ediyosun karşim..

1|0
    0|0
  • Kızlara düşman değilim, huylarını allah kahretsin sadece

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 20

• Hepimiz kardesiz

1|0
    0|0
  • Maalesef belirli bi' zeka yoksunu kesim tarafından gerçekleştirilen eylem.. Genelde cinsel açlıklarını gideremediklerinden dolayı enerjilerini boşaltmak için anlık gaflete kapılıp ne kadar saçma canım cümle varsa bir araya getirip Türk kızına ithaf ederler.. Az önce birisi Türk kızları spor yapmıyor diye eleştirmiş, göbek bağları bir sanırsam kızın sağlığı sanki onu etkileyecek.. Kimse kimseye güzel görünmek zorunda değil isteyen istediği kişiyle birlikte olur. İlişkide ne kadar yüzeysel düşündüklerini utanmadan apaçık söylemeleri beni hayretler içeriside bırakıyor.

1|0
    0|0
  • Yobaz ve vasifsizlari kastetmissin sen. Onlari dislamak gerek.

1|0
    0|0
    • aynen. sistemin onları engellemesi gerek bence.

• Kiz kaldiramayan surekli reddedilen tipler onlar dhzvsvsgz

1|0
    0|0
    • aynen ben de onu fark ettim hjfssahkd

• Korkuyorlar. Çünkü artık her şeyin farkındayız, hakkımızı arıyoruz. Onların dar görüşlerini yıkıyoruz. Kendimizi ifade ediyoruz. İsteklerimizi, düşüncelerimizi... Ve bundan öyle çok korkuyorlar ki, hemen saldırıya geçiyorlar.

2|0
    0|0
    • tam da söylemeye çalıştıklarım...

• Çok zor buna karşı çıkan engel olmaya çalışanların sayısı çok fazla çok savaşman lazım ama umudunu kırmak istemiyorum yinede. Umarım hayalini gerçekleştirebilirsin. :)

• @aurora1578

Bu hayalle sınırlı kalmayacak ve umudum kırılmaz merak etme. :)

• Hepsi uzun bacaklı 90-60-90 süper model çakması bir kızla evleneceklerini zannediyorlar ama maalesef beyler.

1|0
    0|0
  • Rahat değillerdir

2|0
    0|0
  • Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş 😊

1|0
    0|0
  • Aman salla ya

1|0
    0|0
  • Düşünce yapılarına zıt olduğumuz ve herkıza yazıp cevap bekleyen abazalarla konuşmadığımız, için kuyruk acısı olmuş olabilir

1|0
    0|0
  • Boşvereceksin.

1|0
    0|0
  • Yüz yüze olamazlar işte burda artistik yapıyorlar. Yolda görünce ağzına düşecek gibi bakarlar ama burda kızlar yüz vermiyo ya ondan ;)

1|0
    0|0
    • aynen. daha az önce internette gördüğü kıza akmış olan ağız sularını silmeden, burada hakaret yağdırıyolar.

• Genelleme yapmasaydın iyiydi.
    Çoşturacaksın şimdi milleti.

1|0
    0|0
  • Kuyruk acısı olan öter sjsjjs

1|0
    0|0
  • Ben de farkettim, biraz aşağılık kompleksi var sanırım.

1|0
    0|0
  • Erkekler sapik siliyom ceevap yazmiyom 50 tane mesaj insan bu kadar yilisik olmazki ya

1|0
    0|0
  • Sende bir nevi böyle bir soru sorarak erkekleri kötülemis oluyorsun. Böyle bir yere varilmaz her kesimin iyi kötüsü olduğu gibi erkekte de kadında da değişiyor karakter meselesi.

0|0
    0|0
    • ben sadece merak ettim. o kadar fazla soru gördüm ki bugün kadını aşağılayıcı, küçük düşürücü. sabrım taştı artık.

• Kızlarda erkeklere düşman :D

0|0
    0|0
    • ben erkekleri daha bir hararetli görüyorum :D

• aynen ya oh sen çok yaşa! :D

• Teşekkür ediyorum hakaretsiz sorularda karşılaşmak dileğiyle sevgili hemcinsim :D

• Eğer hakkını savunan hele birde Atatürkçü aydın bir kızsan yobazlar hiç sevmez.
    Sanırım sana hep yobazlar denk geldi

1|0
    0|0
    • aynen öyle. aslında genel söylemedim, ama yarası olan çokmuş demek ki bayaa bir tepki aldım ;)

• Evet yobaz bozuntuları ve diktatör bozuntusunun yandaşları çok burda

• Dışarıda yüz verilmeyen tipler buraya gelince içindeki öfkeyi kusuyor. Birine gel ben seni çok beğendim desen anında "u" dönüşü yaparlar yalnız. Boşver havlayıp dursunlar.

1|0
    0|0
    • Katılıyorum lakin aynı şeyler kızlar için de geçerli.. biraz önce bir kız sorusunda tüm erkeklerin anasına bacısına küfrediyordu...

• Hem kız hem erkeklerden çok var Malesef burada...

• Haha bnde dışarıda sevilmeyen biriyim fakat burda yazan affedersin kaşarrlara yüz vermedim burda bana yazan kızlar çok vardı hepsi de işletmeye çalışıyodu onların amaçlarını çok iyi biliyorum bn

Yükleniyor...