Müdürüm her gece eve çağırıyor?

Arkadaşlar bilgisayar mühendisiyim, büyük denilebilecek bir şirkete girdim, ilk zamanlardan bilgisayarını sıfırdan kurmamız lazım dedi bugün yetişmeyecek dedi akşam eve geldi bende daha tanımam etmem diyerek iftara davetliyim dedim sonrası yine aynı 10 gündür ekiyorum, bu arada boşanmış bir adam akşam gel çalışacağız akşam gel çalışacağız..

Bugün artık dedim ki her gün her gün akşam ben nasıl geleyim sana başında 7/24 demedim mi diyor, 7/24 de arıza olduğunda geleceğiz diye 7/24 diye anlaşmıştık dedim bugün o kadar konuştuk felan,

İşten çıktım 20 dk önce bir daha ara akşam eve gel çalışacağız unuttum ben söylemeyi diyor..

Bu adamın ciddi psikolojik sorunları olabilir mi?

Güncellemeler:
Sevgilisi var gay değil en azından bildiğim.

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızdır adam hemen işi başka taraflara çekmeyin. Öyle bir şey bile olsa kocaman adamsın, savuşturmayı bilirsin herhalde başından :D

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence de sorunlu..

0|0
    0|0
  • var belli

0|0
    0|0
  • Yoksa 😯😯

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Valla orası hiç belli olmaz, onlar pek belli etmiyorlar sevgilisi olması gay olmadığı anlamına gelmez biseksüeldir o

0|1
    0|0
  • Bayan müdür olsa iyi hoş güzel diycemde, erkekse bilemedim şimdi..
    Sana kerkiniyor olabilir

0|0
    0|0
  • G. tü kolla durum hiç iç açıcı görünmüyor 😅

0|0
    0|0
  • Hayırdır sende farklı bir ışık mı gördü acaba bu boşanmış müdür?

0|0
    0|0
  • Olabilir veya başka planları var

0|0
    0|0
  • İşkolik bir adama çatmışsın bu tiplerin eğlencesi hayat zevki herşeyi iştir. Senin için uzun vadeli bir iş olmayacaktır. İlk maaşını al çık

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun :))

escınsel bır mudurun var dıkkatlı ol sıra bende demesın :P

bu arada hangı sırket verde reklamını yapalım :))

0|0
    0|0
    • hiç gay havasıda yok yani sevgilisi de var ayrıca..

• gazan mubarek ola gelısmelerden haber ver bızede senı ıkna ederse vıdeoya cek lazım olur ılerde etmesede cek :))

• gözünü dike dike yozgatlıya dikiyorsa gücüm yeter Allah a şükür ama yetmezse bile o işten sonrası için o çükünü keserim yapacak bir şey kalmıyror.

• Erkekmi? Belki gaydir? :D

0|0
    0|0
  • Evet olabilir.

0|0
    0|0
  • müdürün erkek mi?

0|0
    0|0
  • var böyle adamlar

0|0
    0|0