Video'da ki Anneyi Sokakta 2 Gün Art Arda Gördüğümde En Son Aldım Terasa Götürdüm Hikayesini Bilmediğim Zavallı Terk Edilmiş Hamileyi Dışarıda Birçok Amansız Tehlikelerin İçinde Bırakmak İstemedim 12 Gün Sonra Bir Gece Tüm Mahalleyi İnleten Feryatlarını Müteakip İlk Keşif ve İncelemelerime Göre 4'ü Dişi 1'i Erkek 5 Yetim Dünyaya Getirmişti, Kedilerden Haz Almadığımı Bilenler Bilir..

Sonrasında Kedileri Çok Seven Bir Kız Arkadaşım Kedileri Sahiplendi Geçtiğimiz Pazartesi Günü Arkadaşla Görüştüm Kedileri Görünce Bir Acayip Oldum Nede Olsa Annenin Manevi Babası, Yavrularınında Dedesi Sayılırım.

Çektiğim Videodaki Annenin Kuyruğu İle Oynayan Kedi Tam Bir Deli Yanındaki Diğer Kardeşini Çıkardığı Sesler İle Çağırdı Oralı Olmayınca Bir Tokat Attı Sonra Kendi Önden Kardeşi Arkadan Annesinin Yanına Geldiler..

Şimdiye Kadar 2 Aileye Bir Süre Baktım Ama Bilmiyorum Nasıl Olur Sizce Bu Deli Kızı Alsam mı?

Yetimler..

10 Gün Sonra..

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @BebegiimOha @benaslındayoğumm @_EbuTurab_ @KntszmLq @Rüyamdagörsem @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Bıyıklı20 @Dark_Trouble @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @NesliTükenmişErkek @TheKerim54

• Al..
    60% (12)50% (4)57% (16)Oy Ver
  • Alma Köpeğin Tehlike Yaratabilir.
    35% (7)50% (4)39% (11)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    5% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
17|9

En İyi Kız Görüşü

• Çok yaramaz diğer yavru kedi daha masum tabi siz bilirsiniz..

0|1
    0|0
    • Annesini Ben Sahiplendim Sokakta Görünce Aldım Terasa Çıkardım Orada Doğurdu Bende Kaldı Hepsi Sonra Kız Arkadaşıma Verdim. :)

• Gerçekten özür dilerim dediğim gibi hayvanların bakımıyla ilgili bir şey bilmiyorum şu an sizden öğrendim bunu.. Sizde haklısınız tabi:) Tekrar iyi akşamlar:)

• Özürlük Bir Şey Yok. Sizede İyi Geceler.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Eğer bakabilecek imkanın varsa hemen almalısın, gercekten cok buyuk sevap kazanırsın şu mübarek günlerde 😉

0|1
    0|0
  • Bişey diyecegm kaç tane kesin var sorması ayiptir ya da köpek :D kuşında var galiba

0|1
    0|0
    • Kedim Yok Benimdi Verdim Videoyu Çektiğim Gün Hoşuma Gtti. Şu Anda 1 Köpeğim ve 1 Kuşum Var. Ayrıca Köpeğimde Bu Hafta Baba Olacak..

• Al bence 😊

0|1
    0|0
  • Al hayvanlar sesiz kullardıe

1|1
    0|0
  • Ankaraya getireceksen al 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Karar sizin... Fakat evde kuş'unuz Göktürk var malum birde köpeğiniz... Bunu da göz önünde bulundurmak ta yarar var.

0|1
    0|0
  • al ya

0|1
    0|0
  • Al..

0|1
    0|0
  • Al 😍

0|1
    0|0
  • bende isterim :)

0|0
    0|0
  • Yaaa ama bunlar cooook tatli 🙊🙈

0|1
    0|0
  • Al..

0|1
    0|0
  • Al al

1|1
    0|0
  • Sen bilirsin bakabileceksen al.

0|1
    0|0
  • Al..

0|1
    0|0
  • Köpek varsa alma. bir cinayete 2. keşifligı yapmamıs olursun onlarda can

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aman evde kedi akıl karı değil.. Ne koltuk kalıyor ne perde.

0|1
    0|0
  • Al bence kediler pozitif bir enerji yayıyor insana hem kediler ile ilgili düşüncende değişir belkide peygamberin hadisinide biliyorsundur kediler ile ilgili

0|1
    0|0
  • Alma bence

0|1
    0|0
  • Al abi ama köpeğinede dikkat et :)

0|1
    0|0
  • Bakabilirim diyorsan al.

0|1
    0|0
  • alma