Bu siteyi ne amaçla kullanıyorsunuz?

Bir arkadaşım toplumun çok da farklı olmayan "farklı" kesimini gözlemleyebilmem adına bana bu siteyi önerdi, siz ne amaçla kullanıyorsunuz?

0|2
18|40

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında, tam da aynı nedenle... Kimileri internetkoliktir ve âlem olsun diye takılır, kimileri tek sefer için girip derdini sorar, kimileri abazandır, kimileri -ki biri ben- aklı karışıktır sitenin yararlı olmadığı hakkında, girmemek için kendini tutar ama yine girer. Zira vakit yitimi aslında. :) Pek çok psikolojisi bozuk genci görmeye, yani cehenneme, hoş geldiniz! Sitenin ticari amacındaki gayesi ise bilenlerin bilmeyenlere yardımı. Bunlar için de yüzlerce insana var sitede, sitenin yarısını oluşturur. Birden fazla işlevi olan bir web sitesi, veya süratli bir forum da diyebiliriz.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• kafa dagıtmak adına kullanıyoruz siteyii
    kafa dagıtıyoruz vakit geçiriyoruz bazen duygularımızı kaleme döküyoruz bence bölümünde
    öyle işte

0|0
    0|0
  • Farklı düşünceleri okuyabilmek için kullanıyorum bu siteyi. Derinlikli yorum yapanları takip listeme ekleyerek, takip ettiğim kişilerin istikrarlı bir şekilde yorum yapıp yapmadıklarını öğrenmiş bulunuyorum. Yorum alma ile fikir danışma amaçlı kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Arkadaşın doğruyu söylemiş. Şahsen fikir paylaşımı için kullanıyorum. Ama belli bir süreden sonra bayıyor.

0|0
    0|0
  • amaçsız kanks

0|0
    0|0
  • Karı kız kesiyorum

0|0
    0|0
  • Soruyu sorma şekillerine göre farklı cevapların döndüğü bazen yardımcı olunan bazende dalga geçilen boş vakitlerin öldürüldüğü bir yer

0|0
    0|0
  • vakıt geçirmek fikir düşünce paylaşmak

0|0
    0|0
  • vakit öldürme amaçlı

0|0
    0|0
  • bir çok farklı insanın fikirlerini görmek için burdayım

0|0
    0|0
  • Oylesine gulmek icin takiliyorum

0|0
    0|0
  • Karı kız

0|0
    0|0
  • Niye tomris nickleri hiç bitmiyor?

0|0
    0|0
    • Benim ismim bu, başka varsa muhtemelen tarihi kişilik olan Tomris'in ismini kullanmış olabilir.

• Gorus atma

0|0
    0|0
  • Zaman geçirmek için sadece.

0|0
    0|0
  • Şunu bana etiketlesene acil gelsn, bşe dicekmiş kendisininde bana açıklama yapması lazmmş dermsn acilen gelesin @kulaklık_tanrıçası Etiketlermisin birşey dicekmş de

0|0
    0|0
  • Soteye yattım karı kız kesiyorum 😂😂

0|0
    0|0
  • İnsanları sinirlendirmek için.

0|0
    0|0
  • Hiç can sıkıntısı

0|0
    0|0
  • Bağyan aramak için :) :)

0|0
    0|0
  • Goru$ payla$imi , bilgilenme bilgilendirme.

0|0
    0|0
  • işsizim. vakit geçiriyorum...

0|0
    0|0
  • vakit geçirmek için

0|0
    0|0
  • Ne saçma mantıksız bir oneri😄

0|0
    0|0
  • Tamamen amaçsız artık.

0|0
    0|0
  • Bu site çok boş bence zaman kayni

0|0
    0|0
  • Can sikintisi

0|0
    0|0
  • Makara kukara

0|0
    0|0
  • Facebook taki aşk açısı çeken soyu tükenmeyen arkadaşlardan kurtuldum kendini burda buldum

0|0
    0|0
    • Burası daha kötü değil mi :)

• Yok burası iyi biz unililere daha uygun herkes bir matrak neler souyorlar burası çok eğlenceli tabi aşk açısı ceknlerde yok değil her olay formu sarmısak mübarek kuruluş yok

• seks arkadaşı bulmak için

0|0
    0|0
  • bende ayni fikirle basvurdum bu siteye

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Zaman geçirmek için 😂

0|0
    0|0
  • can sıkıntısını gidermek zaman öldürmek vs

0|0
    0|0
  • Bazen gerçekten cevabını bilmediğim sorular için ama genel olarak vakit geçsin diye

0|0
    0|0
  • Erkek dusuruyorum

0|1
    0|0
  • vakit öldürmek için

0|0
    0|0
  • Ben buraya ilk üye olurken ekşiciyim ekşi sözlük gibi zannettim fakat değilmiş bir amacı yok kullanmamın yani

0|0
    0|0
  • vakit geçirmek için

0|0
    0|0
  • Şahsen merak ettiğim şeyleri farklı bakış açılarından yorumlanması için yeni bakış açıları görmek için bir nevi

0|0
    0|0
  • Soru yanıtlamak vakit öldürmek ve dostumla konuşmak için kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısı sadece

0|0
    0|0
  • zaman geçirmek için

0|0
    0|0
  • öyle dolaşıyorum sadece ama bende çeşit çeşit insan gördüm müslüman olmayan baya bir kesim olduğunu farkettim

0|0
    0|0
  • Eğlence

0|0
    0|0
  • eğlence

0|0
    0|0
  • Vakit geçirmek için

0|0
    0|0
  • Soru sorup görüş paylaşmak insanları gözlemlemek için kullanıyorum:)

0|0
    0|0
  • Stres atmak için bazen kahkaha atabilmek için

0|0
    0|0
Yükleniyor...