Erkek Çocukmu yoksa Kız Çocukmu?

Ben erkek tercih ederim , sebebi ise yeni nesil kızların halini görünce tiksiniyorum hayattan.

0|0
24|9

En İyi Kız Görüşü

• Her ikisini de istiyorum 😂

0|1
    0|0
    • İnsanın karakterine göre çocuğu olurmuş derler :))

• Şu anlamda- İyi bir annenin kötü bir kızı olur. Ya da kötü bir annenin üstesinden gelecek bir kızı olur. Ne derler " Dinsizin üstesinden imansız gelirmiş"

• Ay olmaz öyle 😄
      Bakalim artık

En İyi Erkek Görüşü

• ikisinin de tadı başka
    hem o işleri erkekler de yapıyor o zaman erkeklerden de tiksin neden bu ayırımcılık ?

1|1
    0|0
    • Ama erkeklerin yaptığı kızlarınkinin yanında güneşle lamba gibi kalıyor. Ayrım değil bende severim ama kendim istemem

• fark yok arada .

Kızlar Ne Diyor 23

• Kiz cocuk.

1|2
    0|0
  • Sağlıklı olması diyerek klişe bir cevap vereceğim. Ama şunu söylemeden edemeyeceğim, yeni nesil kızlar ne kadar berbatsa yeni nesil erkek de aynı şekilde. Bence her şey yetiştirme şekline bağlı. Her şey ailenin suçu demeyeceğim ama adam gibi yetiştirilirse o iğrenç neslin bir üyesi olmayacaklardır diye düşünüyorum kendimce..

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun

1|1
    0|0
  • kız çocuk

0|1
    0|0
  • kız çocuk

0|1
    0|0
    • Senin cinsin kız diyemi? Sebebini söylersen sevinirim

• kızlar evlerine ailelerine daha düşkün oluyor

• Keşke bu kadar masum düşüne bilsem.

• Kız çocuk.

0|1
    0|0
  • Kız çocuk

0|1
    0|0
  • erkek çocuğu herhalde onlarla daha güzel oynuyorum. Daha iyi anlaşıyorum :D Erkek çocuğu da kız çocuğuda yetiştirmek aynı zorlukta bence

0|1
    0|0
    • Bence kız zorlu. Çabuk bozula biliyor ahlaki değerleri. Erkekler zaten küfür eder veyahutta sigara içer bunlar (gelecek hayatında) onları kötü yola sürükleyecek hususlar değildir. Ama kız düştümü kötü yola bitti onun işi.

• ne güzel kendini geliştirmişsin :D

• Teşekkür ederim :) . Daha adam olamadım diyelim. Okumayı bitirmeden olamayız zaten.

• Kız isterim

0|1
    0|0
  • İkisi de olsun ^^

0|1
    0|0
  • yeni neslin erkek hali çok mu iyi?

1|1
    0|0
    • Değil. Hepsi ergenlikte çok çirkin tavırlara giriyorlar. İnsanın doyana kadar dövmek isteği geliyor. Ama ne yapasın tüm ülkeyi dövecek değilsin ya. Ben erkeği yetiştirmek daha kolay diye dedim. Hani o yoldan saptırmak kolay diye.

• sinirli değilim. gayet normal bir şekilde yazdım. paralı yapanlar da başkasının çocuğu değil mi? off bak işte sinirlendirdin ya. erkekte namus yok sana göre. o "paralı" dediklerinin hepsinde de cinsel yolla bulaşan hastalıklar var. ayrıca bahsettiğin kızların çoğu erkekler yüzünden o yola mecbur kalıyolar. tecavüzüydü bilmem nesiydi... cinsellik sana göre sadece burda bahsedemiyeceğim şeylerden ibaret sanırım. kız denemek için yapmaz zaten, sevdiği erkekle yapar. kızlık zarı olduğu için mi ancak evlendikten sonra? o zaman erkekler de kendi kendine napıyolarsa yapsın evlendikten sonra karısıyla ilişkiye girsin. bu ne biçim zihniyet ya. gerçekten hala varmış bu kafa ben ona şaşıyorum...

• Bu kafadan olmayan bulursun ama onlara fark etmez 100 kişiyle yatağa girmiş olsa bile evlenecek tipler. Ve cinsellik benim dediğim yerde biter aynen öyle. Sevgilisi ile deneyen 2 erkek tipi vardır 1. Gerçekten evlenecek 2. Sadece zevkini alıp bırakacak. Ama ben hiçbiriyim. Ben helalim derim öpeceğim tek yer alnı ve gözleri olur. Sen konuyu ağır mevkilere taşıyorsun. Aynı zamanda kanında varsa parayla vermek vericektir. Bu tecavüzden meydana gelmez. Gelenler vardır elbet aynı zamanda paraya ihtiyaç duyarak yapanlarda var. Onlarda ge. rizekalı zaten. Çünkü en ucuz iş bile bundan iyidir. Eli ayağı tutan işe gire bilir sana katılmıyorum.

• Erkekler çok iyi sanki uçkuru için geberen tipler çok.

0|1
    0|0
    • Sinir yok. Herkesin kendi fikri.

• Erkeklerin hali çok iyi sanki tecavuzcu pislik sapıklar

0|1
    0|0
    • Sinir yok. Ben ayrımcılık yapmadım sadece erkekden yanayım. Herkesin kendi fikri kimseyi kınamıyorum.

• Kesinlikle mantıklı bir bakış açısı bende bir erkek bir kız isterim

0|1
    0|0
  • Kız.☀❤💕

0|1
    0|0
  • İki çocuğun sevgisi de bir başka olur. Benim için fark etmez

0|1
    0|0
    • İyi fikir. Ve bence ahlak , terbiye anneden başlar.

• Öyle tabi, anne toplumun temelini oluşturur, anne nasılsa evlat da o yönde olur ama annesine benzemeyen o kadar iyi insanlarda var ki iş bazen babada bitiyor.

• Baba sadece para ihtiyacını ödüyor. Anlayan evlat ise onun hakkını ödemeye çalışıyor. Yani evet babada bitiyor.

• Bir erkek bir kız tercih ederdim elimde olmuş olsa

0|1
    0|0
  • Saglikli olsunda farketmez

0|1
    0|0
    • Güzel fikir. Ama akli dengesi ergenliye gelince bozuluyor nedense. Peki buna ne demeli?

• Bence yetistirmeyle alakalı cocugunla arkadas gibi olursan cinsellik konusunda dahi bence ipler ebeveynlerde olabilr

• Çok mantıklı bir yorum hemen EİG :))

• Çocuk hayata sıfırdan başlar ona + veya - katmak anne babanın elinde. Sen kızını insan gibi yetiştirirsen neden o kınadığın kızlara benzesin. Ama görüyorum ki insanlara tiskinc birşey gibi muamele yapan biri nasıl örnek bir çocuk yetiştirebilir. Sende haklısın.

0|0
    0|0
    • Oo laf soktu. Şimdi ne yapsam acaba. Mesela şu an facebook 99% öyle kızlarla dolu desem? Şu a"na kadar sadece parmakla sayıla bilecek kadar küfürbaz olmayan kıza rastladım desem? Kesinlikle doğru birşey söylemiyorsun. + ve - vermek anneden ve babadan değil çocuğun etrafındaki insanlardan başlar. Senin dediğin gibi olacak ise çocuk sosyal ortama çıkmamalı ve okuldur, arkadaştır gitmeyecek takılmayacaktır. Akıllı birşeyler söylediğini zannediyorsun sende haklısın

• Hangi fikir? Konumu kaldı ki? Ve benim yaptığım şeyleri bana yapıyorsun yahu. Bunları ben derim. Ne kadar gıcık

• İyi akşamlar tam olarak ✋😂

• Erkek

0|1
    0|0
  • Yeni nesil erkekler dört dörtlük mü görünüyor oradan bakınca? Sizin gibilerin mümkünse ne erkek ne de kız çocuğu olsun, ebeveyn olacak bilince sahip değilsiniz. Böyle cahillerin yetiştirdiği çocuklar katili, tecavüzcü vs. oluyor sonra.

1|0
    0|0
    • Evet sizin çocuklarda NASA da araştırma mühendisi ve atomu parçalayan adam demi? Yaşınıza bakılırsa mantıksız konuşuyorsunuz.

• Beyin kavramıyorsa neden boşa kürek çekiyorum burada :D Ben daha subayım. Ne çocuğu? Sadece çocuğum olur ise erkek olmasından yanayım dedim. Beyin bedava bayan azıcık alsaydınız keşke.

• Varsayım kelimesinin anlamını biliyor musun?

• Kız çocuk :D

0|1
    0|0
  • kız ^^

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayırlısı Ne İse O Olsun!
    Hangimiz Allah C. C Kadar İyi Bilebiliriz?
    Bazen Şer Gözükende Hayır Vardır.
    Hayır Gözükende de Şer Gizlidir.

0|1
    0|0
  • farketmez rabim hayırlı evlat versin

0|1
    0|0
  • kız daha dusunler

0|1
    0|0
  • Ne olmuş kızlarımıza pırlanta gibiler. Maşallah.

0|1
    0|0
  • eerkek adamın erkek çocuğu olur.

0|1
    0|0
  • Erkek

0|1
    0|0
  • Kizim benim herseyim

0|1
    0|0
  • Karışık olsun

0|1
    0|0
    • Yani 1 çocuk hem erkek hem kız?

• Bir an söylediğin tarzda bir evlat hayal ettim de ondandır :)

• Evet hayali bile uzak dursun diyelim.

Yükleniyor...