İşine geldiğinde eşitlik nutukları atan, fırsat bulunca kendi gibi olmayanları küçümseynler için ne düşünüyorsun?

Bu sitede bile böyle insanlar var. Adam ateist ve makarasına: "iftara ne yapsam? Kandilde ne ibadet yaptınız? Allah ın büyüklüğünün beş kanıtı..." Gibi sorular sorup eğlenip gülüyorlar cevaplara.

Hatta çok anlayışlı, nirvanaya yükseldiğini iddia eden insanların kapalı/açık ayrımı yaptıklarını, kapalılarla iletişim kurmaktan bile sıkıldıklarını biliyor muydunuz?

elbette bunlar kişinin tercihleridir. Ben sadece biz ayrım yapmayız, eşitlikten ve adaletten yanayız diyip bunları yapmalarına acıyla karışık şaşıyorum. Peki sen ne düşünüyorsun bu tarz şeyler hakkında?

• Sıradan insan, ben de öyleyim, haklılar
    0% (0)33% (2)20% (2)Oy Ver
  • Kaç yüzlü oluyor bu insanlar
    75% (3)67% (4)70% (7)Oy Ver
  • Görüşümü oku
    25% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İnsancıklar

1|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• O tiplerin geneli ergenlikten çıkamamış 20 yaş altında kişiler. Tamam tv'de din hususunda anlatılan saçmalıklar var elbet ancak İkra! Yani oku diyor yaradan ilk vahiy'de, okuyup kendi beyninde çözümleme yapılabilir. Herşeyin bir anda meydana geldiğini düşünmek, yaradanın bizi sadece ömrümüzü tamamlayıp ruhumuzu teslim etmek için dünyaya gönderdiğini düşünmek kadar saçma bir düşünce olabilir mi? Ki ateist dediğimiz iri ergenler herşeyin bir sebebi bir nedeni olduğunu savunmakta? Oldukça ironik...
    Kendileriyle çelişiyorlar bence, diğer yandan dini kendi çıkarlarına alet eden ilahiyatçıları görüyorlar özellikle. Çıkarları için malzeme topluyorlar adeta.

1|0
    0|0
    • Otuz yaş üstü bile var...

• Nadiren, numunelikler olabilir. Çoğunluk ergen statüsünde.

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef zeka fakirleri, genelde neyi savunduklarını bilmez sadece neye karşı olduklarını bilirler böylelerinden uzak durulmasını tavsiye ederim zira laf da yetiştiremezsiniz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• Eşitlik nutuğu atarım ama kapalı diye veya inançlı diye kimseye karışmam en yakın arkadaşlarımdan kapalı olanda vardı, tam zıt ideolojimde olan yakın arkadaşımda vardı hala var. Herkesi aynı kefeye koymak saçma

0|0
    0|0
    • Herkesi koymuyorum. Soruda bahsedilen tipte değilsen ne mutlu sana

Yükleniyor...